Menü
Sepetiniz

Vip Ofis Makam Koltuğu

Vip Ofis Makam Koltuğu

Vip ofis makam koltuğu, şık bir oturma çözümüne ihtiyaç duyan modern ev ofisi için mükemmeldir. Krom gümüş metalik taban ve lüks kadife, çalışma alanınıza şık bir hava katıyor ve herhangi bir ofise karakter getirecek. Ayarlana bilirlik ve hareket, optimum duruş desteğine olanak tanır. Ve her zaman konfor düşünülerek tasarlanmıştır. Bu önemli çağrıyı alırken destekleyici sırt ve kol dayanağına yaslanın, ardından iş yükünüzü dikkatiniz dağılmadan ele alın. Özenli ve nitelikli tasarımı ile ofis makam koltuğu, zarif çekiciliği ile çalışma alanınızda benzersiz bir etki yaratacak. Sırt kısmındaki fazladan yastık ile ekstra yumuşaklığa sahip makam koltuğu, ofisiniz ile birlikte çalışma odanızda kullanmak için de uygundur. Zemin için özel olarak tasarlanmış tekerlekler, çizik ve iz bırakmamayı amaçlar.

Vip Ofis Makam Koltuğu Özellikleri

  • Renk: Bizon renginde temizliği kolay birinci sınıf suni deri, kol ve ayak kahverengi cilalı masif ahşap tercih edilmiştir.
  • Koltuk Yüksekliği Ayarı: Mekanizma altında bulunan amortisör ile yapılmaktadır.
  • Tekerlek: Sert zeminde akışkan olan ithal tekerler kullanılmıştır.
  • Koltuk yumuşaklığı: 28 dansite yoğunluğunda yumuşak gri sünger kullanılmaktadır.
  • Ayak tipi: Metal profil ayaklarının üstüne masif ahşaptan yapılmış dilim ayaklar kullanılmıştır.

Makam koltuğu gövdesi monoblok kontra tahtadan yapılmıştır. Monoblok oturumda rahat ve konfor için insan vücut yapısına uygun formda hazırlanmıştır. Daha sonra kontra üzerine 28 dansite yoğunluğunda gir sünger yapıştırılır. Bu esnada ilave takviyeler ile bel ve oturak kısımlarına destek sünger konularak ergonomik rahatlık arttırılmıştır. Makam koltuğu döşemesinde temizlemesi kolay, doğa dostu birinci sınıf suni deriler tercih edilmektedir. İstenilen renk hakiki deri, suni deri veya kumaş ile döşemesi yapılır. Makam koltuğu kolları ve ayağı masif ahşaptan yapılmıştır. Ahşap cila ile renklen dirilmiştir. Makam koltuğu mekanizması çift kollu tilt mekanizma olup bu mekanizma ile aşağı yukarı hareket sağlandığı gibi ileri geri yatık konumda istenilen noktada sabitlenme imkanı sağlar.

Ofis Makam Koltuğu İmalatı

Ofis makam koltuğu imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır. Hazırda makam koltuğu bulunmayıp tüm ürünler siparişler beraber üretilmektedir. Tamamen kişiye ve kullanılacak mekana uygun şekilde üretilen ofis koltukları özel üretim olduğu için iadeleri ve değişimi de mümkün değildir. Ofis koltukları imalatı için bir süre gerekmektedir. Ofis makam koltukları için imalat süresi 1 haftadır. Ancak bu süre sipariş verilen ofis koltuğunun sayısına, özelliklerine, yedek parça stok durumuna göre ve imalatın yoğunluğuna göre değişebilmektedir. Ofis koltukları imalarında kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. Ofis koltukları aksesuarları ve yedek parçaları talep edilmesi halinde değiştirilebilir.

Ofis Koltukları Teslimi

Ofis koltukları teslimi firmamızın imalat adresinden yapılmaktadır. İstanbul içi alımlarda sipariş sayısı dikkate alınarak teslimatlar firmamız tarafından gerçekleştirilir. İstanbul dışı alımlarda imalatı yapılan ofis koltuğu paketlenerek nakliye firmaları aracılığıyla gönderilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından karşılanır. Makam koltuğu montajı ve kurulumu yapılmış şekilde teslim edilmektedir, dolayısıyla kurulum için ilave bir işlem gerekmemektedir.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi