Menü
Sepetiniz

Boss Ofis Çalışma Koltuğu

Boss Ofis Çalışma Koltuğu, çalışma alanlarını daha uygun şartlarda dizayn etmek isteyenler için Boss Ofis Çalışma Koltuğu önemli bir seçenek olarak ifade edilecektir. Suni deriden meydana gelen döşemesiyle beraber son derecede konforlu bir çalışma sağlayabilecektir. Kişilerin rahat edecekleri ve uzun saatler boyunca rahatlıkla kullanabilecekleri konumda yer alan bir tasarım olarak da ifade edilebilecektir. Böylelikle de bu modelin son derecede aktif bir biçimde tercih edildiği de bilinmekte olan bir durumdur. Her zaman kişilerin rahatlığını destekleyebilecek bir yapıda olmasıyla da adından söz ettirebilecektir.

Boss Ofis Çalışma Koltuğu kullanışlılığı kadar görselliğiyle de ilgi çeken bir konumda yer almaktadır. Bu koltuk tasarımının ofis ortamına son derecede aktif bir biçimde uyum sağlaması ve kişilerin estetik yargılarını desteklemesi bakımından da ne kadar etkili bir yapıda olduğu söylenebilecektir. Ofislerin dekorasyon unsurlarıyla son derecede uyumlu bir biçimde olacak olan Ofis Çalışma Koltuğu, alanındaki diğer modellere oranla fazlasıyla ilgi çeken tasarımlar arasında yer almasıyla da ideal bir seçenek olarak görülebilecektir.

Ofis Çalışma Koltuğu Özellikleri

Boss ofis çalışma koltuğu iskelet yapısı monoblok tahtadan hazırlanmaktadır. Gövde hazırlanırken insan vücut yapısına uygun formda hazırlanır, daha süngerleme aşamasında takviyelerle daha ergonomik ve rahat oturum için hazırlık yapılmış olur. Ofis çalışma koltuğu döşemesinde birinci sınıf temizliği ve bakımı kolay olan suni deri tercih edilmiş olup istenilen renklerden ve özelliklerden imalatı yapılır. Koltuğun kol ve ayağı cilalı masif ahşaptan seçilmiştir. Sert zeminde dahi kolay hareketi sağlayan plastik tekerler kullanılmaktadır.

Toplantı Çalışma Koltuğu İmalatı

Toplantı çalışma koltuğu imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır. Sayfamızda bulunan diğer tüm ürünler gibi toplantı koltuğu da siparişle üretilir. Tamamen müşterinin talebine göre hazırlanan ofis koltuğu kişiye özel imalat olduğu için iadesi ve değişimi mümkün değildir. Ofis çalışma koltuğu imalat süresi ortalama 1 hafta olup imalat süresi imalat yoğunluğuna ve sipariş sayısına göre değişir. Ofis koltukları imalatında kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE belgelidir. İmalatını yaptığımız ürünlerde üretim hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. Ofis çalışma ve bekleme salonlarındaki koltuklarınız için ofis koltuk yedek parçaları satışı yapılır. Yırtık ve kırık koltuklar için ofis koltuk tamiri yapılır.

Ofis Toplantı Koltuğu Teslimatı

Ofis toplantı koltuğu teslimatları imalat adresimizden yapılır. İstanbul'dan verilen siparişlerde teslim adresine ve sipariş sayısına göre teslimatları firmamız yapabilmektedir. İstanbul dışından verilen siparişlerde ürünün imalatı yapılarak gönderim yapılır. Nakliye bedeli alıcı tarafından karşılanır.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi