Menü
Sepetiniz

Balon Cafe Koltuğu

Cafe, restoran, hastane, klinik ve kuaför gibi bekleme alanları için şık ve modern, ergonomik ve ucuz bir koltuk arıyorsanız Balon cafe koltuğu ihtiyacınız karşılayacaktır. Mini ölçüleri ile kısıtlı bekleme salonunuzda daha fazla kişiye hizmet vereceksiniz. Poliüretan sünger yapısı ile uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz bir koltuk modelidir. Birinci sınıf malzemeden ve işçilikten hazırlanan cafe koltuğunu kullandıkça doğru karar verdiğinizi anlayacaksınız.

Cafe ve Ofis Bekleme Sandalyesi Özellikleri

Ofis bekleme sandalyesi iskeleti metal profillerden hazırlanmış olup metalin yüzeyi poliüretan sünger ile kaplanır. Oldukça sağlam bir yapıya sahip olan bekleme koltuğu aynı zamanda rahat oturum için gerekli eğim ve kavislere göre hazırlanır. Gövde sağlamlığıyla ve ergonomik yapısıyla rahat bir şekilde uzun yıllar kullanabileceğiniz bir modeldir. Ofis bekleme koltuğu döşemesinde temizliği ve bakımı kolay kumaş tercih edilmiş olup istenilen renklerden kumaş veya suni deri ile imalatı yapılır. Cafe koltuğunda nikel krom kaplı metal çubuk ayak tercih edilmiştir. Kumaş ve metal kombisi ile koltuğu her mekanda ve konseptte rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kumaş Cafe Sandalyesi İmalatı

Kumaş cafe sandalyesi stoklu bulunmayıp siparişle beraber üretilir. Cafe sandalyesi rengi, özellikler ve sayısı tamamen müşteri talebine göre üretilir. Özel imalat grubunda olduğundan cafe sandalyesinde siparişten sonra iade ve değişim mümkün değildir. Cafe koltukları imalatı ortalama 1 hafta sürmektedir, ancak imalat süresi sipariş sayısına, yedek parça stok durumuna ve imalatın yoğunluğuna göre değişir. Cafe sandalyesi imalatında kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. Cafe, ofis, hastane ve otel gibi yoğun koltuk kullanımı olan yerlerde ofis koltuk yedek parçaları tek veya toplu olarak satışı yapılır, ayrıca yırtık ve kirlenmiş koltuklar için koltuk kılıf değişimi ve koltuk tamiri yapılır.

Cafe Koltukları Teslimat Şekli

Cafe koltukları teslimatları firmamızın imalat adresinden yapılır. Ancak sipariş sayısına ve adrese göre İstanbul içi teslimatlar firmamız tarafından yapılabilir. İstanbul dışından verilen siparişlerde imalattan çıkan ofis koltukları paketleme işlemi yapılarak nakliye firmalarıyla gönderilir. Taşıma bedeli alıcıdan tahsil edilir. Proje bazlı çalışmalarda ve toplu alımlarda özel tasarım imalat yapılır.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi