Menü
Sepetiniz

Çağdaş Ofis Yönetici Koltukları

Şık ve modern bir görüntüyü ortaya koyan bu Çağdaş ofis yönetici koltukları tasarımı, aynı zamanda da rahatlığıyla gündemde kalmaktadır. Makam koltuğu modelleri arasında seçkin bir yerde bulunarak, kullanıcılarını her zaman memnun edebilecek kapasiteye sahiptir. Kullanıcıların arzu ettikleri çalışma ortamını sağlama konusunda öne çıkan ofis makam koltuğu, her zaman elverişli şartları sunabilmesiyle bilinecektir. Özellikleriyle kullanıcılara hitap eden bu model, terletmeyen ve rahatsız edici özellikleri içerisinde barındırmayan bir model olarak değerlendirilmektedir. Kullanıcıların ofis müdür koltuğu olarak kullanacağı bu tasarımlar, her defasında beklenilenleri karşılayabilecek düzeydedir

Makam koltuğu konusunda klasiklerden kaçınmak ve farklı tasarımlara yer vermek isteyen kişilere Çağdaş ofis yönetici koltukları beklenilen cevapları sağlayabilecektir. Müdür koltukları olarak hemen hemen her makam odasına uyum sağlayabilen bu koltuklar sadelikten yana olmasına rağmen şık görüntüsüyle dikkat çekmektedir. Kullanıcıların arzu ettikleri biçimde destek sağlayan bu koltuk modelleri sayesinde, tam olarak aranılan kriterler yer almaktadır. Özellikleriyle her zaman kullanıcı odaklı bir model olarak da adından söz ettirmektedir.

Ofis Yönetici Koltukları Özellikleri

Ofis yönetici koltuğu ergonomik yapıda monoblok tahtadan oluşan gövdesi, tahta üzerine gri sünger konulup kollara estetik görünümlü alüminyum kollar ve krom kaplı metal ayak kullanılmaktadır. Yönetici koltuğu yedek parçalarında mekanizma olarak çift kollu tilt mekanizma kullanılır. Ofis müdür koltukları döşemesinde birinci sınıf suni deri kullanılır. Ofis koltukları stokta bulunmayıp siparişle birlikte üretilir.Tüm ofis koltuk modelleri alıcının talebi doğrultusunda tüm özellikler belirlenerek üretilir. Kişiye özel üretim olan ofis koltukları için iade ve değişim mümkün değildir.

Ofis Müdür Koltukları Üretimi ve Teslimi

Ofis müdür koltukları siparişe göre üretilmektedir. Ortalama üretim süresi 7 iş günü sürmektedir. İmalat süresi sipariş miktarına, imalat yoğunluk durumuna göre değişmektedir. Ofis koltukları istenilen miktarda ve renklerde deri veya kumaştan üretilir.

Ofis koltukları üretim süresi teslim tarihi olarak düşünülmez. Ofis makam koltuğu teslim yeri firmamızın imalat adresidir. İstanbul içi siparişlerde yeterli miktarda sipariş verilmesi veya tutarda olması durumunda teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı teslimatlarda hazırlanan makam koltuğu temizlik ve paketlemenin ardından nakliye firmaları aracılığıyla gönderilir. Nakliye bedeli alıcı tarafından ödenir.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi