Menü
Sepetiniz

Apex Ofis Toplantı Sandalyesi

Apex Ofis Toplantı Sandalyesi
Yeni

Ofis çalışma ve toplantı salonlarında modern tasarıma sahip, sağlam yapıda ve rahat oturma sahip koltuk arayanlar için Apex ofis toplantı sandalyesi taleplerine karşılık verecektir. Poliüretan süngere sahip gövdesi, birinci sınıf işçilikle hazırlanmış döşeme derisi, tilt mekanizması ve akışkan özelliğe sahip metal ayakları ile çalışma toplantı salonlarında rahat bir çalışma ortamı oluşacaktır. Metal ve derinin karışımı ile her mekana ve konsepte uyum sağlamaktadır.

Ofis Toplantı Koltuğu Özellikleri

Ofis toplantı koltuğu gövdesi metal profillerden hazırlanıp üzeri poliüretan sünger ile kaplanarak hazırlanmaktadır. Metal profil ve poliüretan süngerin özelliğinden toplantı koltuğu uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ürün olmaktadır. Koltuğun yüzey döşemesinde birinci sınıf suni deri ve işçilikle döşemesi tapılmaktadır. Ofis çalışma koltuğu mekanizmasında tilt mekanizma tercih edilmiştir. Aşağı yukarı ve kendi etrafında rahat hareketi sağlamaktadır. Koltuğun ayağı için sağlam yapıya sahip krom kaplı metal ayak kullanılmaktadır. Zeminde rahata hareketi sağlayan tekerlekler kullanılır. Özellikle çalışma alanlarında en çok sıkıntı yaşanan sorunun çalışma koltuğu hareketinin akışkan olmamasıdır.

Ofis Çalışma Koltuğu İmalatı

Sayfamızda bulunan ofis koltuk modelleri stokta hazır bulunmayıp siparişle beraber üretilir. Ofis koltukları müşterinin talebi doğrultusunda deri veya kumaş döşeme rengi, mekanizma ve ayak özellikleri ile istenilen adette üretilir. Kişiye veya mekana özel olarak üretilen ofis koltuklarında özel imalat statüsünde olduğundan iade ve değişim mümkün değildir. Ofis çalışma koltuğu imalat süresi ortalama 1 hafta sürmektedir, ancak imalat süresi sipariş sayısı, yedek parça stok durumu ve imalatın yoğunluğuna göre değişmektedir. Ofis toplantı koltuğu imalatında kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir. Ofis ve çalışma alanlarınızda koltuklarınız için ihtiyacınız olan tüm ofis koltuk yedek parçaları tek olarak veya toplu şekilde satışı yapılır. Ayrıca yapılacak işleme ve koltuk sayısına göre çalışma alanlarındaki koltukların kılıf değişimi ve koltuk tamiri yapılır.

Ofis Koltukları Teslimatı

Üretimi yapılan ofis çalışma koltukları teslimatı firmamızın İstanbul'da bulunan imalat adresimizden yapılmaktadır. Sipariş sayısına ve teslimat adresine göre İstanbul içi siparişlerde teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışından siparişlerde hazırlanan ofis koltuğu paketleme işlemi yapılarak nakliye firmaları aracılığıyla gönderilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından ödenir. Ofis koltukları kullanıma hazır şekilde gönderilir, ilave kurulum veya montaj işlemine gerek yoktur.

Proje bazlı çalışmalarda ve yüksek alımlarda özel tasarım ofis koltukları imalatı yapılır.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi