Menü
Sepetiniz

Ahşap Sedir Koltuk

Cafe, restoran ve lokantalarda sık tercih edilen sedir koltuklar ile hem mekana ayrı bir görsellik katılır hem de müşterilerin rahat bir şekilde dinlenmelerini sağlar, bu kapsamda da ahşap sedir koltuk üretilmiştir. Görsellik kapitone döşeme işçiliğiyle en üst seviyelere çıkarılırken koltuğun alt çevresi ise ahşap ile kaplama yapılarak kalite çıtası üst seviyelere taşınmıştır. Özel imalat olup vip salonlara uygun bir modeldir.

Cafe Sedir Koltuk Özellikleri

Ahşap cafe sedir koltuk gövdesi tamamen masif ağaçtan hazırlanmış olup iskelet gövdesinde sunta ve benzeri düşük kaliteli malzeme kullanılmamıştır. Lata ahşaplar kalın tutularak birleşim yerleri ilave ağaç parçalarıyla sağlamlaştırılmıştır. Oturak bölümü tercihe göre değişmekle beraber esnek lastiklerin üzerine sünger kullanılabileceği gibi sabit kontra üzerine de sünger ilavesiyle kullanılabilir. Lastik daha esnek ve rahat bir oturma alanı oluşturur, sipariş zamanı lütfen tercihinizi belirtiniz. Sırt kısmı ince kontra veya duralit malzeme ile kapatılarak üzeri süngerle kaplanır. Kapitoneli koltukların imalatında sırt kısmında lastik tercih etmeyiniz, aksi halde gerilen düğmelerle birlikte sırt kısmı da içe doğru çökük olup rahat bir oturumu sağlayamaz.

Cafe sedir koltuk imalatında sünger en az 28 dansite yoğunlukta olup kalınlıklar kullanılacak konuma göre değişebilmektedir. Sedir koltuk yüzey döşemesinde ise birinci sınıf suni deri tercih edilmiş olup istenilen renklerde imalatı yapılır. Cafe sediri alt kısmına ise kenarları pvc ile kaplanmış melamin kaplanmıştır. Sipariş sayısına göre istenilen renkler kullanılabilir.

Sedir Koltuk Ölçüleri

Cafe sedirinin genişliği 100 cm, önden arkaya derinliği 65 cm olup sırt yüksekliği 85 cm olarak hazırlanmıştır. Cafe sedir fiyatı bu ölçülere göre çıkarılmış olup istenilen ölçülerde ve sayıda imalat yapılır. Sedir fiyatları genişlik ölçüsü, yükseklik ölçüsü, döşeme modeline göre değişmektedir.

Cafe Sedir Modelleri İmalatı

Cafe sedir modelleri imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır. Sedir koltukları satın alacak kişi mekana uygun ölçülerde, renk olarak uygun konseptte ve yeterli sayıda talep edeceği için firmamız hazırda bulundurmayıp siparişle beraber üretimini yapmaktadır. Sıfırdan kişiye, mekana uygun özellikte ve sayıda imalatı yapılacağı için özel imalat statüsüne girmektedir. Bundan sebep diğer tüm modellerimiz gibi cafe sedirleri içinde iade ve değişim olmamaktadır. Cafe sedirleri imalat süresi ortalama 1 hafta olup bu süre sipariş sayısına, talep edilen koltuk özelliğine ve imalatın yoğunluğuna göre değişmektedir. Cafe sedirleri imalatında kullanılan tüm malzeme yedek parçalar TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garanti verilmektedir. İmalatçı olmamızdan dolayı cafe, lokanta, otel ve hastane gibi yoğun koltuk kullanımı olan yerlerde kirli, yırtık ve kırık koltuklar için koltuk tamiri ve kılıf değişimi yapılır.

Cafe Koltukları Teslimi

Sipariş verilen cafe sedirlerinin teslimatı firma adresimizden yapılmaktadır. Ancak yeteri miktarda sipariş verilmesi durumunda İstanbul içi teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışından verilen siparişlerde hazırlanan sedir koltuk gerekli paketlemenin ardından ambar nakliye firmaları aracılığıyla gönderilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından ödenir.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi