Menü
Sepetiniz

Anıl Yönetici Koltuğu

Anıl yönetici koltuğu makam takımınıza aradığınız cilalı makam koltuğu olabilir. Modern tasarımı, birinci sınıf işçilik ve her mekana uyum sağlayan tasarımı ile sizde memnun kalacaksınız. İhtişamlı görünüşü ile makam takımınızdaki eksik tamamlanacaktır. Makam koltuğunun rahat oturumu ve ergonomik yapısı ile size kullandıkça doğru tercih yaptığınız için kendinizi tebrik edeceksiniz. Kendinizi şımartmak sizin elinizde. Diğer tüm modellerimizde olduğu gibi Alf yönetici koltuğu modelimiz de tasarım aşamasında kalite, rahatlık ve sağlamlık üçlemi dikkate alınarak üretilmiştir.

Alf Makam Yönetici Koltuğu Özellikleri

Makam yönetici koltuğu gövdesi monoblok kontradan hazırlanmıştır. Monoblok hazırlanması aşamasında standart ölçülerde bir insan vücuduna en uygun formda hazırlanarak sağlamlık ve rahatlık ön planda olmaktadır. Hazırlanan kontra sonra gri sünger ile kaplanarak ergonomi üst sınırlara taşınır. Makam yönetici koltuğu kolları ve ayakları masif ahşap ağaçlardan hazırlanıp yüzeyleri alıcının talebine göre cila ile boyanmaktadır. Yönetici koltuğunda birinci sınıf kahverengi suni deri tercih edilmiş olup derinin kolay temizlenme özelliği ve sağlam bir yapısı vardır. Farklı renklerde suni deri veya kumaş ile döşemesi gerçekleştirilir. Makam yönetici koltuğu mekanizması ileri esneme yapması sırasında istenilen noktada sabitleme özelliği bulunan çift kollu tilt mekanizma tercih edilmiştir.

Makam Yönetici Koltukları İmalatı

Makam yönetici koltukları imalatı firmamız tarafından gerçekleştirilir. İmalatçı firma olmamızdan sebep hazırda ofis koltuğu bulundurmayıp tüm ürünlerimizi siparişle beraber müşterinin talebine göre üretmektedir. Tamamen kişiye özel üretim olan ürünlerde iade ve değişim mümkün değildir. Yönetici koltuğu için imalat süresi ortalama 5 iş günüdür. Ancak imalat süresi sipariş sayısına, yedek parça stok durumuna ve imalatın yoğunluğuna göre değişmektedir. Ofis makam koltuğu imalatında kullanılan tüm malzeme ve aksesuarlar TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir.

Ofis çalışma alanlarında bulunan koltuklarınız için ihtiyacınız olan ofis koltuk yedek parçaları temin edilip, tek olarak veya toptan satışımız mevcuttur. Ayrıca koltuklarınızın sayısına ve yapılacak işlemlere göre ofis koltuk tamiri gerçekleştirilir.

Ofis Makam Yönetici Koltuğu Teslimatı

Ofis makam yönetici koltuğu teslimatları firmamızın imalat adresinden gerçekleştirilir. Ancak İstanbul için farklı bir durum uygulanmaktadır. Sipariş sayısına göre İstanbul içine teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. Sipariş bilgileriniz ve adresinizi bildirerek sağlıklı bilgi alabilirsiniz. İstanbul dışı siparişlerde hazırlanan yönetici koltuğu paketlenerek şehirler arası nakliye firmalarından en uygun fiyat verene teslim edilir. Taşıma bedeli ürünün tesliminde alıcı tarafından firmaya ödenir. Ofis koltuklarımız montajı ve kurulumu tamamlanarak tüketiciye teslim edilir, ürünlerimizde ilave bir montaj ve kurulum işlemi gerekmemektedir.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi