Menü
Sepetiniz

Bambu Ofis Çalışma Koltuğu

Bambu Ofis Çalışma Koltuğu

Bambu Ofis Çalışma Koltuğu, renk uyumu ve ahşaba benzer yapısıyla bir hayli dikkat çeken bu model, estetik anlayışınızı destekleyebilecek biçimde imal edilmiştir. Siyah ve kahverengi tonlarını içeren bu model sayesinde çalışma alanlarının daha estetik bir görünüme erişmesi kaçınılmaz olacaktır. Aynı zamanda da bu modelin son derecede kullanışlı olması daha rahat çalışılmasını da temel olarak sağlayabilecektir.

Son derecede şık bir tasarım örneği olarak sayılan Bambu Ofis Çalışma Koltuğu, her zaman kullanıcıların ilgisini çekebilecek türde olmasıyla da adlandırılabilecektir. Herkesin ideal bir seçenek olarak gördüğü bu çalışma koltuk modelleri sayesinde farklı bir deneyim elde edebileceklerdir. Oldukça konforlu ofis koltuk seçimlerini gerçekleştirerek, bu modeli uzun süreli olarak da kullanabileceklerdir.

Bambu Ofis Çalışma Koltuğu tasarımı içerisinde birinci sınıf kalitede ve malzeme kullanılmıştır. Bu sayede de uzun vadede kullanıcılarına destek olabilecek ve parasının hakkını fazlasıyla verecek olan bir tasarım harikası olarak da gündemde kalacaktır. Her geçen gün daha fazla tercih edilen bu tasarım, birçok kişinin favorisi durumundadır.

Personel Ofis Toplantı Koltukları Özellikleri

Personel ofis toplantı koltuğu monoblok tahta iskeletten gövdesi bulunup gövde yapısı insan omurgasına uygun formda olup rahat oturum sağlamaktadır. Tahta gri sünger ile kaplanmaktadır. Süngerle bel ve omurga kısmı için ilave destekler yapılır. Ofis toplantı koltuğu sağlam gövdesi ve ergonomik oturumuyla uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Toplantı koltuğu kol ve ayağı masif ahşap kullanılıp cila ile renk verilir. Mekanizma olarak tek kollu vip mekanizma tercih edilmiştir.

Ofis Çalışma Koltukları İmalatı

Ofis çalışma koltukları hazırda bulunmayıp siparişle beraber imalatı yapılır. Ofis koltukları müşteri talebine göre istenilen renklerde ve özelliklerde üretilir. Tamamen kişiye özel üretim olan ürünlerde iade ve değişim mümkün değildir. Ofis koltuk imalatı için 1 hafta zamana ihtiyaç vardır. İmalat süresi sipariş sayısına ve imalatın yoğunluk durumuna göre değişmektedir. Ofis toplantı koltuğu imalatında kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. Ofis çalışma alanlarında kullandığınız koltuklar için koltuk yedek parçaları tek veya toplu olarak satışı yapılır. Ayrıca kirli, yırtık ve kırık ürünleriniz için ofis koltuk tamiri yapılır.

Ofis Toplantı Koltukları Teslimi

Üretimini yapılan ofis toplantı koltukları teslimatları firmamızın imalat adresinden yapılır. İstanbul içi siparişlerde sipariş sayısına ve teslim adresine göre teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde hazırlanan ofis koltukları paketleme işleminin adından nakliye firmaları aracılığıyla gönderilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından ödenir. Ofis koltukları kurulum ve montaj işlemi yapılarak gönderildiği için ilave olarak kurulum işlemine gerek yoktur. Toplu alımlarda özel fiyat teklifi sunulduğu gibi özel tasarım koltuk imalatı yapılır.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi