Menü
Sepetiniz

Ozon Makam Fileli Koltuk

Çalışma yaşantısında da rahatına düşkün olan kişiler için öne çıkan bu fileli yönetici koltukları, istenilen şartları kapsayan biçimde dizayn edilmiştir. Yönetici koltuğu arayışı içerisinde olan herkese ozon makam fileli koltuk cevap verebileceği söylenebilmektedir. Konforlu bir çalışma ortamına sahip olmak için gerekli koşulları sağlayan bir koltuk olarak öne çıkmaktadır. Her kullanıcıyı daha etkili bir çalışmaya itmekte olup, aynı zamanda da kullanıcıların aradıklarını sunabilecek biçimde de yer alabilmektedir. Kullanıcılarına işleviyle hizmet edecek olan bu fileli koltuk modeli, en ideal deneyimleri de sunabilmesiyle bilinecektir.

Ofis ortamlarında rahatlık arayan ve bu şekilde çalışabileceklerini düşünen kişilerin, makam yönetici koltuğu tavsiye konusunda da ozon makam fileli koltuk modelle karşılaşacakları söz konusudur. Daha önceden bu koltuk seçeneklerini tercih etmiş olan kişilerin memnuniyetlerini sunmalarından ötürü de bu modele yönelme durumu görülebilecektir. Makul fiyatı ve görselliğiyle herkesi büyüleyebilecek olan bu tasarım, en gözde makam koltukları arasında da yer almaktadır. Böylelikle yoğun bir rağbet alan ve talepleri karşılanan bir makam koltuğu modeli olarak görülebilecektir.

Ozon Makam Fileli Koltuk Özellikleri

Makam fileli koltuk, başlığı, çift kollu tilt mekanizmasıyla, terletmeyen file döşeme kumaşıyla ve rahat oturum özelliğiyle makam odanızda keyifle çalışacaksınız. Makam koltuğu kolları plastik olup ayağı ise krom kaplı metalden oluşmaktadır.

Bereket ofis olarak imalatçı olmamızdan dolayı ofis koltukları siparişle beraber üretilir. Ofis koltuk modelleri kişiye özel olarak üretilmektedir. Özel üretim olan ürünlerde iade ve değişim yapılmamaktadır.

Makam Fileli Koltukları İmalatı ve Teslimi

Ofis fileli koltukları stokta bulunmayıp siparişle beraber üretilmektedir. Dolayısıyla ürün sayısına göre üretim süresi bulunmaktadır. Ortalama üretim süresi 5 iş günüdür. Üretim süresi sipariş sayısına, imalat kapasitesine göre değişmektedir.

İstanbul içi siparişlerde sipariş miktarına göre ofis koltukları teslimatları firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde üretimden çıkan ofis koltukları temizlik ve paketleme işleminden sonra nakliye firmaları aracılığıyla gönderimler yapılır. Taşıma bedeli alıcı tarafından karşılanır.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi