Menü
Sepetiniz

Asel Ofis Bekleme Koltuğu

Cafe, restoran, ofis ve hastane gibi lobi bekleme alanlarına modern görünümlü, rahat eve ergonomik bir bekleme koltuğu arıyorsanız asel ofis bekleme koltuğu size tavsiye ederiz. Derinin şıklığı, metal ile birleşince her mekana ve konsepte uyum sağlayacak bir cafe koltuk modeli oluşturmuştur. Bekleme salonlarında yeterince alanı olmayıp da çok sayıda ziyaretçisi olanlar için mini ölçüleri ile de ofis kanepesi olarak tercih edebilirler.

Tekli Ofis Lobi Bekleme Koltuğu Özellikleri

Tekli ofis lobi bekleme koltuğu gövdesi fırınlanmış gürgen ağacından yapılmıştır. İskeletin hazırlanması aşamasında insan vücuduna uygun formda ve özellikte ölçüleri ile hazırlanır. Cafe koltuğu iskeleti gri sünger ile tamamen kaplanır, süngerler ile ergonomik rahatlık için gereken ilave takviyeler de yapılarak kumaş döşemesi için hazırlanır. Ofis lobi bekleme koltuğu yüzey döşemesinde irinci sınıf suni deri veya kumaş kullanılır. Döşeme malzemesi temizliği ve bakımı oldukça kolay olup istenilen renklerden imalatı yapılır. Ofis lobi koltuğu ayağı krom kaplı metalden hazırlanmış olup talep edilmesi halinde elektrostatik toz boya ile boyaması yapılır.

Tekli Cafe Koltuğu İmalatı

Cafe koltuğu stokta hazır bulunmayıp siparişle beraber imalatı yapılır. Sayfamızda bulunan tüm ofis koltukları gibi cafe koltuğu da siparişle üretilir. Müşterinin talebine göre istenilen renkten suni deri veya kumaştan ve istenilen özelliklerden üretilir. Kişiye veya mekana özel olarak imalatı yapılan ürünlerde iade ve değişim mümkün değildir. Cafe koltukları imalatında kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir. Ofis koltukları imalat süresi ortalama 1 hafta olup üretim süresi sipariş sayısına, imalat yoğunluk durumuna ve yedek parça stok durumuna göre değişmektedir. Cafe, restoran, hastane, klinik ve ofis gibi yoğun kullanıma sahip olan koltuk gruplarının yırtık ve kırkları için ofis koltuk tamiri yapılır. Ayrıca ofis çalışma koltukları için gereken tüm yedek parçalar tek veya toplu olarak satışı yapılır.

Tekli Ofis Kanepesi Teslimi

Tekli ofis kanepesi imalatı yapıldıktan sonra imalat adresimizden teslimatı yapılır. İstanbul içi siparişlerde sipariş sayısına ve teslim adresine göre teslimatlar firmamız tarafından yapılabilir. İstanbul dışı alımlarda gerekli paketleme işleminden sonra nakliye firmaları aracılığıyla gönderim yapılır. Taşıma bedeli alıcı tarafından ödenir. Cafe, hastane ve ofis gibi yoğun kullanım alanlarında toplu alımlarda veya projeli çalışmalarda özel tasarım ofis koltukları imalatı yapılır.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi