Menü
Sepetiniz

Apex Ahşap Bekleme Sandalyesi

Apex Ahşap Bekleme Sandalyesi
Yeni

Hem cafe ve restoran salonları için hem de ofis bekleme salonlarında mini ölçülerde modern bekleme sandalyesi arayanlar için ideal bir üründür Apex ahşap bekleme sandalyesi. Metal gövde üzerine preslenmiş poliüretan sünger, cilalı ahşap konik ayaklarla sağlamlaştırılan metal ayaklar ile birinci sınıf işçilikle döşenen derisiyle hemen her mekana ve konsepte uyum sağlar. Ofis lobi sandalyesi, ince ve zarif görünümü ve sağlamlığıyla uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Apex Ofis Bekleme Sandalyesi Özellikleri

Apex ofis bekleme sandalyesi gövdesi tamamen metal profillerden oluşmaktadır. Metalin üzeri poliüretan sünger ile kaplanarak şekli verilmiş olur. Poliüretan sünger sağlam yapılı bir sünger olması sebebiyle uzun yıllar deforme olmadan kullanabilirsiniz. Cafe sandalyesi için ahşap konik ayak tercih edilmiştir. Ahşap ayakların arasına metal bağlantılar ile hem görsel açıdan zenginlik katılmış olup hem de sağlamlaştırılması sağlanmıştır. Cafe koltuğu döşemesinde birinci sınıf suni deri tercih edilmiştir. Birinci sınıf işçilikle koltuğun imalatı tamamlanır. Her renk ve özellikte deri veya kumaş ile imalatı yapılır.

Cafe Bekleme Sandalyesi İmalatı

Cafe bekleme sandalyesi imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır. Sayfamızda bulunan ofis koltukları hazırda bulunmayıp siparişle beraber üretilir. Cafe koltuğu derisi, ayak özellikleri ve imalat sayısı tamamen siparişle beraber kişiye özel olarak üretilir. Özel üretim olan ürünlerde iade ve değişim mümkün değildir. Cafe koltuğu imalat süresi ortalama 1 haftadır. Ancak imalat süresi sipariş sayısına, yedek parça stok durumuna göre ve imalat yoğunluğuna göre değişmektedir. Ofis koltukları imalatında kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

Ofis Bekleme Koltukları Teslimatı

Ofis bekleme koltukları teslimatları firmamızın İstanbul'daki imalat adresimizden yapılmaktadır. İstanbul içi siparişlerde sipariş sayısına ve teslim adresine göre teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı alımlarda hazırlanan ofis koltukları paketleme işlemi yapılarak nakliye firmaları aracılığıyla gönderilir. Nakliye bedeli alıcı tarafından ödenir. Toplu alımlarda ve proje bazlı çalışmalarda özel tasarım ofis koltukları imalatı yapılır.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi