Menü
Sepetiniz

Kupa Cafe Sedir Koltuk

Kupa Cafe Sedir Koltuk
-7 %

Kupa cafe sedir koltuk, kafeterya, restoran, bar ve lokanta salonları için tasarlanıp sedir koltuk ölçüleri mekanınıza uygun şekilde hazırlanmaktadır. Cafe sedirin modern görünümü, rahat oturumu, sağlamlığıyla salonunuzda uzun süreler güven içinde kullanacaksınız. Kupa cafe sedir koltuk resimde görüldüğü üzere istenilen ölçülerde düz olarak imalatı yapılacağı gibi kullanım yerine göre L formatında ve U şeklinde üretimi yapılır. Cafe ve lokanta salonlarında sırt yüksekliği normal ölçülerde istenirken bar salonlarında bar loca koltuk olarak sırtın daha yüksek ölçüleri tercih edilir.

Cafe Sedir Koltuk Özellikleri

Cafe sedir koltuk tamamen fırınlı gürgen ağacından hazırlanmış gövdeye sahip olup ağaç lataları bir birlerine tutkal ve uzun zımbalar ile sabitlenirken köşelere büyük takoz ağaçlar sabitlenerek gövdenin esnemesi ve ileride oluşabilecek şekil bozuklukları önlenir. Cafe sedir oturak kısmı lastikler döşenmesiyle esneme özelliği kazandırılır, lastikler sık aralıklarla sabitlenirken üstü bez veya kumaş benzeri malzemeler ile kaplanarak sünger ile teması kesilir. Bu da ileride sık karşılaştığınız oturak kısmında oluşan çökmelerin önüne geçer. Sedir koltuk imalatı için kullandığımız süngerler oturak kısmı için en az 8 santimlik sünger kullanılırken sırt kısmı döşeme modeline göre ortalama 5 santimlik 28 dansite yoğunlukta gri süngerler kullanılır. Cafe sedir döşemesinde kullanılan suni deri veya kumaşlar alev almaz özellikli, temizliği ve bakımı kolay olup TSE belgelidir.

Cafe Sedir Koltuk İmalatı

Cafe sedir koltuk imalatı firmamız tarafından gerçekleştirilir. Sayfamızda bulunan cafe sedir koltukları stoklu bulunmayıp siparişle beraber üretilir. Tamamen kişiye ve mekana uygun şekilde üretimi yapılan cafe sedirleri özel imalat olmasından dolayı iade ve değişim mümkün değildir. Cafe sedirleri için imalat süresi ortalama 3 iş günü hesap edilir. Ancak sipariş sayısına, stoklu yedek parça durumuna ve imalatın yoğunluğuna göre üretim süresi değişmektedir. Cafe sedirleri imalatında kullanılan tüm malzeme ve aksesuarlar TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir.

Cafe Sedir Ölçüleri

Cafe sedir ölçüleri şöyledir; cafe sedir genişliği 100 santim, cafe sedirinin önden arkaya derinliği 65 santim ve sedir sırt yüksekliği ise 90 santimdir. Cafe sedir oturma yüksekliği standart olup 45 santimdir. Bu ölçüler en çok talep edilen ölçüler olup cafe sedir fiyatları bu ölçülere göre çıkarılmıştır. Kullanılacak mekana ve talebinize göre farklı ölçülerde ve özelliklerde cafe sedirleri üretimi yapılır. Değişen bu ölçülere göre cafe sedir fiyatları da doğal olarak değişir. Fiyatlara etken olan bir diğer özellik ise döşeme şeklinin farklılığıdır. Çünkü döşeme modeline göre işçilik değişmektedir.

Cafe Sedirinin Teslimatı

Cafe sedir teslimatları firmamızın imalat adresinden gerçekleştirilir. Ancak İstanbul için farklı bir durum olup sipariş sayısına göre İstanbul içi teslimatlar firmamız tarafından gerçekleştirilebilir. Sipariş sayınızı ve teslim adresinizi bildirerek teslimat konusunda bilgi alabilirsiniz. İstanbul dışı siparişlerde hazırlanan cafe sedirleri paketleme yapılarak nakliye firmasına teslim edilir. Taşıma firması taşıma bedelini ürün teslimatında alıcıdan tahsil eder.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi