Menü
Sepetiniz

Makam Koltuğu

Makam Koltuğu

Ofis Makam Koltuğu

Resmi bir kurumda görev yapan kişilerin çalışma odalarındaki iç dizaynı oldukça önem arz eden ve dikkat çeken bir konudur. Makam koltuğu çalışma masası, misafir koltuğu bu önemli konular arasında ilk sırada yer alır. Uzun yıllar önce kurmuş olduğumuz firmamızda; kamu kuruluşlarının yanı sıra tüm iş sektörlerine hitap etmekteyiz. Makam koltukları kategorisinde üretim yapan firmamızda kaliteli malzeme kullanmaya her daim önem vermekteyiz.

Şık ve Kaliteli Ürünler

İyi bir oda tasarımı için firmamızın sunduğu bin bir çeşit şık ve kaliteli ürünlerimizden tercih edebilirsiniz. Firmamız uzun yıllar önce her çeşit ofis aksesuarları alanında kurulmuş olan güvenilir bir firmadır. En çarpıcı, en rahat ve en konforlu yönetici koltuğu tasarımları için firmamızdan destek alabilirsiniz. Modern ve fonksiyonel iş yeri mobilyaları satışı yapan firmamızı kesinlikle ziyaret etmelisiniz. Konu ile uzmanlaşmış firmamızda sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi ilke edinmekteyiz.

Özel Projeler

Firmamız ofis koltuk, çalışma masası, çalışma odası mobilyası ve patron koltukları konusunda kendine güvenen güçlü bir firmadır. İş dünyasının ihtiyaçları doğrultusunda isteğe özel projeler uygulamaktayız. Teknolojik gelişmelere açık olan firmamızda, son trend makinelerle ve uzman ekibimizle birlikte yüksek kalitede üretim yapmaktayız. Firmamızda koltuk üretimi, koltuk satışı, çalışma ünitesi hizmetlerimize ek hizmet olarak; ürün kompleks tasarımı ve dekorasyon fikirleri sunmaktayız. Firmamız standart koltuk üretimi ve satış hizmetlerinin yanı sıra özel proje ürünleri üretimi de yapan nitelikli bir firmadır.

Marka: Bereket Ofis
Makam odanız için özel tasarlanmış rahat ve kolay kullanımı olup modern ve şık tasarımıyla çalışma alanınıza ayrı bir hava katacaktır. Alya makam koltuğu ile çalışmalarınızda yüksek verim alacak, yaptığınız işler size yük değil keyif verecektir. Bereket ofis olarak imalatçı olmam..
1.121,00TL Vergiler Hariç:950,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)