Menü
Sepetiniz

Vava Fileli Misafir Koltukları

Vava Fileli Misafir Koltukları

Vava fileli misafir koltuğu, misafirperverliğin tam anlamıyla göstergesi olan bu koltuk modeli, herkesin beğenisini toplayarak, hakkında konuşacağı tasarımlar arasında yer almaktadır. Vava fileli misafir koltuğu modelinin bu etkisi uzun vadede hissedilebilecektir. Fileli misafir koltuğu seçenekleri arasında yer alan bu tasarım, herkesi görsel açıdan memnun edebilmektedir. Görsellik kadar konfor konusunda da istenilenleri sunmasıyla bilinmektedir. İthal fileli koltuk seçenekleri arasında en gözde modeller arasında yer alarak, fazlasıyla talep çekebilecek pozisyondadır. Her kullanıcının beklentilerini yüksek tutması halinde bile karşılayabilecek seviyede olan ürünlerdir.

Misafir bekleme koltuğu konusunda seçimlerini yapmakta zorlanan kişilere bu model tüm olanaklarıyla yanıt verecektir. Fileli koltuk modelleri arasında önemli bir yerde bulunan bu tasarım harikaları, her yönüyle hizmetlerini gösterebilmektedir. Kullanıcıların isteklerini bire bir karşılayabilecek olan tasarımlar olarak ifade edilebilmektedir. Kullanıcı odaklı bir hizmet seçeneği olarak ifade edilerek, tamamen etkili bir vasfa sahip olmaktadır. Bu misafir koltukları kolaylıkla edinilebilmekte ve sipariş edilmesi takdirde kısa sürede sahiplerine iletilebilmektedir. Herkesin her koşulda memnun kalmasını sağlamak üzere destek vermektedir.

Vava Fileli Bekleme Koltuğu Özellikleri

Vava fileli bekleme koltuğu gövdesi plastik malzemeden yapılmıştır. Sırt bölümü vücut yapısına uygun ergonomik rahatlık verecek özellikte hazırlanmıştır. Ayrıca bel kısmında rahatlığı arttırmak için bel desteği vardır. Bekleme salonunuzda misafirlerinizi modern, şık ve konforlu koltuklarda ağırlayacaksınız. Ofis bekleme koltuğu döşemesi terletmeyen file kumaş ile döşenerek konfor bir kademe daha yükseltilmiştir. Fileli bekleme koltuğu standart siyah renk haricinde beyaz plastiklerden hazırlanmıştır. Temizliğin ve saflığın sembolü olan beyaz ile bekleme alanınız modern bir görünüme sahip olacaktır.

Fileli Misafir Koltuk İmalatı

Fileli misafir koltuk imalatı firmamız tarafından gerçekleştirilir. Farklı renklerde ve özelliklerde üretim yapılmaktadır. Fileli misafir koltuğu üretiminde kullanılan tüm ham madde ve yedek parçalar TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

Fileli Ofis Koltukları Üretim Süresi

Fileli ofis koltukları hazırda bulunmayıp siparişle beraber üretilmektedir. Tüm ofis koltuk modelleri alıcının talebi doğrultusunda renklerde ve özelliklerde hazırlanır. Kişiye özel olarak üretilen ofis koltuklarında iade ve değişim mümkün değildir. Sıfırdan üretim yapılacağı için bir imalat süreci 1 hafta hesap edilmelidir. İmalat süresi sipariş sayısına, ofis koltuğu yedek parça termin süresine ve imalat üretim kapasite durumuna göre değişmektedir.

Ofis Koltukları Teslimatı

Ofis koltukları teslimatları firmamızın İstanbul imalat adresinden yapılmaktadır. İstanbul içi siparişlerde sipariş sayısına göre teslimatlar firmamız tarafından da yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde üretimden çıkan ofis koltuğu gerekli temizlik ve paketleme işleminden sonra nakliye firmaları aracılığıyla gönderilir. Gönderim bedeli alıcı tarafından karşılanır.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi