Menü
Sepetiniz

Vava Fileli Çalışma Koltuğu

Vava fileli çalışma koltuğu, çalışma koltuğu konusunda tercihlerde bulunacak olan kişilerin, en seçkin tasarımlara yönelmeleri söz konusudur. Bu noktada Vava Fileli Çalışma Koltuğu seçenekleri öne çıkacak olan modellerdir. Fileli kolçaklı çalışma koltuğu seçenekleri arasında bu tasarım dikkat çeken özellikleri içerisinde barındıracaktır. Aynı zamanda da özellikleri ve fiyatına göre ucuz fileli koltuk olarak da adlandırılmakta olan bir modeldir. Her kullanıcıya özellikleriyle çalışma esnasında destek sağlayabilecektir. Kullanıcıların aradıklarına erişmelerine her konuda destek sağlayan bir potansiyele sahip olacaktır. Böylelikle sitemizden rahatlıkla tercih edilerek yaygın biçimde kullanılacaktır.

Fileli çalışma koltukları işyerleri ve bürolar için en elverişli standartları içerisinde barındırmaktadır. Fileli müdür koltuğu olarak da bu ürünlerin makam odasını renklendirmeleri durumu görülebilmektedir. Her özelliği içerisinde barındıran fileli koltuk modelleri, rahat şekilde yıkanmasından ötürü de etkili bir yapıda yer almaktadır. Uzun vadede fayda sağlayacak olan bu çalışma koltuğu modeli, her ölçüde fayda sağlayabilecektir. Tasarımı ve özellikleriyle geniş bir kitle tarafından tercih edilebilecektir. Bundan ötürü de ne kadar mükemmel bir ofis koltuk modeli olduğunu gösterebilecektir.

Vava Fileli Çalışma Koltuğu Özellikleri

Vava fileli çalışma koltuğu plastik gövdeden oluşmaktadır. Standart bir insan vücut yapısına uygun ölçülerde ve ergonomik yapıda hazırlanır. Bu gövde yapısı ile fileli ofis koltuğu çalışma esnasında rahatlığı sağlayan sebeplerden bir tanesidir. Konforlu bir çalışma imkanı sağlamak amacıyla koltuğu sırt bölümüne bel için ilave destek konularak terletmeyen ithal file kumaş ile döşeme yapılmıştır. Farklı renklerde file kumaş ile döşeme yapılır. Oldukça şık ve modern bir görünüme sahip plastik kolları mevcuttur. Tek kollu tilt mekanizma kullanılır.

Fileli Ofis Koltuk İmalatı

Fileli ofis koltuk imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır. Ofis koltukları hazırda bulunmayıp siparişle beraber üretilmektedir. Farklı renklerde ve özelliklerde ofis koltuk üretimi gerçekleştirilir. Ofis koltukları imalatında kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir.

Ofis Koltukları İmalat Süresi

Ofis koltukları stokta hazır bulunmayıp siparişle beraber gerçekleştiği için bir süreye ihtiyaç vardır. Fileli ofis çalışma koltuğu imalat süresi ortalama 1 haftadır. Üretim süresine; sipariş miktarı, yedek parça stok durumu ve imalat yoğunluğu gibi durumlar etki etmektedir. Sayfamızda bulunan tüm ofis koltukları siparişler beraber alıcının isteği doğrultusunda kişiye özel üretim yapılır. Özel imalat olan ürünlerde iade ve değişim mümkün değildir.

Ofis Koltukları Teslimatı

Ofis koltukları imalattan çıktıktan sonra gerekli imalat temizliği ve paketleme işleminden sonra alıcıya teslim edilmek üzere hazırlanır. Teslimatlar firmamızın İstanbul'da bulunan adresinden yapılmaktadır. İstanbul içi siparişlerde, yeteri miktarda veya toplu tutarda verilen siparişlerin teslimatı firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde teslimatlar nakliye firması aracılığıyla yapılır. Taşıma firması nakliye bedel, alıcı tarafından ödenir.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi