Menü
Sepetiniz

Cafe Bar Koltuğu

Cafe Bar Koltuğu, müşterilerin en iyi şekilde ağırlanması konusunda Cafe Bar Koltuğu modelleri öne çıkan tasarımlar arasında yer almaktadır. Kırmızının gösterişli haliyle de her bir dekorasyonu daha da canlı hale getirecek olan bir tasarım harikası olarak göze çarpmaktadır. Aynı zamanda da bulunduğu ortama rahatlıkla adapte olabilen bar koltukları, mükemmel dizaynıyla herkesin gözüne hitap etmektedir. Son derecede etkili bir kullanıma sahip olarak, kullanıcılarının gözdesi biçiminde de tabir edilebilecektir.

Cafe Bar Koltuğu modeli, genel olarak kullanıcıların son derecede rahat olacakları biçimde imal edilmiştir. Bu koltuk tasarımının suni deri kullanılması kullanıcıların rahat bir oturma haline sahip olmalarını etkileyebilecek temel unsurdur. Aynı zamanda da istedikleri türdeki ayarlamaları yaparak, konfor açısından daha da avantajlı bir hal almaları sağlanabilecektir. Herhangi bir olumsuzluk içermeyen bu tasarımlar, her kullanıcının istediği şartlarda ortaya konulmuştur. Kusursuz ve her yönüyle estetik bir kullanımı ortaya koymasının yanı sıra kaliteli malzemelerden üretilmesinden ötürü uzun süreli olarak işlevini yerine getirmeye de devam etmesiyle bilinecektir.

Cafe Bar Sandalye Özellikleri

Cafe bar sandalyesi poliüretan süngerden gövdeye sahip olup gövde metal profillerden hazırlanmıştır. Cafe koltuğu yapısı aynı zamanda insan vücut yapısına uygun şekilde ergonomik olarak hazırlanmıştır. Bar masaları yüksek olmasından dolayı cafe sandalyesi altına metal çember ayaklık konulmuştur. Böylelikle masada oturunca yüksekte kalan ayakları dinlendirmek için çemberden destek alacaksınız. Yere temas eden metal ayak içinde sert zeminde dahi hızlı ve kolay hareket sağlayan akışkan tekerler kullanılır. Talebe göre tekerlek yerine koltuğun yerinde sabit kalmasını sağlayan pingo ayak da kullanılır.

Bar Koltuğu İmalatı

Bar koltuğu stoklarımızda bulunmayıp siparişle üretimi yapılmaktadır. Müşterinin talebi doğrultusunda istenilen renklerde ve özelliklerde üretim yapılır, kişiye özel imalat olan ürünlerde iade ve değişim mümkün değildir. Cafe koltuğu imalatı ortalama 1 hafta sürmektedir, ancak sipariş verilen sayı ve özelliğe göre üretim süresi değişmektedir. Döşemede birinci sınıf suni deri tercih edilmiş olup istenilen renlerde ve özelliklerde üretilir. Cafe koltukları imalatında kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

Cafe, restoran, otel, hastane ve ofis gibi yoğun koltuk kullanımı olan yerlerde koltuk gruplarınız için ofis koltuk yedek parçaları satışı yapılmaktadır. Ayrıca kirli ve yırtık koltuklar için ofis koltuk tamiri ve koltuk yüz değişimi yapılır.

Cafe Bar Koltuğu Teslimi

Cafe bar koltukları teslimi imalat adresimizden yapılmaktadır. Ancak İstanbul içinde verilen siparişlerde sipariş sayılarına ve teslim adreslerine göre teslimatlar firmamız tarafından yapılabilir. İstanbul dışından verilen siparişlerde ise hazırlanan cafe koltuğu paketleme yapılarak nakliye firmaları ile gönderilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından ödenir. Yüksek adetli alımlarda ve projeli çalışmalarda özel tasarım koltuk imalatı yapılacağı gibi özel fiyat teklifi hazırlanır.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi