Menü
Sepetiniz

Uno Ofis Makam Koltuğu

Uno Ofis Makam Koltuğu

Uno ofis makam koltuğu ile rahatlık ve şıklığa aynı anda sahip olun. Beyaz ve kahverengi suni deri renkleri ile ne kadar zevkli olduğunuzu herkese göstermenizi sağlayacak Uno ofis makam koltuğu ekstra konfor sağlamak üzere dizayn edilmiştir. Ofis koltukta bulunan birden fazla konumda eğim kontrol kilitleri, istediğiniz pozisyonda kullanım şansı sunar. Büyük bel desteğine sahip Uno ofis toplantı koltuğu, kavisli sırt yapısıyla gün boyu çalışma alanlarınızda gereksinim duyduğunuz rahatlığı sunar. Ekstra yastıklı döner koltuk, öncelikli olarak sizi rahat tutmayı hedefler. Bu sayede çalıştığınız sırada arttırılmış konfordan faydalanır ve yüksek verim elde etme şansına sahip olursunuz. Şık yapısıyla Uno ofis makam koltuğu, koyu renklerin yanı sıra sıradanlıktan kurtulmak isteyenler için ideal çalışma ortamı sağlar.

Uno Ofis Makam Koltuğu Özellikleri

  • Renk: Beyaz suni deri döşeme ile koyu kahverengi ahşap rengi.
  • Yükseklik: Amortisör ile aşağı yukarı ayarlanabilir.
  • Sırt: Makam koltuğu grubunda bulunan üründe sırt yüksek modellidir.
  • Tekerlek: Sert zeminde de dahi rahat hareketi sağlayacak şekilde tekerlek kullanılır.
  • Koltuk yumuşaklığı: Ergonomik oturumu sağlayacak yumuşaklıkta gri süngerler tercih edilir.
  • Ayak tipi: İçi metal profilden oluşup dışı ise cilalı ahşap dilimlerden oluşur.

Ofis makam koltuğu gövdesi monoblok kontradan yapılmaktadır. Monoblok farklı eğim ve kavisler ile hazırlanmış olup standart insan vücuduna uygun yapıda hazırlanmıştır. Döşemede kullanılan süngerler ile oturum rahatlığı arttırılmıştır. Yönetici koltuğu kolları ve ayağı masif ahşap tahta kullanılmış olup yüzeyi cila ile renklen dirilmiştir. Makam koltuk mekanizması çift kollu tilt mekanizma kullanılmaktadır. Bu mekanizma ile hem aşağı yukarı hareket sağlarken hemde öne arkaya doğru istenilen noktada sabitlenmesini sağlar.

Ofis Makam Koltukları İmalatı

Ofis makam koltukları imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır. Makam yönetici koltuğu hazırda bulunmayıp siparişle beraber üretilmektedir. Makam koltuğu rengi, özellikleri, ölçüleri ve sayısı siparişe göre belirlenip üretilir. Sayfamızda bulunan tüm ofis koltukları kişiye özel üretilmekte olup özel üretim olan ürünlerde iade ve değişim mümkün değildir. Ofis koltukları imalatında kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE belgeli olup imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir.

Tüm ofis koltuk modelleri siparişle beraber üretileceği için üretim süresi gerekmektedir. İmalat için gereken zaman ortalama 1 haftadır. Ancak bu süre sipariş verilen ofis koltuğunun modeline, sayısına ve imalat yoğunluğuna göre değişmektedir.

Ofis Koltukları Teslimi

Ofis koltukları teslimi firmamızın imalat adresinden yapılmaktadır. İstanbul içi siparişlerde sipariş sayısına veya toplam sipariş tutarına göre teslimatlar firmamız tarafından yapılmaktadır. İstanbul dışı siparişlerde hazırlanan ofis koltuğu gerekli temizlik ve paketleme işlemlerinden sonra nakliye firmaları aracılığıyla gönderilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından karşılanır.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi