Menü
Sepetiniz

Kapitoneli Köşe Sedir Koltuk

Kapitoneli Köşe Sedir Koltuk
-6 %

Kapitoneli Köşe Sedir Koltuk cafe, restoran ve lokanta salonlarında modern tasarımı ve rahat oturumu ile sık tercih edilir.  Cafe sedir modeli mekana özel olarak köşeye uygun şekilde üretilmiş olup düz veya U formatında da üretimi yapılır. Cafe sedir fiyatları sedirin genişlik, sırt yükseliği ve döşeme modeline göre değişmektedir. Oldukça sağlam bir yapıya sahip olan cafe sedirleri aynı zamanda modern tasarımı ve ergonomik rahat oturumu ile de memnun kalacaksınız.

Kapitoneli Köşe Sedir Koltuk Özellikleri

Kapitoneli köşe sedir koltuk gövdesi fırınlı gürgen ağacından hazırlanmakta olup kullanılan ahşaplar oldukça kalın ebatlarda kullanılır. Ağaçların birleşimi tutkal ile sağlanıp büyük zımba çiviler ile sabitlenir. Cafe sedir oturak kısmında süngerlerin alt kısmı sık aralıklarla lastikle döşenip üstü bez veya kumaş tarzı malzemeler ile kapatılır. Oturak kısmında kullanılan sünger en az 8 santim kalınlığında ve 28 dansite yoğunluğunda olup sırt kısmına ise döşeme modeline 3-5 santim kalınlığında tercih edilir. Yüzey döşeme  kumaşı alev almaz, silinmesi oldukça kolay birinci sınıf kumaş tercih edilmiştir. Talep halinde farklı renklerde kumaş veya suni deri ile döşemesi yapılır. Döşeme modeli olarak kare kapitone modeline göre ölçülendirilip döşemesi yapılmıştır.

Kapitoneli Cafe Sedirleri Ölçüleri

Kapitoneli Cafe Sedirleri ölçüleri; cafe sedir önden arkaya derinlik 65 santim, sırt yükseliği 85 santim ve toplam uzunluk 300 santim olup L köşenin bir köşesi 150 santim diğer köşesi 150 santimdir. Cafe sedir ölçüsü resimde gözüken model için olup cafe sedir fiyatları da bu model ve ölçülere göre belirlenmiştir. Farklı ölçülerde ve özelliklerde cafe sediri üretilir.

Cafe Sedir Koltuk İmalatı

Cafe sedir koltuk imalatı firmamız tarafından gerçekleştirilip stokta ürün bulundurulmaz. Sayfamızda bulunan tüm ofis koltukları gibi cafe koltukları da siparişle beraber müşterinin talebine göre istenilen ölçülerde ve özelliklerde üretilir. Kişiye özel imalat olan ürünlerde iade ve değişim mümkün değildir. Özel imalat olan ürünlerde iade ve değişim mümkün değildir. Cafe sedir imalatında kullanılan tüm malzeme ve aksesuarlar TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir. Cafe sedirleri imalat süresi ortalama 5 iş günü olup imalat süresi sipariş sayısına ve imalatın yoğunluğuna göre değişmektedir.

Cafe salonlarında mevcut koltuklarınız için cafe sedir koltuk tamiri gerçekleştirilir. Ayrıca cafe koltuklarınız için ihtiyacınız olan tüm cafe koltuk yedek parçaları tek veya toplu şekilde satışı yapılır.

Cafe Koltukları Teslimatı

Cafe koltukları teslimatları firmamızın imalat adresinden yapılır. İstanbul içi siparişlerde sipariş sayısına göre teslimatlar firmamız tarafından gerçekleştirilebilir. İstanbul dışı siparişlerde hazırlanan cafe sediri gerekli paketleme işleminden sonra nakliye firmalarıyla gönderimler yapılır. Taşıma bedeli alıcı tarafından ödenir.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi