Menü
Sepetiniz

Zeus Kapitone Misafir Bekleme Koltuğu

Zeus Kapitone Misafir Bekleme Koltuğu

Zeus kapitone misafir bekleme koltuğu, ofis çalışma alanlarında ve lobi bekleme salonlarında misafirlerinizin rahat ve modern bir koltukta ağırlamak için tasarlanmıştır. Deri ve metal karşımı tasarımıyla, birinci sınıf işçiliğiyle aradığınız bekleme koltuğunu bu modelimizde bulacaksınız. Kendi tasarımımız ve imalatımız olan kapitone bekleme koltuğu haricinde farklı modellerimiz bulunmakta olup, sipariş sayısına ve modele göre özel tasarım ofis koltuğu imalatı gerçekleştirilir.

Zeus Misafir Koltuğu Özellikleri

Zeus misafir koltuğu gövdesi monoblok masif ahşaptan oluşup, bu kontra normal insan vücut ölçülerine ve oturma alışkanlıklarına uygun formlarda hazırlanır. Kontra hem sağlam gövdeye sahip olup hemde rahat oturum sağlamaktadır. Ahşabın üzerine konulan sünger ile ilave bel desteği ile rahatlık mümkün olduğunca üst seviyeye çıkarılır. Ofis misafir koltuğu yüzey döşemesinde birinci sınıf suni deri tercih edilmiş olup istenilen renklerde imalatı yapılır. Döşemede birinci sınıf işçiliğe dikkat edilip her aşamada kalite kontrol yapılmaktadır. Ofis bekleme koltuk kolunda ve U ayağında metal malzeme tercih edilmiş olup yüzeyleri parlak nikel ile parlaklık verilmiştir.

Ofis Misafir Bekleme Koltuğu İmalatı

Ofis misafir bekleme koltuğu imalatı firmamız tarafından yapılıp sayfamızda bulunan tüm ofis koltuk modelleri stokta hazır bulunmayıp siparişle beraber üretilir. Ofis bekleme koltuğu müşterinin talebine göre rengi, özellikleri ve sayısı belirlenerek imalat alınır. Tamamen kişiye özel olarak üretilen ürünler özel imalat sınıfına girdiği için iadesi ve değişimi mümkün değildir. Ofis bekleme koltukları için imalat süresi ortalama 5 iş günüdür. Sipariş sayısına ve iş yoğunluğuna göre üretim süresi değişir.

Ofis koltukları imalatında kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir. Ofisinizde veya bekleme alanlarında bulunan koltuklarınız için ofis koltuk tamiri yapılır. Ayrıca koltuklarınız için gereken tüm ofis koltuk yedek parçaları satışı yapılmaktadır.

Ofis Koltukları Teslimatı

Ofis koltuğu teslimatları firmamızın imalat adresinden yapılmaktadır. Ancak İstanbul içi siparişlerde sipariş sayısına göre teslimatlar firmamız tarafından yapılabilir. İstanbul dışı siparişlerde teslimatlar nakliye firmaları aracılığıyla yapılır. Taşıma bedeli alıcı tarafından karşılanır.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi