Menü
Sepetiniz

Loca Sedir Koltukları

Cafe, restoran ve lokantalarda sık tercih edilen sedir koltuklar ile hem mekana ayrı bir görsellik katılır hem de müşterilerin rahat bir şekilde dinlenmelerini sağlar, bu kapsamda da ahşap sedir koltuk üretilmiştir. Görsellik kapitone döşeme işçiliğiyle en üst seviyelere çıkarılırken koltuğun alt çe..
1.950,00TL
Balon cafe sedir koltuk cafe, bar, restoran ve lokanta gibi yemek alanlarında ve özel loca bölümü oluşturulan yerlerde oldukça sık tercih edilir. Modern bir görünüme sahip olan cafe sedir koltuk aynı zamanda da rahat oturumu ile de memnun kalacaksınız. Bar loca koltuk olarak yüksek sırtlı ve aynı za..
1.350,00TL
Çizgili Cafe Sedir Koltuk, konforundan ödün vermeyen ve rahat bir oturma sürecine girmek isteyen herkesin ideal seçimi olarak görebileceği Çizgili Cafe Sedir Koltuk modeli, genel olarak kullanıcıların aradıkları kriterleri içermektedir. Deri kahverengi döşemelerinin yanı sıra içermiş olduğu çiz..
1.650,00TL
Hugo Cafe Sediri imalatı firmamız tarafından İstanbul'da gerçekleştirilip Türkiye geneli gönderim yapılır. Cafe loca sediri, cafelerde, lokantalarda, restoran ve bar gibi yemekli ve eğlenceli alanlarda oldukça sık tercih edilir. Yemek ve eğlence salonlarında cafe sedir ölçüleri ve modelleri mekana u..
1.450,00TL 1.350,00TL
Kapitoneli Cafe Sediri, kırmızının ihtişamını başarılı bir şekilde yansıtan Kapitoneli Cafe Sediri modeli, herkesin konforunu destekleyen bir model olarak adlandırılabilmektedir. Cafe sedir koltuk modelleri arasında dekorasyonu desteklemesi bakımından önemli bir yerde bulunmaktadır. Aynı zamand..
1.700,00TL 1.600,00TL
Kapitoneli Köşe Sedir Koltuk cafe, restoran ve lokanta salonlarında modern tasarımı ve rahat oturumu ile sık tercih edilir.  Cafe sedir modeli mekana özel olarak köşeye uygun şekilde üretilmiş olup düz veya U formatında da üretimi yapılır. Cafe sedir fiyatları sedirin genişlik, sırt yükseliği v..
1.700,00TL 1.600,00TL
Kupa cafe sedir koltuk, kafeterya, restoran, bar ve lokanta salonları için tasarlanıp sedir koltuk ölçüleri mekanınıza uygun şekilde hazırlanmaktadır. Cafe sedirin modern görünümü, rahat oturumu, sağlamlığıyla salonunuzda uzun süreler güven içinde kullanacaksınız. Kupa cafe sedir koltuk resimde görü..
1.350,00TL 1.250,00TL
Red Loca Koltuğu, herhangi bir işletmede kullanılmak için uygun olan Red Loca Koltuğu, her bir misafiri özel hissettirecek olan bir tasarımdır. Müşterilerini en iyi şartlar altında ağırlamak adına önemli bir loca koltuk modeli olarak ifade edilmektedir. Bu sayede de konforu ve en iyi şekilde ağ..
1.750,00TL 1.600,00TL
Vadi Restoran Sedirleri, sarı ve mavinin muhteşem uyumuyla öne çıkan Vadi Restoran Sedirleri, dekorasyonda en fazla dikkat çeken tasarımlar arasında yer alabilmektedir. Bu tasarım harikası aynı zamanda da deri döşemeleri ile son derecede uyumlu olmasıyla ön planda kendini göstermektedir. Herkes..
1.750,00TL 1.650,00TL
Yarmalı Cafe Sedir Koltuk, cafelerin olmazsa olmazları arasında sayılacak olan koltuk modelleri arasında Yarmalı Cafe Sedir Koltuk tasarımı ön planda sayılabilmektedir. Oldukça klasik bir tasarıma sahip olsa da kişilerin göz zevkini destekleyebilecektir. Öte yandan kullanıcıların dekorasyonları..
1.850,00TL 1.750,00TL
Yuvarlak Loca Sedir Koltukları, işletmelerde kalabalıkları ağırlamak adına en uygun seçenekler arasında yer alacak olan Yuvarlak Loca Sedir Koltukları, aynı zamanda da konforlu bir ağırlama sürecinin de önemli bir parçasıdır. Yuvarlak biçimde imal edilen ve tamamen deri kaplama olan sedir koltu..
1.950,00TL
Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)

Sık Sorulan Sorular (S.S.S.)

Bereket ofis olarak sayfamızda bulunan tüm ofis koltukları siparişle beraber üretileceği için özel üretim olup iadesi ve değişimi mümkün olmamaktadır.

Her bir ürün için imalat süresi ortalama 1 haftadır. Üretim süresi sipariş sayısına ve imalat yoğunluk durumuna göre değişebilmektedir.

Ofis koltukları teslimat süresi sipariş miktarına, sipariş verilen ürünün ham madde ve yedek parça stok durumuna ve iş yoğunluğuna bağlı olaraktan değişiklik göstermektedir.

Tüm ofis koltuk modelleri üretim hatasına karşı sürekli kontrol edilmektedir ve 2 yıl garanti verilmektedir.

Talep edilen ofis koltuğu siparişle beraber sıfırdan üretileceği için farklı renklerde suni deri veya döşemelik kumaş ile üretilir.

Sayfamızda beğendiğiniz ofis koltuk modelini 1 adet olarak satın alabilirsiniz. Ancak teslimatı firma imalat adresimizden yapılır.

Sayfamızda bulunan ofis kanepeleri ve cafe sediri gibi ölçüsü ürünlerde farklı ölçülerde üretilir. Ancak makam koltuğu, fileli koltuk ve konferans koltuğu gibi ürünlerde ölçülerde değişiklik yapılamıyor.

Ofis koltukları imalatında kullanılan kol, ayak gibi aksesuarlarda değişiklik yapılabilmektedir. Değişikliğin yapılabilmesi için sipariş zamanı talebinizi belirtmeniz gerek.

İmalatını yaptığımız ofis koltuk modellerinin teslimatı firma adresimizden yapılmaktadır. Ancak yeteri sayıda veya tutarda İstanbul içi sipariş verilmesi durumunda teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde ürünler nakliye firmalarıyla gönderilir. Nakliye bedeli alıcı tarafından ödenir.

Firmamızdan satın aldığınız ürünler montaj gerektirmeyen kullanıma hazır olarak teslim edilir. İstanbul dışı paketli gönderilen ofis koltukları için alt amortisör ve ayak demonte olarak gönderilir. Bunlar için montaj işlemi gerekmez, malzemenin kendi yuvasına oturtulması yeterlidir.

Firmamız imalatçı olmasından dolayı ofis koltuk tamiri yapılmaktadır. Tamir için istenen kriter tamiri olacak koltuk sayısıdır.

Yüksek adetli siparişlerde ve projeli işlerde özel koltuk tasarımı yapılıp üretimi gerçekleştirilir.

Konferans koltuğu üretimi yaptığımız gibi konferans koltuğu montajı hizmeti sunmaktayız. Ancak montaj hizmeti ayrı bir ücrete tabidir.