Menü
Sepetiniz

Çalışma Koltukları

Alf makam çalışma koltuğu, hem makam odasında toplantı koltuğu olarak hemde orta düzey yöneticilerin çalışma koltuğu olarak seçebileceği bir ofis koltuk modelidir. Modern tasarımı, sağlam yapısı ve deri ile metalin karışımı olan çalışma koltuğu her ofisin konseptine uyum sağlayacaktır. Alf toplantı ..
750,00TL
Alya makam koltuğunun aynı özelliklerine sahip ancak boyu biraz daha kısa modelidir Alya ofis çalışma koltuğu. Makam odalarına ve çalışma alanlarında konforu ve rahatlığı Alya çalışma koltuğu ile elde edebilirsiniz. Ofisinizde hem kendinize hem çalışanlarınıza konforu çok görmeyin. Ofis çalışma..
850,00TL
Çağdaş ofis çalışma koltuğu, modern ve ergonomik tasarımı, metal ve derinin uyumu ile birleşince isminden de anlaşılacağı gibi çağdaş bir ofis çalışma koltuğu ortaya çıkmış oluyor. Ofis çalışma koltuğu ile çalışanlarınız rahat bir ofiste çalışmanın şevkiyle daha verimli çalışacaklardır. Ofis koltuk ..
750,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 45 (4 Sayfa)

Ofis çalışma koltukları, birçok iş yeri ve ofislerde ihtiyaç duyulur. Bunun için firmamız üretimlerini yaparak online satış mağazamızda müşterilerle buluşturmaktadır. Çalışma koltukları farklı modellerde olup istenilen büyüklüğü de sahiptir. Ofislerde hem çalışan hem müşteri rahatlığı için düşünülen bu detay en uygun fiyatlarla sitemizde sunulmaktadır. Birbirinden farklı renkler ve çeşitlerde yer alan çalışma koltukları ortamın havasını da değiştirmektedir. Rahat kullanım, şık tasarımlarla imal edilen ofis çalışma koltuğu kişilerin uzun süren çalışma saatlerinde maksimum konfor sağlar.

Ofis Çalışma Koltuğu Nereden Alınır?

Ofis Çalışma koltukları için en uygun fiyatlarla bu siteden tam destek alabilirsiniz. En uygun fiyatlarla ofis koltuklarının tedarikini sağlayabilirsiniz. Her çeşit ofis koltukları için tek tıkla ulaşabilirsiniz. Çalışma koltuklarının farklı modelleri için resmi İnternet sitemize erişim sağlayabilirsiniz. Ucuz çalışma koltuğu temini için doğru alternatifleri yakalayabilirsiniz. Çalışma koltuğu için doğru alternatiflerini bu siteden temin edebilirsiniz.

Ofis Koltuklarında Uygun Fiyatlar

Farklı renk ve modellerde ofis çalışma koltuklarının kolay satın alınması için sitemiz 7/24 her zaman aktiftir. Ofislerde en temel ihtiyaç olan çalışma koltuklarına firmamız aracılığı ile temin edebilirsiniz. Ofiste rahatlığına düşkün olan her birey için sitemiz her zaman aktiftir. Çalışma koltuğunun en kalitelisi ve en şık tasarımları sitemizde mevcuttur. Çalışma koltuğunda en ucuz modeller sadece bu sitede yer almaktadır.

Sık Sorulan Sorular (S.S.S.)

Bereket ofis olarak sayfamızda bulunan tüm ofis koltukları siparişle beraber üretileceği için özel üretim olup iadesi ve değişimi mümkün olmamaktadır.

Her bir ürün için imalat süresi ortalama 1 haftadır. Üretim süresi sipariş sayısına ve imalat yoğunluk durumuna göre değişebilmektedir.

Ofis koltukları teslimat süresi sipariş miktarına, sipariş verilen ürünün ham madde ve yedek parça stok durumuna ve iş yoğunluğuna bağlı olaraktan değişiklik göstermektedir.

Tüm ofis koltuk modelleri üretim hatasına karşı sürekli kontrol edilmektedir ve 2 yıl garanti verilmektedir.

Talep edilen ofis koltuğu siparişle beraber sıfırdan üretileceği için farklı renklerde suni deri veya döşemelik kumaş ile üretilir.

Sayfamızda beğendiğiniz ofis koltuk modelini 1 adet olarak satın alabilirsiniz. Ancak teslimatı firma imalat adresimizden yapılır.

Sayfamızda bulunan ofis kanepeleri ve cafe sediri gibi ölçüsü ürünlerde farklı ölçülerde üretilir. Ancak makam koltuğu, fileli koltuk ve konferans koltuğu gibi ürünlerde ölçülerde değişiklik yapılamıyor.

Ofis koltukları imalatında kullanılan kol, ayak gibi aksesuarlarda değişiklik yapılabilmektedir. Değişikliğin yapılabilmesi için sipariş zamanı talebinizi belirtmeniz gerek.

İmalatını yaptığımız ofis koltuk modellerinin teslimatı firma adresimizden yapılmaktadır. Ancak yeteri sayıda veya tutarda İstanbul içi sipariş verilmesi durumunda teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde ürünler nakliye firmalarıyla gönderilir. Nakliye bedeli alıcı tarafından ödenir.

Firmamızdan satın aldığınız ürünler montaj gerektirmeyen kullanıma hazır olarak teslim edilir. İstanbul dışı paketli gönderilen ofis koltukları için alt amortisör ve ayak demonte olarak gönderilir. Bunlar için montaj işlemi gerekmez, malzemenin kendi yuvasına oturtulması yeterlidir.

Firmamız imalatçı olmasından dolayı ofis koltuk tamiri yapılmaktadır. Tamir için istenen kriter tamiri olacak koltuk sayısıdır.

Yüksek adetli siparişlerde ve projeli işlerde özel koltuk tasarımı yapılıp üretimi gerçekleştirilir.

Konferans koltuğu üretimi yaptığımız gibi konferans koltuğu montajı hizmeti sunmaktayız. Ancak montaj hizmeti ayrı bir ücrete tabidir.