Menü
Sepetiniz

Ayder Ofis Tekli Kanepe

Ayder Ofis Tekli Kanepe

Ayder Ofis Tekli Kanepe, ofislerin bambaşka bir görünüme sahip olması konusunda Ofis Tekli Kanepe mükemmel bir seçenek olacaktır. Son derecede göze hoş gelen klasik bir tasarım olarak öne çıkan bir model olsa da kullanıcıların her birine hitap edebilecek düzeydedir. Dekorasyona dayalı olarak yapılacak olan tercihlerde de öne çıkan modeller arasında sayılabilecektir. Gri rengini başarıyla taşıyan bu koltuk tasarımı, sade ve klasik tavrını da her bir kullanıcıya gösterebilmektedir. Kişilerin estetik yargılarını destekleyen bir model olarak da adlandırılabilmektedir.

Son derecede kaliteli modeller arasında sayılabilen Ayder Ofis Tekli Kanepe modeli, rahatlıkla temizlenebilmesi ve dekorasyon işlemlerinde başı çeken kriterler arasında sayılabilmesi bakımından ne kadar önemli bir detay olduğunu gösterebilmektedir. Her zaman kullanıcıların istedikleri standartları karşılaması bakımından da önem arz edebilecek bir yapıda da bulunmaktadır. Genel olarak kullanıcıların konforunu destekleyebilecek biçimde imal edilmesi bakımından da ne kadar nitelikli bir konumda olduğunu da gösterebilmektedir. Bu sayede de en doğru tercihler arasında başı çeken bir noktada bulunmaktadır.

Tekli Ofis Kanepesi Özellikleri

Tekli ofis kanepesi gövdesi fırınlı gürgen ağacından hazırlanmıştır. Gövde rahat ve ergonomik oturum sağlaması için gerekli sırt eğimleri ve takviyeler verilerek hazırlanır. Daha sonra gri süngerler ile bu takviyeler üst seviyeye çıkarılır. Oturma kısmında en alta esnek lastikler ile kaplanarak esneme sağlanır. Oldukça sağlam bir yapısı olan tekli ofis kanepesi aynı zamanda da rahat bir oturma formuna sahiptir. Kanepenin ayaklarına yüzeyi boya ile renklendirilen metal konik boru ayaklar tercih edilmiştir.

Tekli Deri Ofis Kanepesi İmalatı

Metal tekli koltuk stoklarımızda bulunmayıp siparişle beraber üretilir. Deri ofis kanepesi müşterinin talebi doğrultusunda mekana da uygun olacak şekilde renk ve özelliklerde üretimi yapılır. Kişiye özel üretim olan ürünlerde iade ve değişim mümkün değildir. Deri ofis kanepesi imalatında birinci sınıf suni deri ve gri sünger tercih edilirken diğer malzeme ve aksesuarlarda TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir. İmalatçı firma olmamızdan dolayı ihtiyacınız olan tüm ofis koltuk yedek parçaları tek veya toplu olarak satışı yapılır. Ayrıca tüm ofis koltuk gruplarınız için ofis koltuk yüz değişimi ve tamiri yapılır.

Tekli Ofis Kanepe Ölçüleri

Tekli ofis koltuğu genişliği 80 santim olup önden arkaya derinliği ise 80 santimdir. Kanepenin oturma yüksekliği ise 43 santim gelmektedir. Ofis kanepe ölçüleri yaklaşık değerler olup sünger ve deri esnemesine bağlı olarak birkaç santim farklılık gösterebilir. Toplu alımlarda ofis kanepeleri istenilen ölçülerde üretimi yapılabilir.

Ofis Koltukları Teslimi

Üretimini yaptığımız ofis koltukları teslimini imalat adresimizden yapmaktayız. İstanbul içi siparişlerde sipariş sayısına ve teslim adresine bağlı olarak teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı alımlarda hazırlanan koltuk gerekli paketleme işlemi yapılarak ambar nakliye firmaları ile gönderimi yapılır. Taşıma bedeli alıcı tarafından ödenir. Toplu alımlarda ve projeli çalışmalarda özel tasarım ofis koltukları imalatı gerçekleştirilir.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi