Menü
Sepetiniz

Balon Cafe Sedir Koltuk

Balon cafe sedir koltuk cafe, bar, restoran ve lokanta gibi yemek alanlarında ve özel loca bölümü oluşturulan yerlerde oldukça sık tercih edilir. Modern bir görünüme sahip olan cafe sedir koltuk aynı zamanda da rahat oturumu ile de memnun kalacaksınız. Bar loca koltuk olarak yüksek sırtlı ve aynı zamanda L veya U şeklinde tercih edilip, restoran ve lokanta salonlarında ise yarım veya çeyrek yuvarlak olarak yapılmaktadır. Farklı renklerde ve ölçülerde imalat yapılır.

Balon Cafe Sedir Koltuğun Özellikleri

Balon cafe sedir koltuğunun gövdesi birinci sınıf kaliteli malzeme ve ağaçlardan üretilmektedir. Kullanılan ağaç fırınlı gürgen ağacında 2,5x4 santim kalınlığında latalar olup iskelet yapısında spot malzeme veya düşük kalitede malzemeler kullanılmıyor. Cafe sedir oturak kısmı lastikler ile donatılarak oturak kısmına esneme özelliği verilir. Daha sonra lastiklerin üstüne konulacak süngerler ile arasında ki teması kesmek için kumaş veya bez tarzı parçalar kullanılır. Böylece lastik ile süngerin teması kesilerek zamanla lastiklerin süngeri deforme etmesi engellenir. Oturak kısmına 28 dansite yoğunlukta 8 santim kalınlıkta gri sünger kullanılırken, sırt kısmına ise döşeme özelliklerine göre 3-5 santim arasında sünger kullanılır. Cafe sedir imalatında kullanılan malzemelerde farklılık istenmesi durumunda istenilen özelliği göre imalat yapılıp fiyat farkı ürüne yansıtılır. Görselde iki farklı renkte döşeme yapılmış olup talep edilmesi halinde tek renk veya kombin renklerle imalat yapılır. Cafe sedir ayağı metal profil ayak olup farklı özellikte ayaklar kullanılabilir.

Cafe Sedir Koltuk İmalatı

Cafe sedir koltuk imalatı firmamız tarafından gerçekleştirilir. Hazırda sedir koltuk bulundurmayıp tüm ürünlerimiz ve özellikleri siparişle beraber belirlenip üretilir. Ürünlerimiz kişiye veya mekana uygun imalat yapılır. Kişiye özel üretim olan cafe sedirleri için iade ve değişim imkanı mümkün değildir. Cafe sedir koltukları için imalat süresi ortalama 5 iş günüdür. İmalat süresi sipariş sayısına, ham madde stok durumuna ve imalatın yoğunluğuna göre değişmektedir. Cafe sedirleri imalatında kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı firmamız tarafından garantilidir.

Cafe Sedir Ölçüleri

Cafe sedir ölçüleri şöyledir; cafe sedir genişlik ölçüsü 100 santim, sedir koltuk derinlik ölçüsü 65 santim ve cafe sedir sırt yükseklik ölçüsü 90 santim olup yerden oturma ölçüsü ise 45 santim gelmektedir. Cafe sedir fiyatları bu ölçülere göre belirlenmekte olup farklı ölçülerde ve özelliklerde cafe sediri imalatı yapılır.

Cafe ve lokanta salonlarındaki koltuklarınız için koltuk sayısı ve yapılacak işleme göre cafe koltuk tamiri ve kılıf değişimi yapılır. Mevcut sedir koltuklarınızın devamı üretilir. Özel imalat cafe sedirleri üretimi yapılır.

Cafe Sedir Koltukları Teslimatı

Cafe sedir koltukları teslimatları firmamızın imalat adresinden yapılmakta olup İstanbul içi siparişlerde sipariş sayısına göre teslimatlar firmamız tarafından yapılır. İstanbul dışı alımlarda nakliye firmaları aracılığıyla ürünlerin gönderimi yapılıp taşıma bedeli alıcı tarafından karşılanır.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi