Menü
Sepetiniz

Asel Ofis Çalışma Koltuğu

İster evde olsun ister ofiste veya başka bir çalışma alanında olsun şık ve zarif durduğu kadar spor bir makam koltuğu arıyorsanız Asel ofis çalışma koltuğu talebinizi karşılar. Masif ahşaptan yapılan iskelet ile hazırlama safhasında ergonomik ve rahatlık için gereken kavisler ve ölçüler yapılırken iç kısmı da gri sünger ile yumuşak ve rahat oturum için sünger ile kaplanmıştır. İki renk ile suni deri döşemenin metal ayakla kombinden oluşan tasarım her mekana ve konsepte uyumu sağlar. Ofis makam koltuğu farklı renklerde suni deri veya kumaş ile imalatı yapılır. Ofiste olduğu kadar toplantı salonlarında toplantı koltuğu olarak da tercih edilmektedir.

Asel Ofis Makam Çalışma Koltuğu Özellikleri

Asel ofis makam çalışma koltuğu gövde kısmı masif ahşaptan hazırlanmaktadır. İnsan vücuduna uygun normda ve kavisli hatlardan hazırlanan makam koltuğu böylelikle rahat oturum başta hazırlanmış olur. İskelet gri sünger ile her tarafı kaplanarak yumuşak oturum sağlanır. Oldukça sağlam yapısı olduğu kadar oturumu da bir o kadar rahat ve ergonomiktir. Makam koltuğu deri ve metal kombini ile her mekan ve konseptte rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür.

Ofis Makam Çalışma Koltuğu İmalatı

İmalatçı olmamız sebebiyle tüm ofis koltuk modelleri gibi ofis makam çalışma koltuğu da hazırda stokta bulunmayıp siparişle beraber üretilir. Ofis koltuğu rengi, özellikleri tamamen müşterinin talebi doğrultusunda hazırlanmaktadır. Kişiye özel imalat olan özel üretimlerde iade ve değişim olmamaktadır. Siparişle hazırlanan ofis koltukları için ortalama imalat süresi 1 haftadır. Ancak sipariş sayısına, imalat yoğunluğuna ve ham madde stok durumuna göre üretim süresi değişebilir.

Ofis koltukları imalatında kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE belgelidir. Ürünlerimiz imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir. Büro makam koltuğu istenilen renkte suni deri veya kumaş ile döşemesi yapılabilmektedir. Ofis çalışma alanlarında kullandığınız koltuklara ait ihtiyacınız olan ofis koltuk yedek parçaları tek veya toplu olarak satışı yapılır. Ayrıca yırtık ve kirlenmiş koltuklarınız için ofis koltuk tamiri ve kılıf değişimi yapılır.

Büro Makam Koltukları Teslimatı

Üretimi yapılan büro koltukları teslimatı imalat adresimizden yapılmaktadır. İstanbul içi siparişlerde sipariş sayısına ve teslimat adresine göre teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı alımlarda üretimi yapılan makam koltuğu paketlenmek nakliye firmaları aracılığıyla gönderilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından ödenir. Toplu alımlarda ve projeli işlerde özel tasarım ofis koltukları imalatı gerçekleştirilir.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi