Menü
Sepetiniz

Solo Ofis Toplantı Sandalyesi

Solo Ofis Toplantı Sandalyesi
En Çok Satan -10 % 2-3 Days

Solo ofis toplantı sandalyesi, toplantı alanları başta olmak üzere iş yerlerinde kullanılabilmek üzere son derece kullanışlıdır. Sandalye sırt kısmının sahip olduğu havalandırmalı file sırt ile sıcak yaz günlerinde aradığınız tarzda bir rahatlama sağlamak için sırtınıza dolaşan havaya sahip olursunuz. Standart çalışma ortamlarına uyumlu renkleri ile Solo ofis toplantı sandalyesi, ihtiyacınız olan rahatlığı sağlar. Sırt ve oturak arasındaki boşluk sayesinde çalışanların bedenlerine uyum sağlayan bir yapısı bulunmaktadır. İdeal yükseklikteki sandalye, aynı zamanda zemin yapısını koruyan tekerlekleri aracılığı ile hareket edebilme özgürlüğü sunar. Kolçak kısımlarında kolların rahat edebilmesini sağlamak üzere sünger tabaka yerleştirilmiştir. Kullanım kolaylığına sahip çok amaçlı ofis sandalyesi arıyorsanız Solo ofis toplantı sandalyesi size istediğinizi verecek. Toplantı alanları ile birlikte bekleme alanlarında, çalışan kullanımlarında ve misafirlerinizi ağırlamak üzere dilediğiniz şekilde kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

Solo Ofis Toplantı Sandalyesi Özellikleri

  • Renk: Siyah sert file kumaş ile döşenmiştir.
  • Koltuk yumuşaklığı: Oturak kısmına orta sertlikte gri sünger tercih edilmiştir.
  • Ayak tipi: Sert zeminlerde kolay hareket etmeye olanak veren tekerlekler tercih edilmiştir.
  • Yükseklik: Koltukta mekanizma bulunmayıp aşağı yukarı hareket mümkün değildir.
  • Sırt tipi: Hava alabilen sert file ile döşenmiştir. Sırt yüksekliği alçaktır.

Ofis toplantı koltuğu gövdesi metal profilden oluşmaktadır. Yuvarlak profil yüzeyi nikel krom ile kaplanarak parlaklık verilmiştir. Sırt kısmında plastik çerçeve mevut olup plastik üzerine ithal sert file ile döşemesi yapılmıştır. File döşeme, yaslanma esnasında oluşabilecek terleme ve omurga rahatsızlıklarını azaltmaktadır. Fileli toplantı koltuğu oturak kısmında 5 santim kalınlığında gri sünger tercih edilmiştir. Toplantı salonunda rahat, sağlam ve modern bir koltuk arıyorsanız tüm özellikleri ürünümüzde bulabilirsiniz.

Ofis Koltukları İmalatı

Ofis fileli toplantı koltuğu hazırda bulunmayıp siparişle beraber üretilmektedir. Tamamen müşterinin talebine göre üretilen ofis koltukları renkleri, özellikleri, ölçüleri siparişle beraber belirlenir. Kişiye özel üretim olan ofis koltuk modelleri iade ve değişimi yapılmamaktadır. Sıfırdan imalat yapılacağından imalat için belirli bir zaman gerekmektedir. Ofis koltukları imalat süresi sipariş verilen modele, sipariş sayısına ve imalatın yoğunluğuna göre değişmekle beraber ortalama 1 haftadır. Ofis koltukları imalatında kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

Ofis Koltukları Teslimatı

Ofis koltukları teslimi firmamızın imalat adresinden yapılmaktadır. İstanbul içi siparişlerde sipariş sayısı dikkate alınarak teslimatlar firmamız tarafından gerçekleştirilebilir. İstanbul dışı gönderilerimiz mevcuttur. Hazırlanan ofis koltuğu nakliye firması aracılığıyla gönderilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından ödenir.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi