Menü
Sepetiniz

Bambu Ofis Makam Koltuğu

Bambu Ofis Makam Koltuğu

Bambu ofis makam koltuğu, dekorasyonu ve rahatlığını düşünen kişilerin makam odalarında yer alması adına bu modele yönelmeleri etkili olacaktır. Makam koltuğu konusunda her zaman titiz davranan kişilerin bambu modelini tercih etmeleri halinde etkisini uzun süreli olarak hissedebilmesi söz konusu olacaktır. Makam koltukları modelleri arasında seçici olan kişilerin, hem makamlarına yakışacak gösterişe sahip hem de konforlu olan bu modelleri tercih etmeleri için birçok sebep bulunmaktadır. Bu sebepler değerlendirilerek, rahat edecekleri bir tercihte de bulunmaları an meselesi olacaktır.

Çalışma ortamını hem zevkine hem de rahatına uygun bir şekilde dizayn etmek isteyen kişiler, Bambu Ofis Makam Koltuğu seçeneğine yönele bileceklerdir. Makam koltuğu fiyatları konusunda da cüzi bir rakam arayan her kişi, bu modeller sayesinde tam olarak aradıklarını elde edebileceklerdir. Her zaman kullanışlı olacak olan bu modeller aynı zamanda da ideal bir fiyat aralığında seyretmesinden ötürü de cazip olarak adından söz ettirecektir. Her yere kolaylıkla uyum sağlamasından ötürü de elverişli olarak da adlandırılan bir koltuk çeşididir.

Deri Ofis Koltukları Özellikleri

Bambu ofis makam koltukları gövdesi monoblok ahşaptan oluşmaktadır. Ofis koltukları kolları ve ayakları ahşap olup istenilen renk ile cilalanır. Ofis makam koltuklarına mekanizma çift kollu tilt mekanizma kullanılıp yüzey döşemesi istenilen renklerde üretilir. Firmamız üretici olması sebebiyle ofis koltukları siparişle üretilmektedir. Dolayısıyla tüm ofis koltuk modelleri sizin tercihleriniz doğrultusunda özel olarak üretilir. Özel üretim olan ofis makam koltukları iadesi ve değişimi yapılmamaktadır. Ofis makam koltuğunun ofis çalışma koltukları ve ofis lobi koltukları modellerini linki takip ederek inceleyebilirsiniz.

Ofis makam koltukları üretimi ve teslimatı

Ofis makam koltukları siparişle birlikte üretilmektedir. Makam koltuğu üretim süresi ortalama 7 iş günü sürmektedir. İmalat süresi sipariş sayısına, iş yoğunluk durumuna göre değişmektedir. Ofis makam koltukları istenilen renk deri veya kumaştan ve farklı özelliklerden üretilmektedir.

Ofis koltukları teslim yeri firma imalat adresidir. İstanbul içi siparişlerde yeteri miktarda veya tutarda sipariş verilmesi durumunda teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde temizlik ve paketlemeden sonra ofis koltuğu nakliye firmasıyla gönderilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından ödenir. Farklı makam koltuk modelleri için kategorimizi ziyarete ediniz.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi