Menü
Sepetiniz

Anıl Yönetici Çalışma Koltuğu

Anıl Yönetici Çalışma Koltuğu, hem makam odanıza çalışma koltuğu hemde vip ofis toplantı salonlarına toplantı koltuk modeli olarak tercih edebilirsiniz. Makam çalışma koltuğu cilalı ahşap ayak ve kolları ile rahat ve ergonomik yapısı ve birinci sınıf kaliteli işçiliği ile tercihinizde pişman olmayacaksınız. Tasarımı, kalitesi ve modern görünümüyle her mekana uyum sağlayacak bir özelliktedir. Ofisi için farklılık, modernlik ve sadeliği bir arada arayanlara özel olarak tasarlanıp üretilmiştir.

Anıl Makam Çalışma Koltuk Özellikleri

Anıl makam çalışma koltuk gövdesi birinci sınıf monobloktan üretilmektedir. Monoblok tahtası insan vücuduna uygun formda hazırlanıp daha sonra sünger ile destekler oluşturularak hazırlanır. Ofis çalışma koltukları imalatında kalite, konfor ve modern görünüm her zaman ön planda tutulan özelliklerdir. Anıl toplantı koltuğu döşemesinde kullanılan suni deri oldukça sağlam bir yapıya sahip olup bakımı ve temizliği oldukça kolay olan malzemelerden tercih edilir. Koltuk ayağında kullanılan tekerlekler sert zeminde dahi rahat hareket sağlayıp koltuk kullanımını kolaylaştırır. Mekanizma çift kollu tilt mekanizma ile kendinize uygun pozisyonda koltuğu sabitleyebilirsiniz.

Ofis Toplantı Koltukları İmalatı

Ofis toplantı koltukları imalatı firmamız tarafından gerçekleştirilir. Sayfamızda bulunan tüm ofis koltukları stokta bulunmayıp tamamen siparişle beraber üretilir. Ofis koltukları kişiye özel üretim yapıldığından iade ve değişimleri mümkün değildir. Siparişle beraber üretilmesinden dolayı imalat için zaman gerekmektedir. İmalat süresi ortalama 1 hafta olup bu süre sipariş sayısına, yedek parça stok durumuna ve imalat yoğunluğuna göre değişir. Ofis toplantı koltukları imalatında kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garanti verilmektedir.

Ofis çalışma alanlarınızda bulunan koltuk gruplarınız talebiniz olan ofis koltuk yedek parçaları toptan veya perakende olarak satışı yapılmaktadır. Ayrıca ofis koltuk modelleri için ofis koltuk tamiri yapılır. Tamir yapılacak işleme ve koltuk sayısına göre değişmektedir.

Ofis Koltukları Teslimatı

Ofis koltukları teslimatları firmamızın İstanbul'da bulunan imalat adresinden yapılır. Ancak İstanbul içi siparişlerde sipariş sayısına göre teslimatlar firmamız tarafından yapılabilir. İstanbul dışı alımlarda ofis koltukları imalatta hazırlanarak gerekli paketleme işlemi yapılıp nakliye firmaları aracılığıyla gönderilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından ödenir. Ürünlerimiz montajı tamamlanmış şekilde kullanıma hazır olarak gönderildiği için ilave bir montaj işlemi gerekmez.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi