Menü
Sepetiniz

Toplantı Koltuğu

Alf makam çalışma koltuğu, hem makam odasında toplantı koltuğu olarak hemde orta düzey yöneticilerin çalışma koltuğu olarak seçebileceği bir ofis koltuk modelidir. Modern tasarımı, sağlam yapısı ve deri ile metalin karışımı olan çalışma koltuğu her ofisin konseptine uyum sağlayacaktır. Alf toplantı ..
2.200,00TL
Beyazın zarifliği, parlak krom metal kol ve ayakları ile birinci sınıf işçilikle beraber Alf yönetici koltuğu makam odanıza farklı bir tarz katacaktır. İnsan vücuduna uyumlu ergonomik yapısı, metal gövdesi ve uzun ömürlü poliüretan sünger yapısı ile uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanacağınız bir of..
2.250,00TL
Makam odanız için özel tasarlanmış rahat ve kolay kullanımı olup modern ve şık tasarımıyla çalışma alanınıza ayrı bir hava katacaktır. Alya makam koltuğu ile çalışmalarınızda yüksek verim alacak, yaptığınız işler size yük değil keyif verecektir. Bereket ofis olarak imalatçı olmamız sebebiyle makam k..
2.350,00TL
Alya makam koltuğunun aynı özelliklerine sahip ancak boyu biraz daha kısa modelidir Alya ofis çalışma koltuğu. Makam odalarına ve çalışma alanlarında konforu ve rahatlığı Alya çalışma koltuğu ile elde edebilirsiniz. Ofisinizde hem kendinize hem çalışanlarınıza konforu çok görmeyin. Ofis çalışma kolt..
2.200,00TL
Amigo kollu bekleme sandalyesi cafeler, hastane odaları ve otel lobileri başta olmak üzere bekleme alanlarında en çok tercih edilen modellerden olmaktadır. Bekleme sandalyesi modern ve zarif tasarımıyla, parlak metal kol ve ayağıyla salonunuza şıklık ve zarafet katacağına inanıyoruz. Kollu olması se..
1.950,00TL
Anıl Yönetici Çalışma Koltuğu, hem makam odanıza çalışma koltuğu hemde vip ofis toplantı salonlarına toplantı koltuk modeli olarak tercih edebilirsiniz. Makam çalışma koltuğu cilalı ahşap ayak ve kolları ile rahat ve ergonomik yapısı ve birinci sınıf kaliteli işçiliği ile tercihinizde pişman olmayac..
2.300,00TL
Anıl yönetici koltuğu makam takımınıza aradığınız cilalı makam koltuğu olabilir. Modern tasarımı, birinci sınıf işçilik ve her mekana uyum sağlayan tasarımı ile sizde memnun kalacaksınız. İhtişamlı görünüşü ile makam takımınızdaki eksik tamamlanacaktır. Makam koltuğunun rahat oturumu ve ergonomik ya..
2.350,00TL
Ofis çalışma ve toplantı salonlarında modern tasarıma sahip, sağlam yapıda ve rahat oturma sahip koltuk arayanlar için Apex ofis toplantı sandalyesi taleplerine karşılık verecektir. Poliüretan süngere sahip gövdesi, birinci sınıf işçilikle hazırlanmış döşeme derisi, tilt mekanizması ve akışkan özell..
2.150,00TL
Makam ve şef çalışma odaları için şık, modern ve ergonomik bir ofis makam koltuğu arıyorsanız Arel müdür makam koltuğu talebinize cevap verecektir. İnsan omurgasına uyum sağlayan gövdesi, deri ve metal birleşimiyle her konsepte uygun modern tasarımı ve birinci sınıf malzeme ve işçiliğiyle memnun kal..
2.250,00TL
Arel Personel Çalışma Koltuğu, beyaz ve sade tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken Arel Personel Çalışma Koltuğu, aynı zamanda da son derecede işlevsel olmasıyla ön planda kendini göstermektedir. Çalışma ortamının görsel açıdan da desteklenmesi konusunda son derecede etkili bir pozisyonda bulunmaktad..
2.150,00TL
Ofis çalışma alanlarında ve toplantı salonu gibi bölümlerde küçük ölçülerde, modern ve kullanışlı şık koltuk arıyorsanız Balon toplantı koltuğu talebinizi karşılar. Metal iskeletten oluşan poliüretan sünger gövdesi, birinci sınıf döşemesi ve tekerlekli metal ayağıyla ergonomik ve rahat kullanımın te..
1.150,00TL
Bambu Ofis Çalışma Koltuğu, renk uyumu ve ahşaba benzer yapısıyla bir hayli dikkat çeken bu model, estetik anlayışınızı destekleyebilecek biçimde imal edilmiştir. Siyah ve kahverengi tonlarını içeren bu model sayesinde çalışma alanlarının daha estetik bir görünüme erişmesi kaçınılmaz olacaktır. Aynı..
2.250,00TL
Bambu ofis makam koltuğu, dekorasyonu ve rahatlığını düşünen kişilerin makam odalarında yer alması adına bu modele yönelmeleri etkili olacaktır. Makam koltuğu konusunda her zaman titiz davranan kişilerin bambu modelini tercih etmeleri halinde etkisini uzun süreli olarak hissedebilmesi söz konusu ola..
2.300,00TL
Boss Ofis Çalışma Koltuğu, çalışma alanlarını daha uygun şartlarda dizayn etmek isteyenler için Boss Ofis Çalışma Koltuğu önemli bir seçenek olarak ifade edilecektir. Suni deriden meydana gelen döşemesiyle beraber son derecede konforlu bir çalışma sağlayabilecektir. Kişilerin rahat edecekleri ve uzu..
3.250,00TL
Çağdaş ofis çalışma koltuğu, modern ve ergonomik tasarımı, metal ve derinin uyumu ile birleşince isminden de anlaşılacağı gibi çağdaş bir ofis çalışma koltuğu ortaya çıkmış oluyor. Ofis çalışma koltuğu ile çalışanlarınız rahat bir ofiste çalışmanın şevkiyle daha verimli çalışacaklardır. Ofis koltuk ..
2.250,00TL
Şık ve modern bir görüntüyü ortaya koyan bu Çağdaş ofis yönetici koltukları tasarımı, aynı zamanda da rahatlığıyla gündemde kalmaktadır. Makam koltuğu modelleri arasında seçkin bir yerde bulunarak, kullanıcılarını her zaman memnun edebilecek kapasiteye sahiptir. Kullanıcıların arzu ettikleri çalışma..
2.300,00TL
Çizgi Fileli Çalışma Toplantı Koltuğu, çalışma ortamlarına adapte olabilecek ve performanslarını etkileyebilecek olan çalışma koltuğu modelleri, her zaman kişilerin zevklerine de hitap edebilecektir. Siyahın son derecede etkili bir yansıması olarak öne çıkan bu tasarım, aynı zamanda da zarafetin ..
1.750,00TL
Çizgi Fileli Makam Koltuğu, makam odalarının görselliğine önem veren kişilerin bu koltuk tasarımı sayesinde amaçlarına ulaşabilmeleri muhtemel olacaktır. Çizgi Fileli Makam Koltuğunun görüntüsüyle gerekli şartları içerebilmesinden ötürü de kişilerin zevklerini destekleyen bir tasarım olduğu da il..
1.800,00TL
Done Çalışma Koltuğu, rahatına düşkün olan ve çalışma ortamlarında da bu yönde hareket etmek isteyenler için çalışma koltuğu modelleri arasında bu seçenek fazlasıyla dikkat çekmektedir. Suni deriden ve gri renkten meydana getirilen döşemeleriyle de son derecede iddialı bir model olarak ifade edilebi..
2.350,00TL
Ofis koltukları konusunda seçim yapacak olsalar dahi aradıklarını bulamayan kişiler için done ofis makam koltuğu en elverişli seçenekleri sunabilecektir. Yönetici koltukları arasında istedikleri rahatı bulmak adına bu makam koltuğu, istenilen şartları sağlayabilecektir. Özellikleri bakımından etkisi..
2.400,00TL
Duma Fileli Toplantı Koltuğu, toplantı ortamlarının en büyük detayı olarak öne çıkan koltuk modellerinin seçimi son derecede önemlidir. Bu noktada Duma Fileli Toplantı Koltuğu da her bir seminer ya da toplantılara uygun bir şekilde imal edilmiştir. Buram buram kalite kokan bu tasarım harikası, görse..
950,00TL 900,00TL
Elips Cafe Çalışma Koltuğu, rahat ve lüks bir koltuk tasarımına sahip olmak isteyenlere Elips Cafe Çalışma Koltuğu her zaman ideal bir seçenek olacaktır. Rengi ve döşemesiyle herkesin beklentilerini karşılayacak olan bu çalışma koltuğu modeli, aynı zamanda da şık tasarımıyla fazlasıyla ideal konumda..
1.350,00TL 1.300,00TL
Esvet Ofis Çalışma Koltuğu, siyahın ihtişamlı halinin metalle birleşmesi sonrasında ortaya çıkan Esvet Ofis Çalışma Koltuğu modelleri, aynı zamanda da son derecede konforlu olmasıyla da öne çıkmaktadır. Çalışma koltukları arasında fazlasıyla dikkat çeken bu modelin, estetik yanlarıyla da kullanıcıla..
2.250,00TL
Makam koltuğunu yenilemek amacıyla harekete geçenler için en eşsiz tasarımlardan bir tanesi olarak Esvet Ofis Makam Koltuğu kendini gösterebilmektedir. Bu makam koltuğu her yönüyle takdir toplayan ve beklentileri karşılayan cinste bir tasarım olarak dikkat çekmektedir. Yönetici koltukları konusunda ..
2.300,00TL
Fıçı Toplantı Sandalyesi, toplantı salonlarında klişelerden uzak tasarımlara yönelenler için toplantı sandalyesi modelleri arasında bu model yer almaktadır. Hem rengiyle hem de dizaynıyla fazlasıyla ilgi çekecek olan bu tasarım sayesinde toplantıların daha da zevkli bir hale gelmesi durumu ortaya çı..
1.450,00TL 1.350,00TL
Halka Toplantı Çalışma Koltuğu, çiçekli desenleri ve sade yapısıyla görsel açıdan toplantıları şenlendirecek olan çalışma koltuğu dizaynı, herkesin ilgisini çekebilecek modellerin başında yer almaktadır. Halka Toplantı Koltuğu görsel olarak herkesin istedikleri kriterleri başarıyla taşıyan bir tasar..
1.350,00TL 1.250,00TL
Han Fileli Makam Koltuğu, ofislerin ya da konferans salonlarının olmazsa olmazları arasında sayılan koltuk tasarımlarının seçiminde son derecede dikkatli olunmaktadır. Bu noktada Han Fileli Makam Koltuğu modelleri de ön planda yer alarak, kişilerin göz zevkine hitap etmesiyle de bilinmektedir. Öte y..
1.500,00TL 1.400,00TL
Han Fileli Ofis Koltuğu, toplantı salonlarında var olan koltuk seçimleri arasında Han Fileli Toplantı Koltuğu, son derecede ilgi çekecek özellikleri içerisinde barındırabilmektedir. Kişilerin vücuduyla tam olarak uyumlu sayılabilecek olan bu model, aynı zamanda da ayarlanabilir olmasıyla da dikkatle..
1.450,00TL 1.350,00TL
Hanedan Ofis Çalışma Koltuğu, rahatına düşkün ve klasik çalışma koltuğu modellerine yönelecek olan herkesin ilk seçimleri Hanedan Ofis Çalışma Koltuğu tasarımları ön planda yer alabilecektir. Bu tasarımın siyah suni deriden meydana getirilmesi ve kendi etrafında tam tur dönebilmesi gibi özellikleri ..
3.250,00TL
Harput Ofis Çalışma Koltuğu, kahverenginin tutkusunun koltukla birleşmiş hali olarak gündeme gelen Harput Ofis Çalışma Koltuğu, en uygun şartlarda imal edilen tasarımlar arasında yer almaktadır. Görsel açıdan son derecede etkili bir model olan bu tasarım harikası, herkesin çalışma şevkini kazanması ..
3.250,00TL
Jazz Ucuz Fileli Koltuk, koltuk tasarımlarında kalite ve fiyat dengesini en iyi şekilde ayarlayan bir firma olarak Jazz Ucuz Fileli Koltuk seçeneğimizle bu durumu ispat edebilmekteyiz. Son derecede estetik ve kişisel zevkleri destekleyen bir fileli koltuk modelini ofislere dahil edebilmek adına tale..
1.200,00TL 1.100,00TL
Jazz Ucuz Fileli Ofis Koltuğu, çalışma ortamlarının ayrılmaz bir parçası olarak ifade edilen koltuk seçenekleri arasında başı çeken modellerden Jazz Ucuz Fileli Ofis Koltuğu hem ekonomik olmasından hem de zevkleri destekleyebilecek biçimde imal edilmesinden ötürü kullanıcıların dikkatinden kaçmayan ..
1.250,00TL 1.150,00TL
Kapitone Ahşap Çalışma Koltuğu, ahşap ve suni derinin birleşmesiyle beraber şık tasarımıyla öne çıkan Kapitone Ahşap Çalışma Koltuğu modelleri, son derecede estetik haliyle adından söz ettirmektedir. Krem ve kahverengi tonlarının eşsiz uyumu sayesinde görsel açıdan kişilere yeterli olarak gelebilece..
2.500,00TL
Kapitone ahşap makam koltuğu, iş ortamınıza biraz zenginlik kazandırmak için ahşap kolçaklara ve rafine dikiş ayrıntılarına sahiptir. Kırık beyaz ile ahşabı bir araya getiren makam koltuğu, kendinize ait zevkleri ofisinizde yansıtmanıza olanak tanır. Sağladığı konfor ve şıklıkla kullanıcıların sıklı..
2.650,00TL
Kobra Ofis Çalışma Koltuğu, çalışma ortamları arasında olmazsa olmazlar arasında sayılacak olan koltuk modelleri dahilinde Kobra Ofis Çalışma Koltuğu son derecede dikkat çeken bir tasarım olarak ifade edilmektedir. Bu tasarımın görsellik açısından ideal bir seçim olduğu görülebilecek ve kullanıcılar..
2.400,00TL
Rahatlığına düşkün olan ve iş yaşantısının bir parçası yapmak isteyen kişilerin kobra ofis makam koltuğu modeline yönelmeleri durumu ortaya çıkmaktadır. Uygun yönetici koltuğu konusunda gerekli şartları içeren bu tasarım harikası, görselliğin ve konforun göstergesi olarak adlandırılmaktadır. Ucuz yö..
2.500,00TL
Koket Toplantı Sandalyesi modeli, canlı bir ortam meydana getirerek çalışma performansını etkileyebilecek modeller arasında yer almaktadır. Toplantı sandalyesi modelleri arasında ön planda yer alarak, özgün bir dizayn olarak adlandırılmaktadır. Döşemesi ve rengiyle beklentileri üst seviyelerde olaca..
1.350,00TL 1.250,00TL
Küp Ofis Çalışma Koltuğu, suni deri üzerinde yer alan geometrik şekillerle son derecede iddialı bir görselliğe sahip olan bu çalışma koltuğu modeli, her zaman zevklere hitap edecek bir tasarımdır. Göze hoş gelen ve kişilerin zevklerini yansıtan bir tasarım olmasıyla da öne çıkmaktadır. Küp Ofis Çalı..
2.400,00TL
Modern ve konforlu yapısı ile Küp ofis makam koltuğu, geliştirilmiş ihtiyaçlarınız için dizayn edilmiştir. Ergonomik arka tasarım ve rahatınızı sağlamak için havalandırmalı kumaş malzemesi ile eşleştirilmiş ve belinizi desteklemek için uygun eğriliğe sahiptir. Küp ofis makam koltuğu yüksek sırtlı kl..
2.500,00TL
Liçi Ofis Toplantı Koltuğu, sadeliği ve çiçekli desenleriyle her zaman ideal çalışma ortamlarını ortaya koymanın etkili bir parçası olan Liçi Ofis Toplantı Koltuğu tasarımları, her zaman iddialı bir görselliği taşımasıyla talep çekmektedir. Dekoratif bir tasarım olmasının yanı sıra kolay bir biçimde..
1.350,00TL 1.250,00TL
Lion Makam Çalışma Koltukları, yönetici odaklarında çalışma koltukları modelleri son derecede önemli bir etmendir. Odada en fazla dikkat çekecek konumda olan bu tasarımların etkili bir biçimde seçilmesi istendiğinde Lion Makam Çalışma Koltuğu da ön planda yer almaktadır. Ahşap tasarımının yanı sıra ..
2.300,00TL
Makro Makam Çalışma Koltuğu, ofis ve makam odalarının önemli bir ayrıntısı olan çalışma koltuğu modelleri arasında bu tasarım son derecede ön planda yer alabilmektedir. Makro Makam Çalışma Koltuğu modeli, ahşap kolluklarıyla beraber suni deri döşemesiyle uyum içerisinde kendini gösteren bir tasarım ..
2.200,00TL
Makro makam yönetici koltukları, size ve makamınıza yakışır tasarımı ile iş yerinizde şıklık ve konfora bir arada sahip olun. Klasik renkleri ile standart ofis ortamlarına kolaylıkla uyum gösterir. Ayarlanabilir yükseklik mekanizmasına sahip yönetici koltukları, kullanıcının boyun ve omuzlarının rah..
2.250,00TL
Mask fileli toplantı koltuğu, makamlarını en etkili şekilde dizayn ederek, dekorasyona verdikleri önemi göstermek isteyen kişilerin yönelmeleri söz konusudur. Hem gösterişli hem de rahat olan bu mask fileli koltuk modeli sayesinde tam olarak aradıkları makam odalarını meydana getirmek mümkün olacakt..
2.150,00TL 2.000,00TL
Mex fileli ofis koltuğu, modern tasarımı, file kumaş döşemeli bel ve başlık desteği ile makam ve çalışma alanlarında size konforlu çalışma imkanı sağlar. Modern çağın ofis ihtiyaçlarına uygun şekilde hazırlanmış olan fileli ofis koltuğu ofisinize şıklık ve kalite katacaktır. Sizde çalışma koltuğunuz..
1.900,00TL 1.800,00TL
Mex Fileli Toplantı Koltuğu, Seminer ya da toplantılarda uzun zaman geçirecek olan kişilerin konforlu bir alanda bulunmaları son derecede önemlidir. Mex Fileli Toplantı Koltuğu da bu konuda öne çıkan bir ürün olarak adlandırılmakta olup, kişilerin her zaman konfor içerisinde zaman geçirmelerini de s..
1.850,00TL 1.750,00TL
Mimoks Makam Çalışma Koltuğu, yönetici odalarında ve ofis bölmelerinde sık sık görülen modeller arasında yer alan Mimoks Makam Çalışma Koltuğu, sade ve klasik bir tasarım olarak görülse de herkesin aradıkları modeller arasında yer almaktadır. Estetik yargısını destekleyebilecek türde olmasından ötür..
2.200,00TL
Mimoks yönetici koltuğu, iş yerinizde projeleriniz üzerinde çalışmak ya da ofisten uzak çalışmak için mükemmel olan bu renkli görev koltuğu, her ortama uyum sağlayabilmesi ile mükemmel bir seçimdir. Döşemeli bir koltuk ile modern bir tasarıma sahip olan Mimoks yönetici koltuğu ihtiyacınız olandan ço..
2.250,00TL
Makam odalarının daha gösterişli ve daha şık olmasını isteyen kişilerin, modern fileli koltuk modelleri arasında yer alan mira fileli makam koltuğu modeline yönelmeleri söz konusudur. Ofis ortamına ayak uydurabilecek ve klasik olmasına rağmen rahat bir biçimde destek vermesiyle daha etkili bir kulla..
1.950,00TL 1.850,00TL
Mira fileli ofis çalışma koltuğu, file koltuklar yönetici kapsamında da ele alınarak, kişilerin rahat biçimde işlerin idamesini sağlamasında ve misafirlerini ağırlamasında önemli bir yerde bulunmaktadır. Dekorasyon konusunda da gerekli tasarım ögelerini içerisinde barındıracak olan fileli koltuklar,..
1.850,00TL 1.750,00TL
Nehir Ofis Çalışma Koltuğu, ofislerin olmazsa olmazları arasında sayılan çalışma koltuğu modelleri, konforu ve performans arttırıcı etkisiyle dikkatli seçilmesi gereken bir konumda yer almaktadır. Nehir Ofis Çalışma Koltuğu modeli de bu konuda gereken kriterleri içermektedir. Görselliğiyle de ofisin..
1.900,00TL 1.800,00TL
Nehir ofis makam koltuğu, ofis koltukları konusunda seçici olan ve görünüme önem veren kişilerin her zaman aradıkları şartlara erişebileceklerini belirten bir model kendini göstermektedir. Rahatlık ve şıklık konusunda ödün vermeyen Nehir Ofis Makam Koltuğu kapsamında genel olarak en elverişli g..
2.050,00TL 1.950,00TL
Nehir Ofis Misafir Koltuğu, koyu renkli ve sade tasarımıyla göz dolduran Ofis Misafir Koltuğu, işyerlerine gelen misafirleri etkili biçimde ağırlamak adına da yeterli şartları içerebilmektedir. Görsel açıdan ele alındığında ilgi çeken ve estetik yargıları destekleyen bir tasarım olarak da öne çıkabi..
1.900,00TL 1.800,00TL
Çalışma yaşantısında da rahatına düşkün olan kişiler için öne çıkan bu fileli yönetici koltukları, istenilen şartları kapsayan biçimde dizayn edilmiştir. Yönetici koltuğu arayışı içerisinde olan herkese ozon makam fileli koltuk cevap verebileceği söylenebilmektedir. Konforlu bir çalışma ortamına sah..
1.850,00TL 1.750,00TL
Çalışma ortamını en rahat bir biçimde dizayn etme amacı güden herkes ozon ofis fileli çalışma koltuğu modelini rahatlıkla kullanabilmektedir. En etkili çalışma sürecine dahil olmak için koltukların önemini bilen kişilerin talepleri bu yönde olacaktır. Terletmeyen ofis koltuğu olarak öne çıkan bu fil..
1.750,00TL 1.650,00TL
Paşa Ofis Çalışma Koltuğu, ofislerinde rahat bir biçimde çalışmak isteyenlerin koltuk seçimleri son derecede önemlidir. Her bir kriteriyle kusursuz bir tasarım olan Paşa Ofis Çalışma Koltuğu, beklenenleri karşılayabilecek konumda olmaktadır. Gerek döşemesi gerekse de kalitesiyle son derecede ideal b..
2.600,00TL
Paşa yönetici makam koltuğu, koltuk konusunda seçim yapmak isteyen ancak bu konuda kararsız kalan kişilerin patron koltukları arasında yer alan bu modele yönelmeleri halinde aradıklarını bulmaları söz konusudur. Patron koltuk takımı unsurlarının önemli bir parçası olan bu unsur sayesinde rahat ve ko..
2.650,00TL
Rio Ofis Çalışma Koltuğu, ofislerin dekoratif anlamda kusursuz ve renkli olması bakımından ilgi çeken bu çalışma koltuğu modeli, kişilerin isteklerini karşılayabilecek biçimde imal edilmiştir. Rio Ofis Çalışma Koltuğu kırmızı tonlarını başarıyla yansıtarak, klasik esintileri de içerisinde barındırma..
2.200,00TL
Rio ofis makam koltuğu, kırmızı rengiyle göz alıcı bir tasarım olarak ortaya çıkan bu model, ilk andan itibaren göze çarpmasıyla etkili olacaktır. Makam koltuğu tavsiye konusunda en sık önerilen Rio Ofis Makam Koltuğu seçenekleri, bulundukları konuma anına da adapte olabilecektir. Koltukların genel ..
2.250,00TL
Rüzgar Fileli Makam Koltuğu, makam koltuklarıyla yöneticiliklerini daha rahat bir biçimde sürdürmek isteyen kişiler için bu tasarım fazlasıyla ilgi çekecektir. Şık görüntüsüyle bulunduğu odaya uyum sağlayabilecek olan model, aynı zamanda da göz dolduran detayları da içerebilecektir. Daha fazla perfo..
1.800,00TL 1.650,00TL
Rüzgar fileli ofis koltuğu, ofislerini farklı bir biçimde dizayn ettirmek isteyen kişilerin aradıklarını elde etmeleri mümkün olacaktır. Ofis fileli koltuk seçenekleri arasında tercih yapacak olan kullanıcıların, bu modellere yönelik talepleri bulunacaktır. Fileli ofis koltukları ucuz seçenekleriyle..
1.750,00TL 1.600,00TL
Sıla file çalışma koltukları, file koltuk modelleri arasında ön planda seyredip, rahatlıkla sipariş edilebilmektedir. Sıla file çalışma koltukları sayesinde en ideal çalışma biçimine sahip olabilmek daha kolay bir hale bürünebiliyor. Fileli ofis koltuğu fiyatları kapsamında da gerekli şartları içere..
1.100,00TL 1.000,00TL
Solo Ofis Bekleme Sandalyesi, klasik bir ofis meydana getirmekten öte bir yol çizme amacı güden herkesin temel gerekliliklerinden bir tanesi de ofis sandalye modelleri olarak sayılabilir. Solo Ofis Bekleme Sandalyesi modeli de tüm bu amaçları destekleme konusunda ne kadar ideal bir tercih olduğunu g..
950,00TL 900,00TL
Solo Ofis Toplantı Koltuğu, uzun süren toplantıların daha da rahat bir biçimde gerçekleşmesi adına koltuk modellerinin önemi büyüktür. Solo Ofis Toplantı Koltuğu da ilk andan itibaren etkisini hissettirebilecek olup, konforun tam anlamıyla karşılığı olduğunu da gösterebilecektir. Konforu açısından b..
1.100,00TL 980,00TL
Solo ofis toplantı sandalyesi, toplantı alanları başta olmak üzere iş yerlerinde kullanılabilmek üzere son derece kullanışlıdır. Sandalye sırt kısmının sahip olduğu havalandırmalı file sırt ile sıcak yaz günlerinde aradığınız tarzda bir rahatlama sağlamak için sırtınıza dolaşan havaya sahip olursunu..
1.050,00TL 950,00TL
Uno ofis çalışma koltuğu lüks kumaş kaplama ve yüksek kaliteli ahşap kolçaklara sahiptir. Mükemmel şekilli sırtlık ve kolçaklarla büyüleyici olmanın yanı sıra ofis çalışma koltuğu, ergonomik olarak dizayn edilmiştir. Sırt ve oturma bölgesindeki ekstra yumuşak yapılar, çalıştığınız uzun saatler boyun..
2.250,00TL
Uno ofis makam koltuğu ile rahatlık ve şıklığa aynı anda sahip olun. Beyaz ve kahverengi suni deri renkleri ile ne kadar zevkli olduğunuzu herkese göstermenizi sağlayacak Uno ofis makam koltuğu ekstra konfor sağlamak üzere dizayn edilmiştir. Ofis koltukta bulunan birden fazla konumda eğim kontrol ki..
2.300,00TL
Fileli olan modellere olan yönelim sonrasında kullanıcıların isteklerini karşılayan Vava fileli makam koltuğu seçeneklerinden yararlanabilecekleri görülebilmektedir. Büro ofis makam koltuğu modelleri arasında ilgi gören bu tasarım, herkesin ilgisini çekebilecek tipte de yer alabilmektedir. Kullanıc..
1.900,00TL
Vava fileli büro koltuğu, büro koltukları konusunda seçim yapmak isteyecek ve hem görsel hem de konforu bakımından etkili bir konumda yer alabilecektir. Fileli büro koltuğu bu koltuk seçenekleri her özelliği içerisinde barındıran cinsten olmasıyla da dikkat çekecektir. Fileli makam koltuğu olarak da..
1.700,00TL
Vava fileli çalışma koltuğu, çalışma koltuğu konusunda tercihlerde bulunacak olan kişilerin, en seçkin tasarımlara yönelmeleri söz konusudur. Bu noktada Vava Fileli Çalışma Koltuğu seçenekleri öne çıkacak olan modellerdir. Fileli kolçaklı çalışma koltuğu seçenekleri arasında bu tasarım dikkat çeken ..
1.650,00TL
Vava fileli ofis çalışma koltuğu, çalışma ortamlarını en iyi hale getirme amacı güderek, performanslarını arttırmak isteyenler için koltuk seçimi son derecede önemli bir yer tutmaktadır. Koltukların özelliklerine dikkat eden ve seçimlerini bu şekilde yapacak olan kişilere Vava fileli ofis çalışma ko..
1.850,00TL
Bu zarif tarzdaki Vegas ofis makam koltuğu ile çalışma ve yaşam mekanınızı yenileyin. Koltuk, ayarlanabilir arka yükseklik düğmesi ile sırt kısmının yukarı ve aşağı ayarlanmasına olanak tanır. Birden fazla konumda arka açılı kürek kilitleri ile tam istediğiniz pozisyona sahip olabilir. Aynı zamanda ..
2.150,00TL
Vegas ofis toplantı koltuğu, toplantı alanları başta olmak üzere iş ve yaşam alanlarınızda farklı şekillerde kullanabileceğiniz standart tasarımlara sahiptir. Sahip olduğu renk ve model özellikleri ile koltuk, genel olarak her yerde kullanıma uygundur. Kare veya yuvarlak şekilli çelik boru, arzu edi..
2.100,00TL
Gösterilen: 1 ile 100 arası, toplam: 114 (2 Sayfa)

Bir işletme ya da kamu kurumunda görev yapan kişilerin bulundukları ortamdaki dekorasyon oldukça önemlidir. Toplantı koltuğu çalışma masası, misafir koltuğu önemli olan aksesuarlar arsında ilk sırada yer alır. Uzun yıllar önce dekorasyon kategorisinde kurmuş olduğumuz firmamızda toplantı koltukları modellerimizi titizlikle üretmekteyiz. Firmamızı ziyaret ederek bin bir çeşit ürünlerimizden satın alabilirsiniz.

Toplantı Odası Eşyaları

Ofisinizde uzun saatlerce işlem yaptığınız koltuk çeşitlerimizle hizmetlerimize devam ediyoruz. Üretimini titizlikle yapmış olduğumuz toplantı koltuk modelleri alternatifimizde kaliteli malzeme kullanarak işlem yapmaktayız. Toplantı odası eşyalarında önemli bir role sahip olan toplantı odası koltukları firmamızda sizler için satışa sunuluyor. Toplantı odası ile ilgili tüm ürünleri firmamızdan temin edebilirsiniz.

Toplantı Odası Tasarımları

Uzman ekibimizle birlikte hizmet veren firmamızda, farklı toplantı odası tasarımlarımızla dikkat çekmekteyiz. Ofis toplantı koltuğu modelimizi kesinlikle tercih etmelisiniz. Firmamız bir ofis için gerekli olan tüm koltuk çeşitlerini sizlere sunuyor. Modern ve fonksiyonel iş yeri tasarımları için firmamızdan en nitelikli hizmeti alabilirsiniz. İşletmeniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hizmetler veren mobilya mağazamızda ekonomik fiyatlar sunmaktayız.

Ofis Toplantı Koltuk İmalatı

Rahat, şık ve konforlu koltuk üretimi yapan firmamızda müşteri memnuniyetine her daim önem vermekteyiz. Her çeşit koltuk üretimi ve koltuk satışı yapan firmamız sektördeki liderliğini koruyan güvenilir bir firmadır. Ahşap, deri, saten ve kadife kumaş kullanarak üretim yapan firmamızda garanti belgesi düzenleyerek hizmet vermekteyiz. Teknolojik makinelerle koltuk üretimi yapan ilk ve tek firmayız.

Sık Sorulan Sorular (S.S.S.)

Bereket ofis olarak sayfamızda bulunan tüm ofis koltukları siparişle beraber üretileceği için özel üretim olup iadesi ve değişimi mümkün olmamaktadır.

Her bir ürün için imalat süresi ortalama 1 haftadır. Üretim süresi sipariş sayısına ve imalat yoğunluk durumuna göre değişebilmektedir.

Ofis koltukları teslimat süresi sipariş miktarına, sipariş verilen ürünün ham madde ve yedek parça stok durumuna ve iş yoğunluğuna bağlı olaraktan değişiklik göstermektedir.

Tüm ofis koltuk modelleri üretim hatasına karşı sürekli kontrol edilmektedir ve 2 yıl garanti verilmektedir.

Talep edilen ofis koltuğu siparişle beraber sıfırdan üretileceği için farklı renklerde suni deri veya döşemelik kumaş ile üretilir.

Sayfamızda beğendiğiniz ofis koltuk modelini 1 adet olarak satın alabilirsiniz. Ancak teslimatı firma imalat adresimizden yapılır.

Sayfamızda bulunan ofis kanepeleri ve cafe sediri gibi ölçüsü ürünlerde farklı ölçülerde üretilir. Ancak makam koltuğu, fileli koltuk ve konferans koltuğu gibi ürünlerde ölçülerde değişiklik yapılamıyor.

Ofis koltukları imalatında kullanılan kol, ayak gibi aksesuarlarda değişiklik yapılabilmektedir. Değişikliğin yapılabilmesi için sipariş zamanı talebinizi belirtmeniz gerek.

İmalatını yaptığımız ofis koltuk modellerinin teslimatı firma adresimizden yapılmaktadır. Ancak yeteri sayıda veya tutarda İstanbul içi sipariş verilmesi durumunda teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde ürünler nakliye firmalarıyla gönderilir. Nakliye bedeli alıcı tarafından ödenir.

Firmamızdan satın aldığınız ürünler montaj gerektirmeyen kullanıma hazır olarak teslim edilir. İstanbul dışı paketli gönderilen ofis koltukları için alt amortisör ve ayak demonte olarak gönderilir. Bunlar için montaj işlemi gerekmez, malzemenin kendi yuvasına oturtulması yeterlidir.

Firmamız imalatçı olmasından dolayı ofis koltuk tamiri yapılmaktadır. Tamir için istenen kriter tamiri olacak koltuk sayısıdır.

Yüksek adetli siparişlerde ve projeli işlerde özel koltuk tasarımı yapılıp üretimi gerçekleştirilir.

Konferans koltuğu üretimi yaptığımız gibi konferans koltuğu montajı hizmeti sunmaktayız. Ancak montaj hizmeti ayrı bir ücrete tabidir.