Menü
Sepetiniz

Boss Ofis Makam Koltuğu

Boss ofis makam koltuğu ve yönetici koltukları, ihtişamlı duruşları ve maksimum konfor sağlayan yapıları ile gösterişlidir. Son derece dayanıklı olan ticari kalite koltuklar, gündelik kullanımdan daha sert kullanıma dayanacak şekilde üretilmiştir. Profesyonel ofis kullanımı gereksinimlerini karşılayan ya da aşan parça ve malzemelerin kullanılması, yüksek dayanıklılık ve uzun süre boyunca sürekli kullanımdan aşınma ve yıpranmaya karşı direnme yeteneği sağlar.Kolçak kısmında ahşap kullanılarak, karizmatik görünüm yaratmak amaçlanmıştır. Sırt kısmındaki ekstra yastık, çalışma süreniz boyunca rahat etmenizi sağlar. Uzun saatlerini iş yerinde ve koltuğunda geçirenler için, Boss ofis makam ve yönetici koltukları bel ve sırt desteği sağlar. Bu sayede uzun vadede ağrılarınızdan kurtulursunuz.

Ofis Makam ve Yönetici Koltukları Özellikleri

Boss yönetici koltuğu gövdesi vücut yapısına uygun bel destekli monoblok tahtadan oluşmaktadır. Monoblok üzerine 28 dansite yoğunlukta gri sünger yapıştırılıp rahatlık arttırılmaktadır. Ofis yönetici koltuğunda kullanılan deri birinci sınıf suni deri olup talep edilen renklerde ve özelliklerde ofis koltuk imalatı yapılır. Makam koltuğunun kol ve ayağı masif ahşaptan seçilmiş olup cila ile yüzey renklendirmesi yapılır.

  • Renk: Kırık Beyaz - Ahşap
  • Koltuk Yüksekliği Ayarı: Mevcut
  • Tekerlek: Mevcut
  • Kolçak Tipi: Sabit
  • Koltuk yumuşaklığı: Ultra Konfor
  • Ayak tipi: Yerden Yüksek
  • Sırt tipi: Yüksek sırtlı

Ofis Makam Koltukları İmalatı

Ofis makam koltukları imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır. Bundan dolayı Bereket ofis olarak stokta ofis koltuk modelleri pek bulundurmuyoruz. Tüm ofis koltukları alıcının talebi doğrultusunda üretilir. Kişiye özel üretim gerçekleştirilmektedir. Dolayısıyla özel üretimlerde iade ve değişim mümkün değildir. Özel üretimde imalat süresi için bir miktar zamana ihtiyaç vardır. İmalat süresi ortalama 1 hafta sürmektedir. Bu zaman sipariş sayısına ve imalat yoğunluk durumuna göre değişmektedir. Ofis koltukları imalatı için kullanılan tüm ham madde ve aksesuarlar TSE belgeli ve bu normlara uygun imal edilmiş olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir.

Ofis Koltukları Teslimatı

Ofis koltukları teslimatı firma imalat adresimizden yapılmaktadır. Ancak yeteri sayıda veya toplam tutarda sipariş verilmesi durumunda İstanbul içi siparişlerde teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde üretimden çıkan ofis koltukları teslimatı için nakliye firmaları kullanılmaktadır. Ofis koltuğu alıcıya tesliminde taşıma bedelini firma alıcıdan tahsil etmektedir.

Ofislerde ihtiyaç olan ofis çalışma koltuğu ve ofis kanepeleri modelleri için linki ziyaret edebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi