Menü
Sepetiniz

Yel Fileli Makam Koltuğu

Fileli makam koltuklarına dayalı seçenekleri içeren web sitemiz içerisinde yel fileli makam koltuğu modeller de ön planda yer almaktadır. Fileli makam koltuğu kapsamında öne çıkan bu model sayesinde rahatlığa tam anlamıyla kavuşabilmek mümkün olabilmektedir. Aynı zamanda da ortopedik makam koltuğu olarak adlandırılan bu seçenekler, her zaman kullanımı bakımından takdir toplayan bir yapıda yer alacaktır. Bu modeller sayesinde her kullanıcının aktif olarak istediklerine erişmeleri gibi bir durum söz konusu olacaktır. Her makam sahibinin erişebileceği kadar kolay bir konumda da bu modellerin bulunduğu söylenebilecektir.

Makam koltuklarının oldukça şık olması konforlu olması kadar ilgi çeken bir öge olarak ifade edilebilmektedir. Ofis makam koltuğu sayesinde gösterişten uzak ve sadelik unsurlarını içeren bu fileli makam koltuğu, herkesin ilgisini çekebilecek yapıda yer alacaktır. Aynı zamanda da tüm kullanıcıların aradıkları kriterlere sahip olarak ifade edilebilecektir. Her kullanıcının aradığı kriterleri içeren bu koltuklar fiyat konusunda da makul sonuçları sağlayabilmektedir. Aynı zamanda da tamamen etkili birer öge olarak ifade edilmektedirler.

Fileli Makam Koltuğu Özellikleri Nelerdir?

Fileli makam koltuğu iskeleti plastik malzemeden üretilmiştir. Gövde oldukça sağlam malzemelerden üretilmiş olup kırılmalara karşı oldukça dayanıklıdır. Fileli koltuk gövdesi standart insan vücut ölçülerine ve oturma alışkanlığına uygun tasarlanmıştır. Kullanıcının gerek makam odasında gerekse çalışma alanında rahat ve ergonomik bir şekilde çalışmalarına imkan sağlar. Fileli makam koltuğu döşemesinde kullanılan terletmeyen sert file ise gerek yaz gerekse kışın terlemeden sıkılmadan çalışma imkanı sağlar. Başlıklı fileli makam koltuğu kolları plastik olup ayağı krom kaplı metalden kullanılmıştır.

Fileli Ofis Koltukları İmalat Süresi

Fileli ofis koltukları imalatı siparişle beraber başlayıp ortalama 5 iş günü sürmektedir. Bereket ofis olarak imalatçı olmamızdan dolayı stokta ofis koltukları bulunmayıp tamamı siparişle beraber üretilir. İmalat süresi sipariş sayısına, malzeme stok durumuna ve imalat yoğunluk durumuna göre değişebilmektedir.

Sayfamızda bulunan tüm ofis koltuk modelleri alıcının talebi doğrultusunda üretildiği için özel ürün sınıfına girmektedir. Özel üretim olan ürünlerde iade ve değişim mümkün değildir. imalatta kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE belgeli ürünlerimiz üretim hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garanti verilmektedir.

Fileli Ofis Koltukları Teslimatı

Fileli ofis koltukları teslimatı firma adresimizden yapılmaktadır. Yeteri sayıda veya tutarda sipariş verilmesi durumunda ofis koltuk modelleri İstanbul içi siparişlerde teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde üretimden çıkan ofis koltukları paketleme işleminden sonra nakliye firmalarıyla gönderilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından taşıma firmasına ödenir.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi