Menü
Sepetiniz

Alf Yönetici Koltuğu

Beyazın zarifliği, parlak krom metal kol ve ayakları ile birinci sınıf işçilikle beraber Alf yönetici koltuğu makam odanıza farklı bir tarz katacaktır. İnsan vücuduna uyumlu ergonomik yapısı, metal gövdesi ve uzun ömürlü poliüretan sünger yapısı ile uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanacağınız bir ofis makam koltuğu modelidir. Ofis koltukları imalatı yapılırken rahat oturum, uzun ömürlü kullanım ve mekana uyum sağlayacak şekilde aksesuarlar ile tasarlayıp imalatını yapıyoruz.

Alf Ofis Makam Yönetici Koltuğu Özellikleri

Alf ofis makam yönetici koltuğu gövdesi metal profil üzerine poliüretan sünger ile kaplanarak hazırlanır. Oldukça sağlam ve uzun ömürlü bir yapısı olan gövde aynı zamanda imalat aşamasında rahat oturum sağlayacak şekilde eğimler ve takviyelerle tamamlanır. Makam koltuğu döşemesi birinci sınıf suni deri ile yapılmakta olup talebe göre her renk deri veya kumaş ile döşemesi yapılır. Yönetici koltuğu kol ve ayakları parlak krom ile kaplı metal aksesuarlar kullanılmış olup deri metal birleşimi ile modern bir görünüm kazandırılmıştır. Ofis makam koltuğunda arkaya doğru yatma özelliği olup her noktada sabitlenebilen çift kollu mekanizma kullanılmaktadır.

Ofis Makam Koltuğu İmalatı

Alf ofis makam koltuğu imalatı firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Sayfamızda bulunan tüm ofis koltuk modelleri siparişle beraber üretilip, müşterinin talep edeceği renk ve özellikte hazırlanmaktadır. Koltuklarımız kişiye özel imalat olacağından iade ve değişim mümkün değildir. Sıfırdan imalat yapılacağı için imalat süresi ortalama 5 iş günü olarak hesap edilmektedir. İmalat süresi sipariş sayısına, stokta bulunan ham madde miktarına ve imalat yoğunluk durumuna göre değişmektedir.

İmalatta kullandığımız tüm malzeme ve yedek parçalar TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

İmalatçı olmamızdan dolayı ofis koltuklarınızda ihtiyacınız olan amortisör, plastik veya metal ayak ve kol gibi yedek parçaları temin edebilirsiniz. Ayrıca ofisinizde yırtık ve kırık olan ofis koltukları tamiri yapılır.

Ofis Koltukları Teslimatı

Ofis koltukları teslimatı imalat adresimizden gerçekleştirilmektedir. İstanbul içinde verilen siparişler sipariş sayısına ve adres durumuna göre teslimatlar firmamız tarafından yapılmaktadır. İstanbul dışı siparişlerde imalattan çıkan ofis koltukları gerekli temizlik ve paketleme işleminden sonra nakliye firmaları aracılığıyla alıcıya gönderilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından ödenir. Ürünlerimiz kullanıma hazır montajlı şekilde gönderildiğinden ilave bir kuruluma ve montaja ihtiyaç yoktur. Toplu siparişlerde ve proje bazlı çalışmalarda özel tasarım ofis koltukları imalatı yapılır.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi