Menü
Sepetiniz

Makam Koltuğu

Alf Yönetici Koltuğu
Yeni En Çok Satan
Alf makam misafir koltuğu, isminden de anlaşılacağı gibi makam odanızda ve bekleme alanlarında önemli misafirleriniz için tasarlanmış üst düzey bir bekleme koltuğudur. Ofis lobi koltuğu gerek tasarımı ve gerek konforuyla sizden tam not alacaktır. Alf misafir koltuğu gövde yapısı ile insan ..
785,00TL
Makam odanız için özel tasarlanmış rahat ve kolay kullanımı olup modern ve şık tasarımıyla çalışma alanınıza ayrı bir hava katacaktır. Alya makam koltuğu ile çalışmalarınızda yüksek verim alacak, yaptığınız işler size yük değil keyif verecektir. Bereket ofis olarak imalatçı olmam..
950,00TL
Anıl yönetici koltuğu makam takımınıza aradığınız cilalı makam koltuğu olabilir. Modern tasarımı, birinci sınıf işçilik ve her mekana uyum sağlayan tasarımı ile sizde memnun kalacaksınız. İhtişamlı görünüşü ile makam takımınızdaki eksik tamamlanacaktır. Makam koltuğunun rahat oturumu ve ergonomik ya..
785,00TL
Bambu ofis makam koltuğu, dekorasyonu ve rahatlığını düşünen kişilerin makam odalarında yer alması adına bu modele yönelmeleri etkili olacaktır. Makam koltuğu (https://www.ucuzofiskoltuklari.com/makam-koltugu) konusunda her zaman titiz davranan kişilerin bambu modelini tercih etmeleri halinde e..
675,00TL
Boss ofis makam koltuğu ve yönetici koltukları, ihtişamlı duruşları ve maksimum konfor sağlayan yapıları ile gösterişlidir. Son derece dayanıklı olan ticari kalite koltuklar, gündelik kullanımdan daha sert kullanıma dayanacak şekilde üretilmiştir. Profesyonel ofis kullanımı gereksinimlerini karşılay..
950,00TL
Şık ve modern bir görüntüyü ortaya koyan bu Çağdaş ofis yönetici koltukları tasarımı, aynı zamanda da rahatlığıyla gündemde kalmaktadır. Makam koltuğu modelleri arasında seçkin bir yerde bulunarak, kullanıcılarını her zaman memnun edebilecek kapasiteye sahiptir. Kullanıcıların arzu ettikleri çalışma..
800,00TL
Ofis koltukları konusunda seçim yapacak olsalar dahi aradıklarını bulamayan kişiler için done ofis makam koltuğu en elverişli seçenekleri sunabilecektir. Yönetici koltukları arasında istedikleri rahatı bulmak adına bu makam koltuğu, istenilen şartları sağlayabilecektir. Özellikleri bakımından etkisi..
850,00TL
Makam koltuğunu yenilemek amacıyla harekete geçenler için en eşsiz tasarımlardan bir tanesi olarak Esvet Ofis Makam Koltuğu kendini gösterebilmektedir. Bu makam koltuğu her yönüyle takdir toplayan ve beklentileri karşılayan cinste bir tasarım olarak dikkat çekmektedir. Yönetici koltukları konusunda ..
850,00TL
Bizon renkli Harput ofis yönetici koltukları çalışma alanınıza şık bir hava katmak ile birlikte çalışma ortamınıza karakter ve zarafet getirecek. Geliştirilmiş koltuk ayarları sayesinde yönetici koltuklarını, istediğiniz yükseklik ve pozisyon ayarında kullanabilirsiniz. Bu sayede her boy ve tipte ku..
880,00TL
Kapitone ahşap makam koltuğu, iş ortamınıza biraz zenginlik kazandırmak için ahşap kolçaklara ve rafine dikiş ayrıntılarına sahiptir. Kırık beyaz ile ahşabı bir araya getiren makam koltuğu, kendinize ait zevkleri ofisinizde yansıtmanıza olanak tanır. Sağladığı konfor ve şıklıkla kullanıcıların sıklı..
800,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 34 (3 Sayfa)

Resmi bir kurumda görev yapan kişilerin çalışma odalarındaki iç dizaynı oldukça önem arz eden ve dikkat çeken bir konudur. Makam koltuğu çalışma masası, misafir koltuğu bu önemli konular arasında ilk sırada yer alır. Uzun yıllar önce kurmuş olduğumuz firmamızda; kamu kuruluşlarının yanı sıra tüm iş sektörlerine hitap etmekteyiz. Makam koltukları kategorisinde üretim yapan firmamızda kaliteli malzeme kullanmaya her daim önem vermekteyiz.

Şık ve Kaliteli Makam Koltukları

İyi bir oda tasarımı için firmamızın sunduğu bin bir çeşit şık ve kaliteli ürünlerimizden tercih edebilirsiniz. Firmamız uzun yıllar önce her çeşit ofis aksesuarları alanında kurulmuş olan güvenilir bir firmadır. En çarpıcı, en rahat ve en konforlu makam yönetici koltuğu tasarımları için firmamızdan destek alabilirsiniz. Modern ve fonksiyonel iş yeri mobilyaları satışı yapan firmamızı kesinlikle ziyaret etmelisiniz. Konu ile uzmanlaşmış firmamızda sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi ilke edinmekteyiz.

Özel Üretim Makam Koltukları

Firmamız ofis koltuk, çalışma masası, çalışma odası mobilyası ve patron koltukları konusunda kendine güvenen güçlü bir imalatçı firmadır. İş dünyasının ihtiyaçları doğrultusunda isteğe özel projeler uygulamaktayız. Teknolojik gelişmelere açık olan firmamızda, son trend makinelerle ve uzman ekibimizle birlikte yüksek kalitede üretim yapmaktayız. Firmamızda makam koltuğu üretimi, koltuk satışı, çalışma ünitesi hizmetlerimize ek hizmet olarak; ürün kompleks tasarımı ve dekorasyon fikirleri sunmaktayız. Firmamız standart koltuk üretimi ve satış hizmetlerinin yanı sıra özel proje ürünleri üretimi de yapan nitelikli bir firmadır.

Sık Sorulan Sorular (S.S.S.)

Bereket ofis olarak sayfamızda bulunan tüm ofis koltukları siparişle beraber üretileceği için özel üretim olup iadesi ve değişimi mümkün olmamaktadır.

Her bir ürün için imalat süresi ortalama 1 haftadır. Üretim süresi sipariş sayısına ve imalat yoğunluk durumuna göre değişebilmektedir.

Ofis koltukları teslimat süresi sipariş miktarına, sipariş verilen ürünün ham madde ve yedek parça stok durumuna ve iş yoğunluğuna bağlı olaraktan değişiklik göstermektedir.

Tüm ofis koltuk modelleri üretim hatasına karşı sürekli kontrol edilmektedir ve 2 yıl garanti verilmektedir.

Talep edilen ofis koltuğu siparişle beraber sıfırdan üretileceği için farklı renklerde suni deri veya döşemelik kumaş ile üretilir.

Sayfamızda beğendiğiniz ofis koltuk modelini 1 adet olarak satın alabilirsiniz. Ancak teslimatı firma imalat adresimizden yapılır.

Sayfamızda bulunan ofis kanepeleri ve cafe sediri gibi ölçüsü ürünlerde farklı ölçülerde üretilir. Ancak makam koltuğu, fileli koltuk ve konferans koltuğu gibi ürünlerde ölçülerde değişiklik yapılamıyor.

Ofis koltukları imalatında kullanılan kol, ayak gibi aksesuarlarda değişiklik yapılabilmektedir. Değişikliğin yapılabilmesi için sipariş zamanı talebinizi belirtmeniz gerek.

İmalatını yaptığımız ofis koltuk modellerinin teslimatı firma adresimizden yapılmaktadır. Ancak yeteri sayıda veya tutarda İstanbul içi sipariş verilmesi durumunda teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde ürünler nakliye firmalarıyla gönderilir. Nakliye bedeli alıcı tarafından ödenir.

Firmamızdan satın aldığınız ürünler montaj gerektirmeyen kullanıma hazır olarak teslim edilir. İstanbul dışı paketli gönderilen ofis koltukları için alt amortisör ve ayak demonte olarak gönderilir. Bunlar için montaj işlemi gerekmez, malzemenin kendi yuvasına oturtulması yeterlidir.

Firmamız imalatçı olmasından dolayı ofis koltuk tamiri yapılmaktadır. Tamir için istenen kriter tamiri olacak koltuk sayısıdır.

Yüksek adetli siparişlerde ve projeli işlerde özel koltuk tasarımı yapılıp üretimi gerçekleştirilir.

Konferans koltuğu üretimi yaptığımız gibi konferans koltuğu montajı hizmeti sunmaktayız. Ancak montaj hizmeti ayrı bir ücrete tabidir.