Menü
Sepetiniz

Alya Deri Makam Koltuğu

Makam odanız için özel tasarlanmış rahat ve kolay kullanımı olup modern ve şık tasarımıyla çalışma alanınıza ayrı bir hava katacaktır. Alya makam koltuğu ile çalışmalarınızda yüksek verim alacak, yaptığınız işler size yük değil keyif verecektir. Bereket ofis olarak imalatçı olmamız sebebiyle makam koltukları kendi imalatımız olup istenilen renklerden ve özelliklerden üretilir. Üretimini yaptığımız ofis koltukları insan vücut yapısına uygun tasarlanıp sırt ve boyun bölgesi için ergonomik olarak tasarlanmış olup uzun yıllar boyunca kullana bileceğiniz sağlamlıkta tasarlanmışlardır. Alya makam koltuğu geniş yapısıyla oldukça ihtişamlı durmaktadır, makamınıza ayrı bir tarz katacaktır.

Alya Makam Koltuğu Özellikleri

Alya deri makam koltuğu metal iskeletli poliüretan malzemeden yapılmış bir gövdeye sahiptir. Poliüretan sünger sayesinde süngerde kolay çökme ve deformasyon oluşmaz. Makam koltuğu üretimi firmamız tarafından yapılmaktadır. Deri ofis koltuğu kolları gövdeyle bir bütün olup aynı deri veya kumaş ile döşenmektedir. Ofis makam koltuklarında kullandığımız mekanizma çift kollu vip mekanizmadır. Mekanizma sayesinde koltuk kendi ekseni etrafında sonsuz kez dönüş yapabileceği gibi öne ve arkaya doğru yaylanmasını ve istenilen noktada sabitleme özelliği mevcuttur. Makam koltuk ayağı krom kaplı metalden yapılmıştır. Mekanizma ile ayak arasına kısa amortisör kullanılmıştır. Bu amortisör sayesinde ofis koltuğunu masanızın yüksekliğine göre ayarlaya bileceksiniz.

Makam Koltukları Üretimi

Alya makam koltukları stokta bulunmayıp siparişle beraber üretilmektedir. Üretim süresi ortalama 7 iş günüdür. Sipariş sayısı ve imalat yoğunluk durumuna göre üretim süresi değişebilmektedir. Makam koltukları siparişle kişiye özel olarak üretildiği için özel üretimlerin iadesi ve değişimi mümkün değildir. Üretim süresi teslim tarihi olarak düşünülmemelidir. Makam koltukları teslimi üretim adresimizden yapılmaktadır.İstanbul siparişlerde yüksek adetli alımlarda teslimatlar firmamız tarafından da yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde paketlenen ofis koltuğu nakliye firmalarıyla gönderilmektedir. Taşıma bedeli alıcı tarafından karşılanmaktadır.

Alya deri makam koltuğu kurulumu oldukça kolay olup kurulum için ilave bir montaj işlemi gerektirmez. Ofis koltukları üretim hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir.

Makam koltuklarının ofis çalışma koltukları ve bekleme koltukları modelleri de üretilmektedir. Modellere bakmak için linkleri takip ediniz. Türkiye'nin her noktasına hızlı gönderim yapılmaktadır.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi