Menü
Sepetiniz

Cafe Koltukları

Cafe Koltukları

Arkadaşlarla ya da tek başına keyifli zaman geçirmek isteyen insanların ziyaret ettiği cafeler, cafe koltukları ve sandalyeleri konusunda her zaman çok iyi seçimler yapamamaktadır. Uygun fiyatlı olması, az yer kalması bir koltuğun rahat olduğu anlamına gelmemektedir. Keyifli zamanlar için gelen müşterilerinize, rahat bir ortamı bizler aracılığıyla kurabilirsiniz.

Cafelerde Kullanılan Koltukların Özellikleri

Cafenizin alanı ne olursa olsun içindeki koltukların sahip olması gereken belli başlı özellikleri vardır.

Masa oyunları oynanan, yemek yenen ve içecek içilen bu ortamınızda:

  • Müşterilerinizin oyun oynarken rahat edeceği cafe sandalyesi
  • İçeceklerini yudumlarken rahat edeceği berjer koltuklar
  • Yemeklerini yerken rahat edebilecekleri sedirlere ihtiyaç duyacaksınız.

Ürünlerimizde sizlerin konseptine uygun şekilde ilerleyerek, ürün tasarımı ve üretimi gerçekleştirmekteyiz. Hizmetlerimiz içindeki cafe sandalyelerimizde her zaman son moda dokunuşlar sağlayarak, müşterilerimizin şık ve işletmesine düşkün görünmesinde de katkı sağlıyoruz.

Cafenizde Tarzınızı Konuşturun

Cafeler, yiyecek içecek üretiminin yanında konseptlerini de müşterilerine satmaktadır. Kapıdan içeri girildikten sonra ambiyans ve uyum sağlamak için de para ödeyen müşterilerinizi özel üretim cafe sedir koltuklarda oturtabilir, onları otantik bir havaya rahatça sokabilirsiniz. Dilediğiniz boylarda ürün bulabileceğiniz işletmemizde dilerseniz kumaş seçimleri konusunda da bizlerle görüşebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini artırmanın, rahatlık ve konfordan geçtiğini unutmayın.

Rahat ve Şık Cafe Koltukları

İşletmenizde kullandığınız koltuklarınızın rahat olması son derece önemlidir. Rahat koltuk her zaman hantal ve büyük koltuk anlamına gelmemektedir. Bizler, hem rahat hem de son derece şık cafe berjer koltuk üretimi de sağlamaktayız. İki ya da daha fazla kişinin oturacağı masalarınıza özel olarak üreteceğimiz berjerler sayesinde, insanların kendilerini özel hissetmelerini sağlarken rahat birer çay ya da kahve içmelerine de yardımcı olacaksınız.

Uzun Süre Dayanıklı Kumaşlar

Kafeler, yiyecek ve içecek üretimi yaparak müşterilerine sunan yerlerdir. Bu yerlerde, koltukların üzerine yiyecek ve içecek dökülmesi de son derece olağan bir durumdur. Özel üretim olan koltuk kumaşlarımız sayesinde, leke tutmayan ve kolay silinebilen cafe koltuklarına sahip olabilirsiniz. Üretimini ve satışını tamamen kendimiz yaptığımız lüks koltuklarımızda, müşterileriniz mutlu şekilde otururken mekanınızın temizliği de gözlerini alacaktır.

Amigo bekleme sandalyesi ofislerde kullanıldığı gibi hastane odasında, cafelerde, güzellik merkezleri ve kuaför bekleme salonları gibi bekleme alanlarında da tercih edilmektedir. Bekleme sandalyesi minyon yapısı, modern tasarımı ve metal kumaş uyumu ofisinize ayrı bir hava katacaktır. Mini ve şık bi..
395,00TL
Amigo Kollu Bekleme Sandalyesi
En Çok Satan
Amigo kollu bekleme sandalyesi cafeler, hastane odaları ve otel lobileri başta olmak üzere bekleme alanlarında en çok tercih edilen modellerden olmaktadır. Bekleme sandalyesi modern ve zarif tasarımıyla, parlak metal kol ve ayağıyla salonunuza şıklık ve zarafet katacağına inanıyoruz. Kollu olması se..
480,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)