Menü
Sepetiniz

Arel Müdür Makam Koltuğu

Arel Müdür Makam Koltuğu

Makam ve şef çalışma odaları için şık, modern ve ergonomik bir ofis makam koltuğu arıyorsanız Arel müdür makam koltuğu talebinize cevap verecektir. İnsan omurgasına uyum sağlayan gövdesi, deri ve metal birleşimiyle her konsepte uygun modern tasarımı ve birinci sınıf malzeme ve işçiliğiyle memnun kalacağınız bir ofis koltuk modelidir. Makam odalarına büyük ve ihtişamlı makam masaları tercih edilirken makam koltuğu seçimi de masa takımı ile uyumlu olmalıdır. Arel makam koltuğu da bu konuda tasarımı ve ihtişamlı gösterişiyle tamda sizin hem gözünüze hem de uygun fiyatıyla cebinize hitap edecektir.

Arel Makam Çalışma Koltuğu Özellikleri

Arel ofis makam koltuğu imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır. Makam koltuğu gövdesi hemen her insan vücudu ile uyumlu olacak şekilde tasarlanıp hazırlanmış monoblok tahtadan oluşmaktadır. Tahtanın yüzeyi gri sünger ile kaplanırken ergonomik rahatlığı arttırmak için belirli noktalara süngerler ile takviyeler yapılır. Ofis müdür koltuğu yüzey kaplaması birinci sınıf suni deri veya kumaş ile döşenir. Makam koltuğu mekanizması için çift kollu tilt mekanizma tercih edilir ki bu mekanizma ile koltuğu ileri ve geri yatık pozisyonda iken istenilen noktada sabitlenmesine olanak sağlar. Makam çalışma koltuğu kol ve ayağı ise nikel krom ile kaplı metalden oluşmaktadır. Metal ayağa her zeminde rahat hareketi sağlayan tekerler tercih edilir.

Ofis Patron Koltuğu İmalatı

Sayfamızda bulunan tüm ofis koltukları imalatı firmamıza ait olup stokta ürün bulunmamaktadır. Tüm ürünler müşterilerin talebine göre istenilen renklerde ve özelliklerde hazırlanır. Tamamen kişiye özel imalat olan ürünlerde iade ve değişim yapılmamaktadır. Sıfırdan imalat olacağı için bir miktar zamana ihtiyaç vardır. Ofis makam koltuğu için imalat süresi ortalama 1 haftadır. Ancak sipariş sayısı, imalatın yoğunluk durumu ve malzeme stok durumuna göre imalat süresi değişmektedir. Ofis makam koltukları imalatında kullanılan tüm malzeme ve aksesuarlar TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı 2 yıl firmamız tarafından garanti verilmiştir.

Ofis ve tüm çalışma alanlarında bulunan koltuklar için gerekecek ofis koltuk yedek parçaları tek veya toplu olarak satışı yapılmaktadır. Ayrıca yıpranmış ve kırılmış koltuklar için yapılacak işleme ve koltuk sayısına göre ofis koltuk tamiri yapılmaktadır. Hastane, otel, restoran ve cafe gibi yoğun koltuk kullanımı olan çalışma alanlarında tamirat ihtiyacı daha sık gerekmektedir.

Ofis Koltukları Teslimatı

Ofis koltukları teslimatı koltuk sayısına göre değişmekle beraber genellikle firmamızın adresinden yapılmaktadır. İstanbul içi siparişlerde sipariş sayısına ve teslim adresine göre teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı alımlarda imalattan çıkan ofis koltuğu paketlenerek nakliye firması aracılığıyla alıcıya gönderilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından ödenir. Ofis koltukları kullanıma hazır şekilde gönderildiği için ilave bir montaj ve kurulum işlemine gerek kalmaz.

Yüksek adetli alımlarda ve projeli çalışmalarda özel tasarım olan ofis koltuk modellerinin imalatı gerçekleştirilir.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi