Menü
Sepetiniz

Balon Toplantı Koltuğu

Ofis çalışma alanlarında ve toplantı salonu gibi bölümlerde küçük ölçülerde, modern ve kullanışlı şık koltuk arıyorsanız Balon toplantı koltuğu talebinizi karşılar. Metal iskeletten oluşan poliüretan sünger gövdesi, birinci sınıf döşemesi ve tekerlekli metal ayağıyla ergonomik ve rahat kullanımın tecrübesini kavrayacaksınız. Balon toplantı koltuğu ile rahat çalışma ortamı hazırlayarak çalışanlarınızdan daha fazla randıman alacaksınız.

Ofis Toplantı Çalışma Koltuğu Özellikleri

Ofis toplantı çalışma koltuğu, metal profilden gövdenin üstü poliüretan sünger kaplanarak oldukça sağlam bir yapı oluşturulmuştur. Koltuk gövdesi insan omurgasına uygun yapıda olup rahat ve ergonomik oturum sağlanmaktadır. Birinci sınıf kumaş veya deriden döşemesi yapılmakta olup istenilen renkten koltuk imalatı yapılır. Ofis toplantı koltuğu mekanizmasında rahat hareketi sağlayan tek kollu tilt mekanizma tercih edilmiştir. Zeminde rahat hareketi sağlayan tekerlekli metal ayak kullanılmaktadır.

Mini Ofis Çalışma Koltuğu İmalatı

Mini ofis çalışma koltuğu stokta hazırda bulunmayıp siparişle beraber imalatı gerçekleştirilir. Deri toplantı koltuğu rengi, özellikleri ve sayısı mekana, müşterinin talebine göre hazırlanır. Özel tasarım imalat olan ürünlerde sipariş verilen ofis çalışma koltukları için iade ve değişim mümkün değildir. Ofis çalışma koltuğu imalatında kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. Ofis çalışma koltuğu imalat süresi ortalama 1 hafta olup sipariş sayısına ve imalat yoğunluğuna göre üretim süresi değişir. Ofis çalışma alanlarındaki koltuklarınız için ofis koltuk yedek parçaları temin edilir, ayrıca ofis koltuk tamiri ve koltuk kılıf değişimi yapılır.

Ofis Koltukları Teslimatı

Ofis koltukları teslimi imalat adresimizden yapılmaktadır. İstanbul içi siparişlerde sipariş sayısına ve teslim adresine göre teslimatlar firmamız tarafından yapılabilir. Diğer illerden siparişlerde imalatı yapılan ofis koltukları ambalajlama işlemi yapılarak ambar nakliye firmaları aracılığıyla yapılır. Nakliye taşıma bedeli alıcı tarafından ödenir. Toplu alımlarda özel tasarım koltuk imalatı yapılıp özel fiyat teklifi sunulmaktadır.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi