Menü
Sepetiniz

Refakatçi Koltuğu

Genellikle hastane odalarında kullanılan refakatçi koltukları, hastanın yanında kalan kişiye dinlenme açısından son derece yardımcı olmaktadır. Ürettiğimiz refakatçi koltuğu ürünlerimiz arasında, pek çok farklı model ve şekil bulabileceksiniz.

Hastanenizdeki odalarınıza koyarak, hasta yakınlarınızın rahat etmesini sağlayacağınız özel koltuklarımız, kaliteli kumaşlardan ve dolgu malzemesinden yapılmaktadır. Ergonomik olmanın yanında vücut sağlığını da düşünen koltuklarımızda uyunabilir ve dinlenilebilir. Özellikle uzun süre hastanede kalmak zorunda olan hasta yakınları için birebirdir.

Refakatçi Koltuk Modelleri

Ürettiğimiz ve sattığımız koltuk modelleri arasındaki refakatçi koltuklarımız pek çok renkte ve modelde bulunmaktadır.

  • Tercihe göre kırmızı, lacivert, krem, kahverengi renklerde kumaşlarla kaplı koltuklarımız,
  • Açılabilir ve genişleyebilir koltuklarımız,
  • Son derece rahat dolgu malzemesi ve yay sistemi kullandığımız koltuklarımız vardır.

Ürünlerimizi müşterilerinizin sağlığını düşünecek şekilde tasarlıyoruz. Kolay temizlenebilir kumaşlarımız sayesinde, kısa sürede tertemiz olacak koltuklarınızı bir başka refakatçiye verebilirsiniz. Hastane odalarının vazgeçilmezi olan koltuklarımız hakkında detaylı bilgiyi ve refakatçi koltukları fiyatları konusunu bizlerle görüşebilirsiniz.

Hasta Yakınlarına da Rahatlık

Hastaların yanında kalan hasta yakınlarına evlerini aratmayacak rahatlıkta koltuklar sunabilirsiniz. Böylece evlerindeki konforu yakalayan hastalar ve yakınları, işletmenizden memnun kalarak ayrılacaktır. Ürettiğimiz koltuklarımızın, açılır ve genişleyebilir olmasına dikkat etmekteyiz. Böylece hasta yakınları da rahatlıkla odada kalabilir ve hastaya yardımcı olabilir. Hastane refakatçi koltukları ürünlerimizi farklı boylarda, renklerde ve dokularda sipariş edebilirsiniz. Hastane odalarınızın renk düzenini sağlamak üzere dilediğiniz konseptte üretim sağlamaktayız.

Açılır Refakatçi Koltukları

Farklı çeşitlerde bulunan açılır refakatçi koltuğu ürünlerimiz, tek ve çift kişilik olarak değerlendirilebilir. Tek kişilik bir koltuk gibi duran koltuklarımız, altındaki aparatı sayesinde kolaylıkla yatağa dönüşmektedir. Bir diğer ürünümüz olan çift kişilik koltuklarımız da yatağa dönüşebilmektedir. Yüzeyi nemli bezle silinerek kullanılmaya devam edilebilecek kalitede üretimlerimiz sayesinde, müşterilerimizden tam not aldığımız koltuklarımız, her zaman yanınızda ve hizmetinizdedir.

Uzun Ömürlü Sağlam Özel Mekanizma

Diğer koltuklardan farklı olarak refakatçi koltuğu üretmemizin sebebi, hem kolay açılır şekilde üretilerek hastane ortamına uyum sağlaması hem de küçük boyutları sayesinde hastane odasında fazla yer kaplamamasıdır. Ürünlerimiz arasında çeşit çeşit refakatçi koltuğu bulabilirsiniz.

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)