Menü
Sepetiniz

Hugo Cafe Sediri

Hugo Cafe Sediri
-7 %

Hugo Cafe Sediri imalatı firmamız tarafından İstanbul'da gerçekleştirilip Türkiye geneli gönderim yapılır. Cafe loca sediri, cafelerde, lokantalarda, restoran ve bar gibi yemekli ve eğlenceli alanlarda oldukça sık tercih edilir. Yemek ve eğlence salonlarında cafe sedir ölçüleri ve modelleri mekana uygun modelde hazırlanır. Bazen düz cafe sediri tercih edilirken, bazen U şeklinde veya L şeklinde cafe sedirleri tercih edilir. Cafe sedirleri imalatı yapılıp bunlar mekana ve kişiye özel üretim olmaktadır.

Cafe Loca Sediri Özellikleri

Cafe loca sediri gövdesi birinci sınıf gürgen ağacından hazırlanmaktadır. Cafe sedirinin gövdesinde düşük kalite malzeme kullanılmamaktadır. Hugo cafe sediri oturak ve sırt kısımlarında esnekliği sağlaması için birinci sınıf lastikler kullanılırken, sünger olarak 28 dansite yoğunluğunda gri sünger tercih edilip süngerin kalınlığı kullanım yerine göre farklılık gösterir. Sedir koltuk sırt kısmı 2 bölümden oluşup alt kısım daha ileride durup yukarıdaki bölüme göre daha büyüktür. Bu bölümler hem oturum rahatlığı için hemde görsel açıdan model özelliği olarak kullanılmıştır.

Cafe Sedir İmalatı

Cafe sedir imalatı firmamız tarafından gerçekleştirilir. Cafe sedirleri stokta hazır bulunmayıp tamamen siparişle beraber kişiye veya mekana uygun konseptte üretilir. Özel üretim sınıfına girdiği için ürünlerimizde iade ve değişim mümkün değildir. Loca sedirleri için imalat süresi ortalama 5 gündür. Ancak bu süre sipariş sayısına, imalat yoğunluk durumuna ve ham madde stok durumuna göre değişmektedir. Cafe sedirleri istenilen renklerde suni deri veya kumaş ile döşenebilir, bu tamamen alıcının tercihine kalmıştır. Kullanılan döşeme malzemesi temizliği kolay, sağlam yapılı malzemeler tercih edilir.

Mevcut mekanınızda bulunan cafe sedir koltukları için cafe sedir tamiri, kılıf değişimi ve iskelet tadilatı yapılmaktadır. Bu kılıf değişim işlemi için koltuk sayısı ve yapılacak işleme göre fiyat verilmektedir.

Hugo Cafe Sedir Ölçüleri

Hugo cafe sediri ölçüsü şöyledir; cafe sedir genişliği 100 santim, cafe sedir sırt yüksekliği 95 santim, sedir koltuk önden arkaya derinlik mesafesi 65 santim ve oturma yüksekliği ise 45 santimdir. Bu ölçüler koltuğun en yakın değerleri olup sünger ve döşeme malzemesinin esneme özelliklerine göre bir kaç santim değişiklik gösterir. Cafe sedir fiyatları bu ölçüler dikkate alınarak hazırlanmaktadır. Farklı ölçüler göre fiyat farklılıkları olmaktadır.

Cafe sedir koltuk ölçüleri yemek ve eğlence salonlarında cafe sedirleri ölçüleri farklılık gösterir, kiminde sırt yüksekliği için 90 cm uygun olurken kimisinde 120 cm tercih edilir. Bu ölçüler cafe sedirinin tamamen kullanım amacına göre değişir.

Cafe Sedirleri Teslimatı

Cafe koltukları teslimatları firmamızın imalat adresinden gerçekleştirilir. Ancak İstanbul içi siparişlerde farklılık gösterebilir. Sipariş sayısına göre teslimatlar firmamız tarafından gerçekleştirilebilir. İstanbul dışı alımlarda hazırlanan sedir koltuğun paketlemesi yapılarak nakliye firmasına teslimi yapılıp gönderilir. Taşıma bedeli alıcıya aittir.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi