Menü
Sepetiniz

Cafe Bar Sandalyesi

Cafe Bar Sandalyesi, kullanıcıların konforu için tasarlanmış olan Bar Sandalyesi, işlevini başarıyla yerine getiren modeller arasında sayılabilmektedir. Metal ile derinin mükemmel uyumu sonrasında ortaya çıkan cafe koltuğu, herkesin estetik yargılarını destekleyen bir konumda yer almaktadır. Cafe sandalye modelleri arasında son derecede dikkat çeken modeller arasında yer almasıyla beraber de kişilerin aradıkları türdeki bir model olarak da ifade edilmektedir. Mor renginin de her bir dekorasyon çalışmasına etkili bir biçimde ayak uydurması ve göze hoş gelmesinden ötürü de beklentileri karşılayabilecek bir tasarım olarak ifade edilmektedir.

Cafe bar sandalye modelleri arasında ön planda yer alan bu tasarım, birinci sınıf kalitedeki malzemelerden üretilmesiyle de uzun bir süre boyunca kullanıcıların aradıkları standartlara sahip olarak görülebilmektedir. Bu tasarım harikasının göz dolduran özelliklerinin yanı sıra kullanıcıları da destekleyen haliyle ilgi çektiği görülebilmektedir. Konforundan da ödün vermeyen kişileri son derecede memnun bırakacak olan bir tasarım olarak da adlandırılarak, kullanıcıların arzu ettikleri şartları taşımasıyla da adından söz ettirecektir.

Yüksek Bar Sandalye Özellikleri

Yüksek bar sandalyesi gövdesi metal profillerden oluşup metalin üzeri poliüretan sünger ile kaplanmaktadır. Bar sandalyesi yapısı itibariyle insan oturumuna uygun formda hazırlanmıştır. Metal gövdesiyle uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Ayrıca sandalye imalatında kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garanti verilmektedir. Yüksek olması sebebiyle sandalye altında bulunan krom kaplı metal ile rahat oturum sağlanması için ayaklık konulmuştur. Zemine basan tabanı ise yuvarlak sabit taban kullanılıp ayaklıkla beraber nikel krom ile parlaklık verilerek estetik bir görünüm sağlanmıştır.

Bar Sandalye İmalatı

Bar sandalyesi stokta bulunmayıp sipariş ile üretimi yapılmaktadır. Müşterinin talebi doğrultusunda istenilen renklerde, özelliklerde ve sayıda üretilir. Tamamen kişiye özel imalat yapılan ürünlerde iade ve değişim yapılmamaktadır. Cafe sandalyesi imalat süresi ortalama 1 hafta sürmektedir, ancak sipariş sayısına ve iş yoğunluğuna göre imalat süresi değişmektedir. İmalat firması olmamız sebebiyle sayı dikkate alınarak koltuk tamiri ve koltuk yüz değişimi yapılmaktadır.

Ofis Koltuklarının Teslimatları

Üretimi yapılan tüm ofis koltuklarının teslimatları firma imalat adresimizden yapılmaktadır. Ancak İstanbul içi siparişlerde sipariş sayısına ve teslim adresine bağlı olarak teslimatlar firmamız tarafından yapılabilir. Şehir dışından verilen siparişlerde ürün gerekli paketleme işleminden sonra nakliye firmaları aracılığıyla gönderilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından karşılanır.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi