Menü
Sepetiniz

Konferans Koltuğu

Efes konferans sandalyesi seminer ve konferans salonlarında sandalye modeli olarak tasarlanmıştır. Standart konferans koltukları gibi yere sabitlenmeyip istenilen yere taşınabilmektedir. Seminer zamanı seminer koltuğu olarak kullanıldığı gibi diğer zamanlarda bekleme koltuğu olarak ta kullanabilirsi..
825,00TL
Rom Konferans Koltuğu, toplantı ve konferanslarda koltuk seçimi son derecede önemlidir. Katılımcıların uzun soluklu oturumlarda rahat edebilmeleri ve koltukları işlevsel olarak kullanabilmeleri oldukça önemsenmesi gereken bir konu olarak ele alınmalıdır. Rom Konferans Koltuğu modeli de tam olarak be..
0,00TL
Rom Konferans Koltuk Fiyatları, konferans salonlarında koltuk seçiminde kalite kadar fiyat seçenekleri de herkesin baz aldığı bir konu olarak tabir edilmektedir. Rom Konferans Koltuk Fiyatları da kalitesiyle olduğu kadar uygun fiyatıyla da dikkatleri üzerine çekebilecek bir model olarak adlandı..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Birçok toplantı ve konferans salonlarının en temel mobilya ihtiyacı konferans koltuğudur. En farklı tasarımlı koltuklar için sitemizden destek alarak yeni ortamlar yaratabilirsiniz. Konferans salonlarında kişilerin toplu olarak oturması için gerekli olan konferans koltukları için tek tıkla hemen ulaşabilirsiniz. Toplantı ve ders saatlerinde çok sayıda insanı bir arada tutmayı başaran bu koltuklar için imalatçı firmamız her zaman müşterilere hizmet vermektedir. Konferans salonlarında farklı renkler ve modellerle döşenen koltuklar açılıp kapanabilen özelliği ile daha şık durmaktadır.

Konferans Koltuklarında Uygun Fiyatlar

Konferans koltuğu tasarımları için sitemizin kategori bölümlerini inceleyerek dilediğinizi sipariş verebilirsiniz. Uygun fiyatlar ve kolay ödeme fırsatlarıyla konferans koltuklarında kampanyalı günler başlamaktadır. Ayrıca seminer koltukları için detaylı bilgileri ve örnekleri sitemizden temin edebilirsiniz. Sağlam malzemelerden imal edilen tüm koltuklar adet olarak satılmaktadır. Konferans koltuklarının en uygun modelleri için her an bize ulaşabilirsiniz.

Konferans Koltuk Temini İçin En Doğru Adresiz

Konferans ve toplantı odaları geniş olduğundan dolayı çok sayıda koltuklar için önceden gelen tüm talepleri değerlendirerek siparişlerimizi bu doğrultuda yapabilirsiniz. Konferans sandalyesi satışlarımız da tüm hızla devam etmektedir. Konferans salonlarında kullanılan tüm sandalye ve koltuklar şık tasarımları ve rahatlıklarıyla göz önünde bulunmaktadır. Oturunca açılan kalkınca kapanabilen özel konferans koltuklarına tek tıkla sahip olma fırsatı yakalayabilirsiniz. Garantili ve sağlam ürünler için hizmetlerimiz devam etmektedir.

Sık Sorulan Sorular (S.S.S.)

Bereket ofis olarak sayfamızda bulunan tüm ofis koltukları siparişle beraber üretileceği için özel üretim olup iadesi ve değişimi mümkün olmamaktadır.

Her bir ürün için imalat süresi ortalama 1 haftadır. Üretim süresi sipariş sayısına ve imalat yoğunluk durumuna göre değişebilmektedir.

Ofis koltukları teslimat süresi sipariş miktarına, sipariş verilen ürünün ham madde ve yedek parça stok durumuna ve iş yoğunluğuna bağlı olaraktan değişiklik göstermektedir.

Tüm ofis koltuk modelleri üretim hatasına karşı sürekli kontrol edilmektedir ve 2 yıl garanti verilmektedir.

Talep edilen ofis koltuğu siparişle beraber sıfırdan üretileceği için farklı renklerde suni deri veya döşemelik kumaş ile üretilir.

Sayfamızda beğendiğiniz ofis koltuk modelini 1 adet olarak satın alabilirsiniz. Ancak teslimatı firma imalat adresimizden yapılır.

Sayfamızda bulunan ofis kanepeleri ve cafe sediri gibi ölçüsü ürünlerde farklı ölçülerde üretilir. Ancak makam koltuğu, fileli koltuk ve konferans koltuğu gibi ürünlerde ölçülerde değişiklik yapılamıyor.

Ofis koltukları imalatında kullanılan kol, ayak gibi aksesuarlarda değişiklik yapılabilmektedir. Değişikliğin yapılabilmesi için sipariş zamanı talebinizi belirtmeniz gerek.

İmalatını yaptığımız ofis koltuk modellerinin teslimatı firma adresimizden yapılmaktadır. Ancak yeteri sayıda veya tutarda İstanbul içi sipariş verilmesi durumunda teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde ürünler nakliye firmalarıyla gönderilir. Nakliye bedeli alıcı tarafından ödenir.

Firmamızdan satın aldığınız ürünler montaj gerektirmeyen kullanıma hazır olarak teslim edilir. İstanbul dışı paketli gönderilen ofis koltukları için alt amortisör ve ayak demonte olarak gönderilir. Bunlar için montaj işlemi gerekmez, malzemenin kendi yuvasına oturtulması yeterlidir.

Firmamız imalatçı olmasından dolayı ofis koltuk tamiri yapılmaktadır. Tamir için istenen kriter tamiri olacak koltuk sayısıdır.

Yüksek adetli siparişlerde ve projeli işlerde özel koltuk tasarımı yapılıp üretimi gerçekleştirilir.

Konferans koltuğu üretimi yaptığımız gibi konferans koltuğu montajı hizmeti sunmaktayız. Ancak montaj hizmeti ayrı bir ücrete tabidir.