Menü
Sepetiniz

Alf Makam Çalışma Koltuğu

Alf makam çalışma koltuğu, hem makam odasında toplantı koltuğu olarak hemde orta düzey yöneticilerin çalışma koltuğu olarak seçebileceği bir ofis koltuk modelidir. Modern tasarımı, sağlam yapısı ve deri ile metalin karışımı olan çalışma koltuğu her ofisin konseptine uyum sağlayacaktır. Alf toplantı koltuğu, rahat kullanım dikkate alınarak üretilmektedir. Bu özelikle toplantı odanızda ve çalışma ofisinde çalışanlarınız konfor içinde çalışarak hem işlerine daha verimli olacaktır hemde sağlam yapısıyla uzun yıllar kullanıp tekrar tekrar koltuk almak zorunda kalmazsınız.

Alf Toplantı Koltuğu Özellikleri

Alf ofis toplantı koltuğu gövde yapısı metal üzerine poliüretan sünger preslenmesiyle hazırlanmıştır. Oldukça sağlam gövdeye sahip olup koltuğu uzun yıllar kullanabilirsiniz. Ofis çalışma koltuğu kolları ve ayağı metal profillerden üretilmektedir. Metallerin yüzeyi hem görsellik için hemde paslanmaya karşı nikel krom ile kaplanıp parlaklık verilmektedir. Ofis koltukları döşemesinde alıcının talebine göre özellikte ve renkte döşenmektedir. Döşeme alev almaz, terletmeyen özellikte kumaş seçilip deri için yapı olarak sağlam ve temizliği kolay birinci sınıf mamuller tercih edilir. Toplantı koltuğu mekanizmasında çift kollu tilt mekanizma tercih edilmiştir. Bu mekanizma da diğer mekanizmaların özelliğine ilave olarak dan öne ve arkaya yaylanması sırasında istenilen noktada sabitlenmesine imkan sağlar.

Ofis Çalışma Koltuğu İmalatı

Ofis çalışma koltuğu imalatı firmamız tarafından gerçekleştirilir. Sayfamızda bulunan ofis koltukları stoklu bulunmayıp tamamen siparişle beraber üretilir. Ofis koltukları renkleri, sayısı ve özellikleri müşterinin talebi doğrultusunda kişiye özel üretim yapılır. Özel imalat olan ürünlerde iade ve değişim mümkün değildir. Ofis koltukları imalatı için imalat süresi olarak ortalama 5 iş günü zaman gerekmektedir. Ancak bu zaman sipariş sayısına, imalatın kapasite durumuna ve yedek parça stok durumu gibi nedenlere bağlı olarak değişmektedir.

Ofis çalışma koltuğu imalatında kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı firmamız tarafından imalat hatasına karşı 2 yıl garantilidir. Ofisinizde bulunan tüm koltuklar için ihtiyaç duyacağınız ofis koltuk yedek parçaları satışı yapılmaktadır. Ayrıca koltuk sayısı ve yapılacak işleme göre ofis koltuk tamiri gerçekleştirilir.

Ofis Koltukları Teslimatları

Ofis koltuklarının teslimi firmamızın imalat adresinden gerçekleşmektedir. İstanbul içi siparişlerde sipariş sayısına göre teslimatlar firmamız tarafından gerçekleştirilebilir. İstanbul dışı alımlarda hazırlanan ofis koltuğu gerekli paketlemesi yapılarak nakliye araçlarıyla gönderilir. Gönderim bedeli alıcı tarafından ödenir. Ofis koltukları teslimatlarında kullanıma hazır şekilde yapılıp ilave bir montaj veya kurulum gerekmemektedir. Projeli çalışmalarda ve toplu alımlarda ofis koltukları fiyatları için özel teklif sunulup, özel tasarım ofis koltuğu imalatı gerçekleştirilir.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi