Menü
Sepetiniz

Cafe Koltukları

Arkadaşlarla ya da tek başına keyifli zaman geçirmek isteyen insanların ziyaret ettiği cafeler, cafe koltukları ve sandalyeleri konusunda her zaman çok iyi seçimler yapamamaktadır. Uygun fiyatlı olması, az yer kalması bir koltuğun rahat olduğu anlamına gelmemektedir. Keyifli zamanlar için gelen müşterilerinize, rahat bir ortamı bizler aracılığıyla kurabilirsiniz.

Cafelerde Koltuk Özellikleri Nasıl Olmalı?

Cafenizin alanı ne olursa olsun içindeki koltukların sahip olması gereken belli başlı özellikleri vardır.

Masa oyunları oynanan, yemek yenen ve içecek içilen bu ortamlarda:

• Müşterilerinizin oyun oynarken rahat edeceği cafe sandalyesi seçilmeli.

• İçeceklerini yudumlarken rahat edeceği cafe berjer koltuk olmalı.

• Yemeklerini yerken rahat edebilecekleri cafe koltuk modellerine ihtiyaç duyacaksınız.

Ürünlerimizde sizlerin konseptine uygun şekilde ilerleyerek, ürün tasarımı ve üretimi gerçekleştirmekteyiz. Hizmetlerimiz içindeki cafe sandalyelerimizde her zaman son moda dokunuşlar sağlayarak, müşterilerimizin şık ve işletmesine düşkün görünmesinde de katkı sağlıyoruz.

Cafe Berjer Koltukları ile Tarzınızı Konuşturun

Cafeler, yiyecek içecek üretiminin yanında konseptlerini de müşterilerine satmaktadır. Kapıdan içeri girildikten sonra ambiyans ve uyum sağlamak için de para ödeyen müşterilerinizi özel üretim cafe berjer koltuklarda oturtabilir, onları otantik bir havaya rahatça sokabilirsiniz. Dilediğiniz boylarda ürün bulabileceğiniz işletmemizde dilerseniz kumaş seçimleri konusunda da bizlerle görüşebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini artırmanın, rahatlık ve konfordan geçtiğini unutmayın.

Rahat ve Şık Cafe Koltukları

İşletmenizde kullandığınız koltuklarınızın rahat olması son derece önemlidir. Rahat koltuk her zaman hantal ve büyük koltuk anlamına gelmemektedir. Bizler, hem rahat hem de son derece şık cafe berjer koltuk üretimi de sağlamaktayız. İki ya da daha fazla kişinin oturacağı masalarınıza özel olarak üreteceğimiz berjerler sayesinde, insanların kendilerini özel hissetmelerini sağlarken rahat birer çay ya da kahve içmelerine de yardımcı olacaksınız.

Uzun Süre Dayanıklı Cafe Koltuk Kumaşları

Kafeler, yiyecek ve içecek üretimi yaparak müşterilerine sunan yerlerdir. Bu yerlerde, cafe koltukları üzerine yiyecek ve içecek dökülmesi de son derece olağan bir durumdur. Özel üretim olan cafe sandalyesi kumaşlarımız sayesinde, leke tutmayan ve kolay silinebilen cafe koltuklarına sahip olabilirsiniz. Üretimini ve satışını tamamen kendimiz yaptığımız lüks cafe berjer koltukları, müşterileriniz mutlu şekilde otururken mekanınızın temizliği de gözlerini alacaktır.

Amigo bekleme sandalyesi ofislerde kullanıldığı gibi hastane odasında, cafelerde, güzellik merkezleri ve kuaför bekleme salonları gibi bekleme alanlarında da tercih edilmektedir. Bekleme sandalyesi minyon yapısı, modern tasarımı ve metal kumaş uyumu ofisinize ayrı bir hava katacaktır. Mini ve şık bi..
495,00TL
Amigo kollu bekleme sandalyesi cafeler, hastane odaları ve otel lobileri başta olmak üzere bekleme alanlarında en çok tercih edilen modellerden olmaktadır. Bekleme sandalyesi modern ve zarif tasarımıyla, parlak metal kol ve ayağıyla salonunuza şıklık ve zarafet katacağına inanıyoruz. Kollu olması se..
550,00TL
İkili cafe lobi koltuğu, insanların rahatlıkla vakit geçirebilmeleri ve diğer insanlarla buluşmalarını uzun tutmaları evresinde koltukların etkisi kaçınılmaz olmaktadır. Bu evrede İkili Cafe Lobi Koltuğu da en yeterli sonuçları sağlayabilme konusunda dizayn edilmiştir. Suni deri ofis koltukları aras..
950,00TL
Kapitone cafe berjer koltuk, zaman geçirme sürecinde elverişli bir rahatlığa erişme konusunda koltuklar oldukça önemli bir detay olarak adlandırılmaktadır. Ofis koltukları fiyatları konusunda öne çıkan bu berjer koltuk modeli ile her zaman istenilen şartlara erişmek söz konusu olabilecektir. Büro ko..
425,00TL
Lobi cafe berjer koltuğu, koltukların işletmeler içerisindeki yeri de son derecede önemlidir. Cafe ya da restaurantlar içerisinde varlık gösteren cafelerin diğerlerine oranla daha rahat olmaları istenmektedir. Bu konumda lobi cafe berjer koltuğu etkisini tamamen mükemmel bir biçimde hissettirebilmek..
650,00TL
Zara ahşap tekli ofis kanepe, mobilya seçimlerini ahşaptan yana kullansalar da zevklerinden ödün vermeyecek olan kişilere bu model tam olarak verilecek bir cevaptır. Hem döşemeleri hem de ahşap detaylarıyla kendini gösteren Zara ahşap tekli ofis kanepe, her işletmenin en beğenilen noktalarından bir ..
1.100,00TL
Zara ikili ofis kanepeleri, ofis kanepeleri içerisinde ahşabın etkisini yansıtmak isteyenler için en uygun öneriler arasında bu ürün yer almaktadır. Aynı zamanda da en rahat ofis koltuğu olarak da bilinen bu model, tamamen etkili bir tasarım olarak ifade edilebilecektir. Ofis koltukları fiyatları ar..
2.250,00TL
Gösterilen: 1 ile 27 arası, toplam: 27 (1 Sayfa)

Sık Sorulan Sorular (S.S.S.)

Bereket ofis olarak sayfamızda bulunan tüm ofis koltukları siparişle beraber üretileceği için özel üretim olup iadesi ve değişimi mümkün olmamaktadır.

Her bir ürün için imalat süresi ortalama 1 haftadır. Üretim süresi sipariş sayısına ve imalat yoğunluk durumuna göre değişebilmektedir.

Ofis koltukları teslimat süresi sipariş miktarına, sipariş verilen ürünün ham madde ve yedek parça stok durumuna ve iş yoğunluğuna bağlı olaraktan değişiklik göstermektedir.

Tüm ofis koltuk modelleri üretim hatasına karşı sürekli kontrol edilmektedir ve 2 yıl garanti verilmektedir.

Talep edilen ofis koltuğu siparişle beraber sıfırdan üretileceği için farklı renklerde suni deri veya döşemelik kumaş ile üretilir.

Sayfamızda beğendiğiniz ofis koltuk modelini 1 adet olarak satın alabilirsiniz. Ancak teslimatı firma imalat adresimizden yapılır.

Sayfamızda bulunan ofis kanepeleri ve cafe sediri gibi ölçüsü ürünlerde farklı ölçülerde üretilir. Ancak makam koltuğu, fileli koltuk ve konferans koltuğu gibi ürünlerde ölçülerde değişiklik yapılamıyor.

Ofis koltukları imalatında kullanılan kol, ayak gibi aksesuarlarda değişiklik yapılabilmektedir. Değişikliğin yapılabilmesi için sipariş zamanı talebinizi belirtmeniz gerek.

İmalatını yaptığımız ofis koltuk modellerinin teslimatı firma adresimizden yapılmaktadır. Ancak yeteri sayıda veya tutarda İstanbul içi sipariş verilmesi durumunda teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde ürünler nakliye firmalarıyla gönderilir. Nakliye bedeli alıcı tarafından ödenir.

Firmamızdan satın aldığınız ürünler montaj gerektirmeyen kullanıma hazır olarak teslim edilir. İstanbul dışı paketli gönderilen ofis koltukları için alt amortisör ve ayak demonte olarak gönderilir. Bunlar için montaj işlemi gerekmez, malzemenin kendi yuvasına oturtulması yeterlidir.

Firmamız imalatçı olmasından dolayı ofis koltuk tamiri yapılmaktadır. Tamir için istenen kriter tamiri olacak koltuk sayısıdır.

Yüksek adetli siparişlerde ve projeli işlerde özel koltuk tasarımı yapılıp üretimi gerçekleştirilir.

Konferans koltuğu üretimi yaptığımız gibi konferans koltuğu montajı hizmeti sunmaktayız. Ancak montaj hizmeti ayrı bir ücrete tabidir.