Menü
Sepetiniz

Refakatçi Koltuğu

Genellikle hastane odalarında kullanılan refakatçi koltukları, hastanın yanında kalan kişiye dinlenme açısından son derece yardımcı olmaktadır. Ürettiğimiz refakatçi koltuğu ürünlerimiz arasında, pek çok farklı model ve şekil bulabileceksiniz.

Hastanenizdeki odalarınıza koyarak, hasta yakınlarınızın rahat etmesini sağlayacağınız özel koltuklarımız, kaliteli kumaşlardan ve dolgu malzemesinden yapılmaktadır. Ergonomik olmanın yanında vücut sağlığını da düşünen koltuklarımızda uyunabilir ve dinlenilebilir. Özellikle uzun süre hastanede kalmak zorunda olan hasta yakınları için birebirdir.

Refakatçi Koltuk Modelleri

Ürettiğimiz ve sattığımız koltuk modelleri arasındaki refakatçi koltuklarımız pek çok renkte ve modelde bulunmaktadır.

• Tercihe göre kırmızı, lacivert, krem, kahverengi renklerde kumaşlarla kaplı koltuklarımız,

• Açılabilir ve genişleyebilir koltuklarımız,

• Son derece rahat dolgu malzemesi ve yay sistemi kullandığımız koltuklarımız vardır.

Ürünlerimizi müşterilerinizin sağlığını düşünecek şekilde tasarlıyoruz. Kolay temizlenebilir kumaşlarımız sayesinde, kısa sürede tertemiz olacak koltuklarınızı bir başka refakatçiye verebilirsiniz. Hastane odalarının vazgeçilmezi olan koltuklarımız hakkında detaylı bilgiyi ve refakatçi koltukları fiyatları konusunu bizlerle görüşebilirsiniz.

Hasta Yakınlarına da Rahatlık

Hastaların yanında kalan hasta yakınlarına evlerini aratmayacak rahatlıkta koltuklar sunabilirsiniz. Böylece evlerindeki konforu yakalayan hastalar ve yakınları, işletmenizden memnun kalarak ayrılacaktır. Ürettiğimiz koltuklarımızın, açılır ve genişleyebilir olmasına dikkat etmekteyiz. Böylece hasta yakınları da rahatlıkla odada kalabilir ve hastaya yardımcı olabilir. Hastane refakatçi koltukları ürünlerimizi farklı boylarda, renklerde ve dokularda sipariş edebilirsiniz. Hastane odalarınızın renk düzenini sağlamak üzere dilediğiniz konseptte üretim sağlamaktayız.

Açılır Refakatçi Koltukları

Farklı çeşitlerde bulunan açılır refakatçi koltuğu ürünlerimiz, tek ve çift kişilik olarak değerlendirilebilir. Tek kişilik bir koltuk gibi duran koltuklarımız, altındaki aparatı sayesinde kolaylıkla yatağa dönüşmektedir. Bir diğer ürünümüz olan çift kişilik koltuklarımız da yatağa dönüşebilmektedir. Yüzeyi nemli bezle silinerek kullanılmaya devam edilebilecek kalitede üretimlerimiz sayesinde, müşterilerimizden tam not aldığımız koltuklarımız, her zaman yanınızda ve hizmetinizdedir.

Uzun Ömürlü Sağlam Özel Mekanizma

Diğer koltuklardan farklı olarak refakatçi koltukları üretmemizin sebebi, hem kolay açılır şekilde üretilerek hastane ortamına uyum sağlaması hem de küçük boyutları sayesinde hastane odasında fazla yer kaplamamasıdır. Ürünlerimiz arasında çeşit çeşit refakatçi koltuğu bulabilirsiniz.

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Sık Sorulan Sorular (S.S.S.)

Bereket ofis olarak sayfamızda bulunan tüm ofis koltukları siparişle beraber üretileceği için özel üretim olup iadesi ve değişimi mümkün olmamaktadır.

Her bir ürün için imalat süresi ortalama 1 haftadır. Üretim süresi sipariş sayısına ve imalat yoğunluk durumuna göre değişebilmektedir.

Ofis koltukları teslimat süresi sipariş miktarına, sipariş verilen ürünün ham madde ve yedek parça stok durumuna ve iş yoğunluğuna bağlı olaraktan değişiklik göstermektedir.

Tüm ofis koltuk modelleri üretim hatasına karşı sürekli kontrol edilmektedir ve 2 yıl garanti verilmektedir.

Talep edilen ofis koltuğu siparişle beraber sıfırdan üretileceği için farklı renklerde suni deri veya döşemelik kumaş ile üretilir.

Sayfamızda beğendiğiniz ofis koltuk modelini 1 adet olarak satın alabilirsiniz. Ancak teslimatı firma imalat adresimizden yapılır.

Sayfamızda bulunan ofis kanepeleri ve cafe sediri gibi ölçüsü ürünlerde farklı ölçülerde üretilir. Ancak makam koltuğu, fileli koltuk ve konferans koltuğu gibi ürünlerde ölçülerde değişiklik yapılamıyor.

Ofis koltukları imalatında kullanılan kol, ayak gibi aksesuarlarda değişiklik yapılabilmektedir. Değişikliğin yapılabilmesi için sipariş zamanı talebinizi belirtmeniz gerek.

İmalatını yaptığımız ofis koltuk modellerinin teslimatı firma adresimizden yapılmaktadır. Ancak yeteri sayıda veya tutarda İstanbul içi sipariş verilmesi durumunda teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde ürünler nakliye firmalarıyla gönderilir. Nakliye bedeli alıcı tarafından ödenir.

Firmamızdan satın aldığınız ürünler montaj gerektirmeyen kullanıma hazır olarak teslim edilir. İstanbul dışı paketli gönderilen ofis koltukları için alt amortisör ve ayak demonte olarak gönderilir. Bunlar için montaj işlemi gerekmez, malzemenin kendi yuvasına oturtulması yeterlidir.

Firmamız imalatçı olmasından dolayı ofis koltuk tamiri yapılmaktadır. Tamir için istenen kriter tamiri olacak koltuk sayısıdır.

Yüksek adetli siparişlerde ve projeli işlerde özel koltuk tasarımı yapılıp üretimi gerçekleştirilir.

Konferans koltuğu üretimi yaptığımız gibi konferans koltuğu montajı hizmeti sunmaktayız. Ancak montaj hizmeti ayrı bir ücrete tabidir.