Menü
Sepetiniz

Arel Personel Çalışma Koltuğu

Arel Personel Çalışma Koltuğu

Arel Personel Çalışma Koltuğu, beyaz ve sade tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken Arel Personel Çalışma Koltuğu, aynı zamanda da son derecede işlevsel olmasıyla ön planda kendini göstermektedir. Çalışma ortamının görsel açıdan da desteklenmesi konusunda son derecede etkili bir pozisyonda bulunmaktadır. Son derecede şık olarak ifade edilen bu model, nitelikli bir kullanımı ortaya koyabilmektir.

Birinci sınıf işçiliğe ve kaliteli malzemelere sahip bir ürün olan Arel Personel Çalışma Koltuğu, son derecede ilgi gören bir tasarım harikasıdır. Kişilerin vücuduna da uyum sağlayacak şekilde kolaylıkla uyarlanabilen bu model sayesinde uzun süreli oturumları rahatsızlık yaşamadan gerçekleştirmek de söz konusu olabilmektedir. Bundan ötürü de kullanıcıların her zaman memnun kalmalarını sağlayabilecek konumda var olan bir tasarımdır.

Ofis koltukları arasında fazlasıyla dikkat çeken bu model, son derecede kullanışlı olmasıyla ilgi görmektedir. Personellere en uygun çalışma ortamını hazırlama konusunda da cazip bir tasarım olarak görülmektedir. Bundan ötürü de kullanıldığı ilk andan itibaren fark yaratan bir model olarak da görülmesiyle öne çıkmaktadır.

Ofis Personel Çalışma Koltuğu Özellikleri

Arel ofis personel çalışma koltuğu gövdesi insan vücuduna uygun şekilde preslenmiş monoblok tahtadan yapılmaktadır. Daha sonra tahta gri sünger ile kaplanırken ergonomik rahatlık için ilave takviyeler yapılmaktadır. Personel çalışma koltuğu böylelikle olabilecek maksimum seviyede rahat oturum elde edilmeye çalışılmıştır. Ergonomik yapısı, sağlamlığı ve modern tasarımıyla ofis çalışma ve toplantı salonlarında sıklıkla tercih edebilirsiniz. Ofis toplantı koltuğu döşemesi burada birinci sınıf suni deri tercih edilmiştir, ancak talep edilmesi halinde farklı renklerde deri veya kumaş ile döşemesi de yapılır. Toplantı koltuğunda rahat hareketi sağlayan tilt mekanizma kullanılmıştır. Kol ve ayaklar için metal tercih edilmiş olup metalin yüzeyi nikel krom ile kaplanmıştır. Zeminde rahat hareket edilmesi için de sağlam ve dayanıklı tekerler kullanılmaktadır.

Ofis Toplantı Koltuğu İmalatı

Arel ofis toplantı koltuğu sayfamızda bulunan diğer ofis koltuk modelleri gibi stokta hazır bulunmayıp siparişle üretilir. İmalat tamamen müşterinin talebi doğrultusunda istenilen renklerde ve özelliklerde yapılır. Kişiye özel imalat olan bu tarz ürünlerde iade ve değişim yapılmamaktadır. Ofis çalışma koltuğu imalatı için 1 hafta zaman gerekmektedir. Ancak bu zaman sipariş sayısına, iş yoğunluk durumuna ve malzeme stok durumuna göre değişmektedir. Ofis çalışma koltukları imalatında kullanılan tüm malzeme ve aksesuarlar TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı 2 (iki) yıl garantilidir.

Ofis ve diğer çalışma alanlarında koltuklarınız için gerekecek tüm plastik ve metal ayak, amortisör, kol gibi ofis koltuk yedek parçaları tek olarak veya toplu halde satışı yapılır. Ayrıca kırık veya yırtık koltuklarınız için koltuk sayısına ve yapılacak işleme göre ofis koltuk tamiri yapılır. Tamir ihtiyacı hastane, cafe, otel gibi insan yoğunluğu ve koltuk yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde daha çok gerekmektedir.

Ofis Koltukları Teslimatı

Üretimi tamamlanan ofis koltukları teslimatı imalat adresimizden yapılmaktadır. İstanbul içi siparişlerde sipariş sayısına ve teslim adresine göre teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde imalatı yapılan ofis koltuğu paketlenerek kargo taşıma firmalarıyla gönderilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından ödenir. Ofis koltuk ürünlerimiz montaj ve kurulum gerekmeyecek şekilde kullanıma hazır olarak gönderilir.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi