Menü
Sepetiniz

Mira Fileli Makam Koltuğu

Mira Fileli Makam Koltuğu
-5 %

Makam odalarının daha gösterişli ve daha şık olmasını isteyen kişilerin, modern fileli koltuk modelleri arasında yer alan mira fileli makam koltuğu modeline yönelmeleri söz konusudur. Ofis ortamına ayak uydurabilecek ve klasik olmasına rağmen rahat bir biçimde destek vermesiyle daha etkili bir kullanımı herkese sağlayabilecektir. İthal fileli koltuk tasarımları arasında seyreden bu model, her zaman ideal bir çalışma alanının parçası olarak ifade edilebilecektir. Bu yüzden mutlak suretle tercih edilen ve rağbet edilen bir yapıda da gündeme gelebilecektir.

Ofis içerisinde önemli bir görünüm sağlayacak olan fileli koltuk tasarımı sayesinde en etkili seçenekler ortaya çıkabilmektedir. Bu model aynı zamanda fiyat konusunda da aranılan kriterlerde yer almasıyla dikkatleri üzerine çekecektir. Modern fileli koltuk takımı konusunda her zaman zevkli seçimler yapan kişilerin, bu modelden de gözlerini alamayacakları ifade edilmektedir. Yaygın olarak sipariş edilen bu modeller terletmemesi ve ortopedik olması gibi özellikleri içerisinde barındırmasından dolayı da her kullanıcının memnun kalacağı bir makam koltuğu olarak ifade edilebilecektir.

Fileli Makam Koltuğu Özellikleri Nasıl Olmalı?

Mira fileli makam koltuğu gövdesi insan omurgasına uygun yapıda kalıplarda hazırlanmış plastikten oluşmaktadır. Fileli koltuk sırt kısmı terletmeyen sert file kumaş ile döşenmiştir. Her renk file kumaş ile döşeme yapılır. Oturak kısmı rahat oturumu sağlamak için yüksek yoğunlukta gri sünger kullanılıp yüzeyi aynı renk kumaş ile döşenir. Ofis fileli koltuğu başlık kısmı bulunmaktadır. Çalışma esnasında yorgun oluşacak bel ağrılarını gidermek veya en aza indirmek için bel desteği mevcuttur. Fileli koltuk kolları plastikten oluşan T kol kullanılıp ayak kısmına krom kaplı metal kullanılmıştır. Makam fileli koltuk mekanizması her noktada sabitleyebileceğiniz çift kollu tilt mekanizma kullanılır. Hareketli kol fiyat farkı karşılığında kullanılabilir. Fileli ofis koltukları üretiminde kullanılan tüm malzemeler ve aksesuarlar TSE belgeli olup ofis koltukları imalat hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

Fileli Ofis Koltukları İmalat Süresi Ne Kadardır?

Fileli ofis koltukları imalat süresi ortalama 5 iş günüdür. Bereket ofis olarak imalatçı olmamız sebebiyle tüm ofis koltukları siparişle beraber üretilir. Üretim süresi sipariş sayısına, imalat kapasite durumuna ve yedek parça stok durumuna göre değişmektedir. Sayfamızda bulunan tüm ofis koltuk modelleri siparişler beraber kişiye özel olarak üretilir. Özel üretim olan ürünlerde iade ve değişim mümkün değildir.

Fileli Makam Koltukları Teslimatı Yapılır m?

Fileli makam koltukları üretimden çıkan ofis koltukları teslimat için hazırlanmaktadır. Gerekli temizlik ve paketleme işleminden sonra hazır olan ofis koltukları teslimatı firma adresimizden yapılmaktadır. İstanbul içi siparişlerde yeteri sayıda sipariş verilmesi durumunda teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde teslimatta gerekli paketleme işleminden sonra nakliye firmaları aracılığıyla yapılır. Nakliye taşıma bedeli alıcı tarafından yapılır.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi