Menü
Sepetiniz

Ilgaz İkili Ofis Kanepeleri

Ilgaz İkili Ofis Kanepeleri

Ilgaz ikili ofis kanepeleri, ofislerin daha dekoratif ve daha rahat olabilmesi konusunda kanepelerin payı oldukça büyüktür. Ilgaz İkili Ofis Kanepeleri de görsellik ve konfor açısından en kusursuz desteği kullanıcılarına sağlayabilmektedir. Ofis koltuğu ucuz bir biçimde öne çıkabilmekte ve gereken kaliteyi sürekli olarak hissettirebilecek boyutta varlık gösterebilmektedir. En rahat ofis koltuğu olarak da gündeme gelebilen bu model sayesinde en etkili tasarımlar etkisini hissettirebilecek boyutta varlık gösterebilmektedir. En kusursuz modelleri içeren bu tasarım sayesinde dekoratif anlamda yeterlilik arz etmesiyle öne çıkmaktadır.

İkili ofis kanepeleri olarak öne çıkan bu model, suni deri olmasına rağmen terletmeyen bir döşeme içermektedir. Aynı zamanda da siyahın etkisini sürekli olarak hissettire bilmekte ve görselliğe önem veren kişilerce kullanılabilmektedir. Ofis içerisinde misafir ağırlama konusunda da elverişli imkanları sunan bir hizmeti ortaya koyan bir model olarak adından söz ettirmektedir. Ofis koltuk takımı konusunda her zaman elverişli şartları sunmasıyla da en ideal seçenek olarak gündemde kalmaktadır. En kusursuz ve en memnuniyet verici koltuklar olarak adından söz ettirmektedir.

İkili Ofis Kanepe Özellikleri

İkili ofis kanepe gövde iskeleti fırınlı gürgen ağacından oluşmaktadır. Ofis kanepe gövde yapısı insan vücut yapısına uygun rahatlıkta tasarlanmıştır. Oturma bölümüne esneklik için sık aralıklarla lastik kullanılır. Üstüne yüksek yoğunlukta 8 santimlik gri sünger kullanılır. Koltuk sırt ve kol kısmına bel desteği ve konfor için ilave sünger konulmaktadır. İkili ofis kanepesi bekleme alanlarında olduğu gibi makam odalarında da kullanıldığı makam kanepesi olarak da adlandırılmaktadır.

Ofis Kanepesi Ölçüleri

Ofis kanepesi ölçüsü; genişlik 170 santim, derinlik 80 santim ve oturma yüksekliği ise 44 santimdir. Makam kanepesi ölçüleri sünger ve döşeme malzemesi esnemesine göre bir kaç santim değişebilmektedir. Kanepe iç kısmı yaklaşık 120 santime denk gelip iki kişinin rahatlıkla oturacağı ölçülerde ayarlanmıştır.

Makam Kanepesi İmalat Süresi

Makam kanepesi imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır. Sayfamızda bulunan tüm ofis koltuk modelleri stokta bulunmayıp siparişle beraber üretilmektedir. Dolayısıyla imalatı için belirli bir süre gerekmektedir. Normal şartlarda imalat süresi 7 iş günü olarak düşünülmelidir. İmalat süresi sipariş sayısına, ham madde stok durumuna ve imalat yoğunluğuna göre değişebilmektedir.

Sayfamızda bulunan tüm ofis koltuk modelleri siparişle beraber üretilmektedir. Ofis koltuğunun rengi, ölçüleri ve özellikleri alıcının talebine göre üretilmektedir. Kişiye özel olarak imalat yapılacağı için özel üretim olan ofis koltuklarında iade ve değişim mümkün değildir.

Ofis Koltukları Teslimi

Bereket ofis olarak ofis koltukları imalatı İstanbul adresimizden yapılıp teslimatlarda buradan yapılmaktadır. İstanbul içi siparişlerde sipariş sayısına veya toplam sipariş tutarına göre teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde imalatı yapılan makam kanepesi gerekli paketleme ve temizlik işleminden sonra nakliye firmaları aracılığıyla gönderim yapılır. Gönderim bedeli alıcı tarafından ödenir.

Sayfamızda bulunan ofis koltuk modelleri toplu siparişlerde veya projeli çalışmalarda özel tasarım model üretimi gerçekleştirilir. Ilgaz ikili kanepenin tekli modeli için linki ziyaret edebilirsiniz (https://www.ucuzofiskoltuklari.com/ilgaz-patron-ofis-kanepeleri).Ofis kanepesine uygun modelde makam koltukları ve fileli koltuk modelleri için linkleri takip edebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi