Menü
Sepetiniz

Alya Ofis Çalışma Koltuğu

Alya Ofis Çalışma Koltuğu

Alya makam koltuğunun aynı özelliklerine sahip ancak boyu biraz daha kısa modelidir Alya ofis çalışma koltuğu. Makam odalarına ve çalışma alanlarında konforu ve rahatlığı Alya çalışma koltuğu ile elde edebilirsiniz. Ofisinizde hem kendinize hem çalışanlarınıza konforu çok görmeyin. Ofis çalışma koltuğu tasarımıyla vücut yapısına uygun olarak tasarlanmış olup koltuğa kullanılan mekanizma ile istediğiniz noktada sabitleyebilirsiniz. Ofis çalışma koltuğunun kol kısmı iskelet gövdesiyle bir bütündür. Ofis koltukları imalatında kullanılan tüm malzemeler ve yedek parçalar birinci sınıf olup TSE belgelidir. Üretimini yaptığımız koltuklar firmamız tarafından üretim hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

Alya Ofis Çalışma Koltuğu Özellikleri

Alya ofis çalışma koltuğu gövdesi metal profillerden oluşmaktadır. Metalin üzeri poliüretan sünger ile kaplanır. Bu yöntem en üst kalitede koltuk elde edilmesini sağlar. Polüretan koltuklarda ölçülerinde ve yapısal özelliklerinde değişiklik yapılmasına imkan olmamaktadır. Üretici firma olmamızdan dolayı ofis çalışma koltuğu istenilen renklerde hakiki deri, suni deri veya kumaş ile döşenmektedir. Standart renk kartelası dışında olan renkler için fiyat farkı olması durumunda fark ürüne yansıtılır. Ofis koltuğu mekanizmasına çift kollu mekanizma kullanılır. Mekanizma sizi koltuğun etrafında sonsuz kez dönüş yapmanızı sağlarken ileri ve geriye doğru yaylanma imkanı da sağlar. İlave olarak da koltuğu oturma alışkanlığınıza göre geriye doğru istediğiniz yerde kilitlenmesini sağlar. Ofis çalışma koltuklarına nikel krom kaplı metal ayak kullanılır.

Ofis Çalışma Koltukları Üretimi

Ofis çalışma koltukları üretimi firmamız tarafından yapılmaktadır. Ofis koltukları imalatında kullanılan tüm malzemeler birinci sınıf olup TSE belgelidir. Tüm ofis koltuk modelleri üretim hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. Ofis koltukları stokta bulunmayıp siparişle beraber üretilmektedir. Üretim süresi ortalama 7 iş günü sürmektedir. Bu teslim süresi sipariş sayısına, imalat yoğunluk durumuna göre değişebilmektedir. Üretim süresi koltuk teslim tarihi değildir.

Sayfamızda bulunan tüm koltuklar siparişle alıcının talebine göre özel olarak üretildiği için iadesi ve değişimi mümkün değildir.

Ofis Koltukları Teslimi

Ofis koltukları teslimi imalat adresimizden yapılmaktadır. Sipariş sayısı ve miktarına göre değişebilmekle beraber ofis koltukları İstanbul içi teslimatları firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı teslimatlar da üretimden çıkan ürünler temizlik ve paketleme işleminden sonra nakliye firmalarıyla gönderilir. Nakliye bedeli alıcı tarafından karşılanır. Alya ofis çalışma koltuğunun makam koltuğu ve bekleme koltuğu modellerini ve daha fazlasını incelemek için linkleri takip ediniz.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi