Menü
Sepetiniz

Çağdaş Ofis Çalışma Koltuğu

Çağdaş ofis çalışma koltuğu, modern ve ergonomik tasarımı, metal ve derinin uyumu ile birleşince isminden de anlaşılacağı gibi çağdaş bir ofis çalışma koltuğu ortaya çıkmış oluyor. Ofis çalışma koltuğu ile çalışanlarınız rahat bir ofiste çalışmanın şevkiyle daha verimli çalışacaklardır. Ofis koltuk modellerimiz uzun yıllar boyu rahatlıkla kullanabileceğiniz sağlamlıkta hazırlanır. Ofis koltuklarında kullanılan tüm malzemeler TSE belgeli olup ürünlerimiz firmamız tarafından 2 yıl garantilidir.

Ofis Çalışma Koltuğunun Özellikleri

Ofis koltuğu son sistem yedek parçalarla üretilmiş olup kolay kullanım ve rahatlık sunmaktadır. Başta koltuğun gövdesini oluşturan monoblok ahşap kontra hemen hemen her insan vücut yapısına ve ergonomisine uygun bir formda hazırlanmaktadır. Sonrasında sırt kısmı gibi hassas yerlere sünger desteği ile ilave takviyeler yapılır. Süngerlerin üstüne temizliği ve kullanımı oldukça rahat olan birinci sınıf suni deri ile döşenmektedir. Ofis koltukları döşeme şekli hem görsel açıdan şık gözükmesi için hemde çalışanların kullanımda sıkıntı yaşamamaları için özenle hazırlanır. Ofis çalışma koltuğu kolları metalden yapılmaktadır. Yuvarlak şekli koltuğa farklı bir hava katmıştır. Ofis koltuk mekanizması çift kollu tilt mekanizma olup kendi ekseni etrafından sonsuz kez dönebildiği gibi ileri geri yaylanma ve istenilen noktada koltuğu sabit tutabilme özelliği mevcuttur. Çalışma koltukları ayakları krom kaplı metalden oluşup yere temasını tekerlerle sağlayıp kullanılan tekerler oldukça akışkan bir yapıya sahiptir. Çağdaş ofis çalışma koltuğu istenilen renklerde ve özelliklerde üretilmektedir.

Ofis Koltukları İmalatı

Ofis koltukları imalatı firmamıza aittir. Ofis koltuk modelleri imalat süresi koltuk modeline ve sipariş sayısına göre değişmekle beraber üretim süresi ortalama 7 iş günü sürmektedir. Ofis koltukları imalatında kullanılan tüm ham madde ve yedek parçalar TSE belgeli olup koltuklarımız imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir. Sayfamızda bulunan ofis koltukları stokta bulunmayıp siparişle beraber üretilmektedir. Dolayısıyla tüm ürünler kişiye özel üretim olup özel üretimlerin iadesi ve değişimi mümkün değildir.

Ofis Çalışma Koltukları Teslimatı

Ofis çalışma koltukları teslim yeri imalat adresimiz olup sipariş sayısına ve toplam tutara göre İstanbul içi teslimatlar firmamız tarafından da yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde üretimden çıkan ofis çalışma koltuğu gerekli temizlik ve paketleme işleminden sonra nakliye firma aracılığıyla gönderimler yapılır. Nakliye bedeli alıcı tarafından karşılanır. Çağdaş ofis çalışma koltuğunun makam koltukları ve ofis bekleme koltukları modelleri için linki takip edebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi