Menü
Sepetiniz

Balon Bekleme Koltuğu

Ofis, cafe, hastane ve otel gibi lobi bekleme alanlarında modern görünümlü, şık ve küçük ölçülere sahip bekleme koltuğu arayanlar için Balon bekleme koltuğu ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Poliüretan süngerli metal gövdesi ile oldukça sağlam bir yapısı olan ofis lobi bekleme koltuğu aynı zamanda da ergonomik ve rahat oturumuyla da sizden artı puan alacaktır. Kumaş veya deri ile döşemesi yapılabilen koltuk ayağı nikel krom ile estetik bir görünüme sahip olup her mekana ve konsepte rahatlıkla uyum sağlamaktadır. Bekleme salonunuzu rengarenk yapmak sizin elinizde.

Balon Ofis Lobi Bekleme Koltuğu Özellikleri

Ofis lobi bekleme koltuğu gövdesi metal profillerden oluşmaktadır. Koltuğun şekline uygun şekilde hazırlanan metal gövde daha sonra poliüretan sünger ile metal yüzeyi kaplanarak koltuk gövdesi hazırlanmış olur. Cafe sandalyesi ölçüleri ve iç kavisleri insan vücuduna uygun özellikte hazırlanarak rahat oturum ve ergonomi dikkate alınmıştır. Müşterinin talebine uygun şekilde istenilen renk ve özellikte suni deri veya kumaş ile döşemesi yapılır. Ofis lobi koltuk ayağı profil metalden hazırlanıp yüzeyi nikel krom ile kaplanır.

Cafe Koltuğu İmalatı

Cafe koltuğu stokta hazır bulunmayıp siparişle beraber üretimi yapılır. Kullanılacak mekana uygun veya müşterinin talebi doğrultusunda istenilen renklerde ve özelliklerde üretim yapılır. Tamamen kişiye özel imalat olan cafe sandalyesi özel imalattan dolayı iadesi ve değişimi mümkün değildir. İmalat için ortalama 1 hafta zaman gerekmektedir. İmalat süresi sipariş sayısına ve imalat yoğunluğuna göre değişmektedir. Cafe koltukları imalatında kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir. Cafe, hastane, otel gibi yoğun koltuk kullanımı olan yerlerde talebe göre koltuk tamiri ve koltuk kılıf değişimi yapılır.

Ofis Lobi Koltukları Teslimi

Ofis lobi koltukları imalatı yapan ürünlerin teslimi firma imalat adresimizden yapılmaktadır. İstanbul içi siparişlerde sipariş sayısına ve teslim adresine göre teslimatlar firmamız tarafından yapılabilir. İstanbul dışından verilen siparişlerde üretimi yapılan ofis koltukları gerekli paketleme işleminden sonra nakliye firmaları aracılığıyla gönderimi yapılır. Taşıma bedeli alıcı tarafından ödenir. Toplu alımlarda özel tasarım cafe koltukları imalatı gerçekleştirilir.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi