Menü
Sepetiniz

Apex Misafir Bekleme Koltuğu

Apex Misafir Bekleme Koltuğu
Apex Misafir Bekleme Koltuğu
Yeni
Apex Misafir Bekleme Koltuğu
Apex Misafir Bekleme Koltuğu

Ofis, hastane, kuaför ve klinik gibi lobi bekleme alanlarında kullanmak için mini ölçülerde ve modern tasarımıyla bekleme sandalyesi arıyorsanız Apex misafir bekleme koltuğu sizin aradığı model olabilir. Poliüretan süngerden gövde olup ayakları krom ile kaplanmış yuvarlak metal profilden oluşmaktadır. Birinci sınıf işçilikle hazırlanmış deri döşemenin metal ile birleşimiyle he mekan ve konseptte kullanabileceğiniz bir lobi koltuk modelidir.

Apex Lobi Misafir Bekleme Koltuğu Özellikleri

Lobi misafir bekleme koltuğu gövdesi metal profilden oluşmaktadır. Daha sonra kalıp içinde üzeri poliüretan sünger ile kaplanarak gövde hazırlanmış olur. İnsan omurgasına uygun yapıda hazırlanmakta olup sağlam gövdesiyle uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz bir ofis lobi bekleme koltuğudur. Ofis lobi koltukları imalatında konfor, kalite ve sağlamlık her zaman ön planda tutulmaktadır. Misafir bekleme koltuğu yüzey döşemesinde birinci sınıf suni deri tercih edilmekte olup istenilen renkte üretim yapılmaktadır. Bekleme koltuğunun ayağı için yuvarlak metal boru tercih edilmiştir. Metalin yüzeyi hem görsel açıdan daha güzel görünmesi için hem de daha uzun ömürlü olması için parlak krom ile kaplanmaktadır.

Ofis Lobi Bekleme Koltukları İmalatı

Ofis lobi bekleme koltukları imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır. Sayfamızda bulunan tüm ofis koltukları hazırda bulunmayıp siparişle beraber üretilmektedir. Döşeme rengi ile deri veya kumaş olması, ayak özellikleri ve sayısı sipariş zamanı müşterinin talebine göre belirlenmektedir. Tamamen kişiye özel olarak üretim yapıldığı için özel üretim olan ürünlerimizde iade ve değişim mümkün değildir. Ofis koltukları imalat süresi ortalama 1 hafta sürmekte olup imalat süresi sipariş sayısı, yedek parça stok durumu ve imalatın yoğunluğuna göre değişmektedir. İmalatta kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir.

Ofis ve çalışma alanlarında bulunan koltuk gruplarınız için ihtiyacınız olan ofis koltukları yedek parçaları tek veya toplu olarak satışı yapılmaktadır. Ayrıca koltuk gruplarınızda yapılacak işleme ve koltuk sayısına göre yüz ve kılıf değişimi ve ofis koltuk tamiri yapılmaktadır.

Ofis Koltukları Teslimatı

İmalatta üretimi yapılan ofis koltukları firmamızın İstanbul'da bulunan üretim adresinde teslim edilmektedir. Sipariş sayısına göre ve teslim adresine göre İstanbul içi siparişlerde teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde üretimi tamamlanan ofis koltukları paketleme işlemi yapılarak nakliye firmaları aracılığıyla gönderilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından ödenir.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi