Menü
Sepetiniz

Asel Bekleme Koltuğu

Asel bekleme koltuğu genellikle cafe ve restoranlarda tercih edildiği gibi ofis, hastane, kuaför, klinik gibi bir çok bekleme alanlarında bekleme koltuğu olarak tercih edilebilir. Mini ölçüleri, zarif görünümü ve konforuyla her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir cafe koltuk modelidir. Gövdesi fırınlanmış gürgen ağacından olup hem sağlam yapısı vardır hem de rahat oturum sağlayacak bel destek eğimleri mevcuttur. Cilalı ahşap ayakların birinci sınıf suni deriden döşenmesi ile oluşan kombinenin her mekanda ve konseptte rahatlıkla kullanımını sağlar. Şimdiki bir çok ofis bekleme alanında kısıtlı yerden dolayı mini ölçülerde koltuk grubu tercih edilir, işte burada Asel bekleme koltuğu devreye girmektedir.

Asel Ofis Bekleme Koltuğu Özellikleri

Asel ofis bekleme koltuğu imalatı firmamız tarafından gerçekleştirilip, stokta hazır ofis bekleme koltuğu bulunmamaktadır. Diğer tüm koltuklarımız gibi asel cafe koltuğu da müşterilerimizin taleplerine göre istenilen renklerden ve özelliklerden üretilir. Tamamen kişiye ve mekana özel imalatı yapılan ofis tekli koltuk iadesi ve değişimi olmamaktadır. Tekli ofis kanepe gövdesi fırınlanmış gürgen ağacından yapılmaktadır, gövde hazırlanırken insan vücuduna uyumlu şekilde ölçeklendirilip hazırlanmaktadır. Daha sonra iskelet gri sünger ile kaplanır. Süngerin kaplama işlemi sırasında bel desteği ve rahat oturum için sünger ile gereken tüm iyileştirmeler yapılmaktadır. Burada tekli cafe koltuğu döşemesi birinci sınıf suni deri ile yapılmıştır, istenilen renkte imalatı yapılır. Tekli ofis kanepe ayağı gövdeyle bütün olup yüzeyi istenilen renkte cila ile boyanır.

Ofis Lobi Bekleme Sandalyesi İmalatı

Lobi bekleme sandalyesi imalatını firmamız gerçekleştirip tamamen alıcının talebine göre hazırlamaktadır. İstenilen renkte suni deri veya kumaş ile üretimi yapılır. Cafe koltuğu için imalat süresi ortalama 10 gündür. Ancak sipariş sayısına, imalatın yoğunluk durumuna ve malzeme stok durumuna göre üretim süresi değişmektedir. Ofis koltukları imalatında kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir. Cafe, restoran, hastane ve klinik gibi yoğun koltuk kullanımı ve sirkülasyonun çok olduğu çalışma alanlarında kırık, yırtık olan koltuk tamiri yapılmaktadır. Ayrıca ofis koltuk yedek parçaları satışı tek veya toplu olarak yapılır.

Ofis Tekli Kanepe Teslimi

Tekli ofis kanepe imalatı tamamlandıktan sonra firmamızın imalat adresinden teslimatı yapılır. Ayrıca sipariş sayısına ve teslimat adresine göre İstanbul içi siparişlerde teslimatlar firmamız tarafından yapılabilir. İstanbul dışı siparişlerde üretimden çıkan cafe bekleme koltuğu paketlenerek ambar nakliye firmaları ile gönderilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından ödenir. Proje bazlı çalışmalarda ve toplu alımlarda özel tasarım cafe koltuğu imalatı yapılır.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi