Menü
Sepetiniz

Nehir Ofis Makam Koltuğu

Nehir Ofis Makam Koltuğu
Nehir Ofis Makam Koltuğu
-5 %
Nehir Ofis Makam Koltuğu
Nehir Ofis Makam Koltuğu

Nehir ofis makam koltuğu, ofis koltukları konusunda seçici olan ve görünüme önem veren kişilerin her zaman aradıkları şartlara erişebileceklerini belirten bir model kendini göstermektedir. Rahatlık ve şıklık konusunda ödün vermeyen Nehir Ofis Makam Koltuğu kapsamında genel olarak en elverişli gelişmelerin yaşandığı da gözlemlenebilecek tir. Ergonomik yönetici koltuğu arayışı içerisinde bulunan her kullanıcı, bu sonuca ulaşılabilecektir. Her kullanıcının en uygun kullanıma sahip olmaları için yönetici koltuk takımı içerisinde değerlendirilen bu modele dayalı hareket edebilecektir.

Ofis koltuklarının fiyat açısından da her zaman makul olduğu görülebilmektedir. Bu modelde de en uygun konfora ideal bir fiyatla sahip olmak için sipariş vermek yeterli olacaktır. Yönetici koltuğu fiyatları konusunda hizmetlerimizin ne kadar ekonomik olduğu anlaşılabilecektir. Piyasanın altında satılan bu ürünlerin ilgi çeken detaylarından bir tanesi olarak da fiyatlar gün yüzüne çıkacaktır. Her zaman kullanıcıların aradıkları kriterleri sunan bu sonuçları da elde etmede yeterli olarak görülebilecektir. Fiyat ve kalitenin önemli bir etkisi bu ofis koltuğu tasarımıyla her zaman görülebilecektir.

Nehir Ofis Makam Koltuğu Özellikleri Nasıl Olmalı?

Ofis makam koltuğu metal iskelet gövdeli poliüretan süngerden oluşmaktadır. Yönetici koltuğu mekanizması istenilen ayarda yatırılabilen çift kollu tilt mekanizma kullanılır. Ofis koltuğunu amortisör ile aşağı yukarı ayar sağlayabilirsiniz. Nehir makam koltuğu kolları ve ayak kısmı plastik malzemeden yapılmıştır. 

Ofis koltukları hazırda bulunmayıp siparişle beraber üretilir. İstenilen renklerde ve özelliklerde üretilir. Kişiye özel renklerde ve özelliklerde üretileceği için özel üretim olan ofis koltukları iade ve değişimi yapılmamaktadır.

Ofis Yönetici Koltukları Üretim ve Teslimi

Ofis yönetici koltukları siparişle beraber üretilmektedir. Üretim süresi ortalama 5 iş günü sürmektedir. İmalat süresi sipariş sayısına ve mevcut iş yoğunluk kapasitesine göre değişmektedir.

Ofis koltuk modelleri teslim yeri firmamızın imalat adresidir. İstanbul içi siparişlerde yeteri sayıda veya sipariş tutarında sipariş verilmesi durumunda ofis koltuğu teslimi firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde nakliye taşıma firmaları aracılığıyla gönderim yapılır. Ofis makam koltukları demonte şekilde gönderilip, sadece mekanizma altında bulunan amortisör ve ayak kısmı monte edilecektir. Montajı oldukça kolay ve basittir. 

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi