Menü
Sepetiniz

Makam Koltuğu

Makam Koltuğu

Ofis Makam Koltuğu

Resmi bir kurumda görev yapan kişilerin çalışma odalarındaki iç dizaynı oldukça önem arz eden ve dikkat çeken bir konudur. Makam koltuğu çalışma masası, misafir koltuğu bu önemli konular arasında ilk sırada yer alır. Uzun yıllar önce kurmuş olduğumuz firmamızda; kamu kuruluşlarının yanı sıra tüm iş sektörlerine hitap etmekteyiz. Makam koltukları kategorisinde üretim yapan firmamızda kaliteli malzeme kullanmaya her daim önem vermekteyiz.

Şık ve Kaliteli Ürünler

İyi bir oda tasarımı için firmamızın sunduğu bin bir çeşit şık ve kaliteli ürünlerimizden tercih edebilirsiniz. Firmamız uzun yıllar önce her çeşit ofis aksesuarları alanında kurulmuş olan güvenilir bir firmadır. En çarpıcı, en rahat ve en konforlu yönetici koltuğu tasarımları için firmamızdan destek alabilirsiniz. Modern ve fonksiyonel iş yeri mobilyaları satışı yapan firmamızı kesinlikle ziyaret etmelisiniz. Konu ile uzmanlaşmış firmamızda sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi ilke edinmekteyiz.

Özel Projeler

Firmamız ofis koltuk, çalışma masası, çalışma odası mobilyası ve patron koltukları konusunda kendine güvenen güçlü bir firmadır. İş dünyasının ihtiyaçları doğrultusunda isteğe özel projeler uygulamaktayız. Teknolojik gelişmelere açık olan firmamızda, son trend makinelerle ve uzman ekibimizle birlikte yüksek kalitede üretim yapmaktayız. Firmamızda koltuk üretimi, koltuk satışı, çalışma ünitesi hizmetlerimize ek hizmet olarak; ürün kompleks tasarımı ve dekorasyon fikirleri sunmaktayız. Firmamız standart koltuk üretimi ve satış hizmetlerinin yanı sıra özel proje ürünleri üretimi de yapan nitelikli bir firmadır.

Makam odanız için özel tasarlanmış rahat ve kolay kullanımı olup modern ve şık tasarımıyla çalışma alanınıza ayrı bir hava katacaktır. Alya makam koltuğu ile çalışmalarınızda yüksek verim alacak, yaptığınız işler size yük değil keyif verecektir. Bereket ofis olarak imalatçı olmam..
950,00TL
Bambu ofis makam koltuğu, dekorasyonu ve rahatlığını düşünen kişilerin makam odalarında yer alması adına bu modele yönelmeleri etkili olacaktır. Makam koltuğu konusunda her zaman titiz davranan kişilerin bambu modelini tercih etmeleri halinde etkisini uzun süreli olarak hissedebilmesi söz konusu ola..
675,00TL
Şık ve modern bir görüntüyü ortaya koyan bu Çağdaş ofis yönetici koltukları tasarımı, aynı zamanda da rahatlığıyla gündemde kalmaktadır. Makam koltuğu modelleri arasında seçkin bir yerde bulunarak, kullanıcılarını her zaman memnun edebilecek kapasiteye sahiptir. Kullanıcıların arzu ettikleri çalışma..
800,00TL
Ofis koltukları konusunda seçim yapacak olsalar dahi aradıklarını bulamayan kişiler için done ofis makam koltuğu en elverişli seçenekleri sunabilecektir. Yönetici koltukları arasında istedikleri rahatı bulmak adına bu makam koltuğu, istenilen şartları sağlayabilecektir. Özellikleri bakımından etkisi..
850,00TL
Makam koltuğunu yenilemek amacıyla harekete geçenler için en eşsiz tasarımlardan bir tanesi olarak Esvet Ofis Makam Koltuğu kendini gösterebilmektedir. Bu makam koltuğu her yönüyle takdir toplayan ve beklentileri karşılayan cinste bir tasarım olarak dikkat çekmektedir. Yönetici koltukları konusunda ..
1.000,00TL
Rahatlığına düşkün olan ve iş yaşantısının bir parçası yapmak isteyen kişilerin kobra ofis makam koltuğu modeline yönelmeleri durumu ortaya çıkmaktadır. Uygun yönetici koltuğu konusunda gerekli şartları içeren bu tasarım harikası, görselliğin ve konforun göstergesi olarak adlandırılmaktadır. Ucuz yö..
850,00TL
Ofis koltukları konusunda seçici olan ve görünüme önem veren kişilerin her zaman aradıkları şartlara erişebileceklerini belirten bir model kendini göstermektedir. Rahatlık ve şıklık konusunda ödün vermeyen Nehir Ofis Makam Koltuğu kapsamında genel olarak en elverişli gelişmelerin yaşandığı da gözlem..
550,00TL
Çalışma yaşantısında da rahatına düşkün olan kişiler için öne çıkan bu fileli yönetici koltukları, istenilen şartları kapsayan biçimde dizayn edilmiştir. Yönetici koltuğu arayışı içerisinde olan herkese ozon makam fileli koltuk cevap verebileceği söylenebilmektedir. Konforlu bir çalışma ortamına sah..
665,00TL
Koltuk konusunda seçim yapmak isteyen ancak bu konuda kararsız kalan kişilerin patron koltukları arasında yer alan bu modele yönelmeleri halinde aradıklarını bulmaları söz konusudur. Patron koltuk takımı unsurlarının önemli bir parçası olan bu unsur sayesinde rahat ve konforlu bir çalışma düzenine e..
750,00TL
Kırmızı rengiyle göz alıcı bir tasarım olarak ortaya çıkan bu model, ilk andan itibaren göze çarpmasıyla etkili olacaktır. Makam koltuğu tavsiye konusunda en sık önerilen Rio Ofis Makam Koltuğu seçenekleri, bulundukları konuma anına da adapte olabilecektir. Koltukların genel itibarıyla faydalı bir k..
650,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)