Menü
Sepetiniz

Çağdaş Ofis Misafir Koltukları

Çağdaş Ofis Misafir Koltukları
Çağdaş Ofis Misafir Koltukları
Çağdaş Ofis Misafir Koltukları
Çağdaş Ofis Misafir Koltukları

Çağdaş ofis misafir koltukları, modern tasarımı, oturum rahatlığı ve kalitesiyle ofis bekleme alanlarında ve lobi salonlarında konseptinizi tamamlayacaktır. Misafir bekleme koltuğu yuvarlak hatları, minyon yapısı ve birinci sınıf işçiliğiyle aradığınız kotluk modeli olabilir. Çağdaş misafir koltuğu ile misafirlerinizi konforlu ve modern bir salonda ağırlayacaksınız. İmalatı firmamız tarafından yapılan ofis misafir koltuğu istenilen renklerden ve özelliklerden üretilir. Koltuğun imalatında kullanılan yuvarlak krom metal kol hatları ile gövdenin zarif ebatları bir birini tamamlayarak modern bir görünüm kazandırır.

Ofis Misafir Bekleme Koltuğu Özellikleri

Ofis misafir bekleme koltuğu gövdesi monoblok masif ahşaptan hazırlanmaktadır. Monoblok insan vücuduna uygun formda preslenerek şekillendirilir. İlave olarak ahşabın yüzeyi sünger ile kaplanıp ilave bel desteği ve rahatlık sağlanmaktadır. Kontranın büyük olmayan ebatları ile oldukça kibar ve zarif bir görünümü vardır. Ofis bekleme koltuğu kolları yuvarlak hatları koltuğa hoş bir görünüm kazandırırken yüzeyi de nikel krom il parlaklık verilmiştir.

Ofis Bekleme Koltukları İmalatı

Çağdaş ofis bekleme koltuğu imalatı firmamız tarafından gerçekleştirilir. Ofis bekleme koltuğu hazırda stoklu bulunmadığı için ürün siparişle beraber müşterinin talebi doğrultusunda hazırlanır. Ofis koltuğu rengi, özellikleri ve sayısı tamamen kişiye özel hazırlandığı için özel imalat olan ürünlerde iade ve değişim mümkün değildir. Bekleme koltuğu imalatı için ortalama 5 iş günü zamana ihtiyaç vardır. İmalat süresi sipariş sayısına, ham madde stok durumuna ve imalatın yoğunluğuna göre değişmektedir.

Ofis bekleme koltukları istenilen renklerde imalatı yapılır. Üretimde kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir. Ayrıca mevcutta bulunan ofis koltuk modelleriniz için ihtiyacınız olan ofis koltuk yedek parçaları toplu olarak veya perakende satışı mevcuttur. Yapılacak işleme ve koltuk sayısına göre ofis koltuk tamiri yapılmaktadır. Ofis misafir koltuğunun makam koltuğu modelini incelemek için linki takip ediniz.

Ofis Koltukları Teslimatı

Ofis koltukları teslimatları firmamızın imalat adresinden yapılmaktadır. İstanbul için sipariş sayısına bağlı olarak teslimatlar firmamız tarafından gerçekleştirilebilir. İstanbul dışı siparişlerde ofis koltuğu gerekli montaj ve paketleme işleminden sonra nakliye firmaları aracılığıyla alıcısına gönderilir. Nakliye taşıma bedeli alıcı tarafından ödenir.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi